1 | 505262 | Ábrány Sándor | XAYL Ady Líceum SC | 15:00 |
2 | | Béres Károlyné | EK Egyesületen kívüli | 15:30 |
3 | 4616755 | Csicsey Tünde | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 16:00 |
4 | | Oroszné Honfi Valéria | EK Egyesületen kívüli | 16:30 |
5 | | Györgyi Ádám István | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 17:00 |
6 | 505293 | Péntek Gáborné | BSC Balatonfüredi Sport Club | 17:30 |
7 | | Szűcs Attila Levente | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 18:00 |
8 | 2052345 | Nagy Virág | SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle | 18:30 |
9 | 2037813 | Fadgyas-Freyler Petra | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 19:00 |
10 | 4714660 | Ancsin Balázs | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 19:30 |
11 | | Fülöp András | EK Egyesületen kívüli | 20:00 |
12 | 4714675 | Egri Gabriella | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 20:30 |
13 | 2022184 | Vörös Bálint | HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási | 21:00 |
14 | 233582 | Liskány András István | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 21:30 |
15 | | Balogh László | GTC Gerecse Tájfutó Club | 22:00 |
16 | 996 | Kaszás Orsolya | BSC Balatonfüredi Sport Club | 22:30 |
17 | 505263 | Balaskó László | XAYL Ady Líceum SC | 23:00 |
18 | 934 | Nagy Viktor | GTC Gerecse Tájfutó Club | 23:30 |
19 | 4714715 | Viczián Vanessza | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 24:00 |
20 | 233580 | Vági Evelin | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 24:30 |
21 | 4616784 | Bencsik Andor | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 25:00 |
22 | 332833 | Fecz Andrea | FMT FŐMTERV SE | 25:30 |
23 | 4616757 | Viczián Martin | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 26:00 |
24 | 1396230 | Konrád Rita | GTC Gerecse Tájfutó Club | 26:30 |
25 | 4616767 | Hrabovszki Bende | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 27:00 |
26 | 888342 | Gárdonyi Zsolt | EK Egyesületen kívüli | 27:30 |
27 | 4616761 | Csicsely Tamara Mária | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 28:00 |
28 | 46068 | Trócsányi Miklós | DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S | 28:30 |
29 | | Laczka Edit | KFK KFKI Petőfi Sportkör | 29:00 |
30 | 2022189 | Vörös Júlia | HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási | 29:30 |
31 | 45291 | Balla Fanni | BBB Balassagyarmati Balassi Bálint | 30:00 |
32 | | Samu Martina | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 30:30 |
33 | 2022107 | Gömöri Éva | SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor | 31:00 |
34 | 4616746 | Hódos Lilla | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 31:30 |
35 | 45554 | Schmal Kitti | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 32:00 |
36 | 4616753 | Laurinyecz Helga | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 32:30 |
37 | 2072519 | Szőcs Hajnal | XMOS Marosvásárhelyi Orienter Sport | 33:00 |
38 | 4714680 | Hódos Zsolt | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 33:30 |
39 | 339853 | Marczis Mihály | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye | 34:00 |
40 | | Samu Csaba | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 34:30 |
41 | 411968 | Kovács Zita | HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási | 35:00 |
42 | | Veres Barnabás | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 35:30 |
43 | 337877 | Pintér Petra | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 36:00 |
44 | 7209653 | Avar Ildikó | TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho | 36:30 |
45 | 4714671 | Szász Arnold | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 37:00 |
46 | | Gáldi Emese | EK Egyesületen kívüli | 37:30 |
47 | 233579 | Rebák Sándor Lászlóné | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 38:00 |
48 | 45185 | Dáné Julianna | DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S | 38:30 |
49 | | Simon-Fiala Szabolcs | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 39:00 |
50 | 9110000 | Harkányi Zoltán | MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és | 39:30 |
51 | 45119 | Gerzsényi Ágnes | ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 40:00 |
52 | 2009027 | Balogh Réka | FLF Fehérlófia Sportegyesület | 40:30 |
53 | 4616748 | Laurinyecz Eliza | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 41:00 |
54 | | Kasza Gréta | EK Egyesületen kívüli | 41:30 |
55 | 46616794 | Szász Anna | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 42:00 |
56 | 332850 | Krecsmarik Áron | BBB Balassagyarmati Balassi Bálint | 42:30 |
57 | 4616751 | Valyuch Krisztina | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 43:00 |
58 | 2014995 | Etlinger Zsófia | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 43:30 |
59 | | Váradi Szonja | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 44:00 |
60 | 448964 | Barát László | EK Egyesületen kívüli | 44:30 |
61 | 448970 | Wieder Ferenc | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 45:00 |
62 | 4714679 | Szabó Dorina | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 45:30 |
63 | 320122 | Kovács Nóra | EK Egyesületen kívüli | 46:00 |
64 | 363466 | Gál Fruzsina | BBB Balassagyarmati Balassi Bálint | 46:30 |
65 | 363496 | Dalos Györgyi | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 47:00 |
66 | 4394 | Szabó Bendegúz | SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle | 47:30 |
67 | 233594 | Iskiné Sinka Ildikó | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 48:00 |
68 | | Kovács Zille | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 48:30 |
69 | 46180 | Vörös Gábor | HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási | 49:00 |
70 | 1302693 | Barsi Anna | GTC Gerecse Tájfutó Club | 49:30 |
71 | 443188 | Szauter Csanád | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | 50:00 |
72 | 2022123 | Ormay Péter | KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport | 50:30 |
73 | 4714659 | Kacsirek Márk | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 51:00 |
74 | 2037821 | Fadgyas Tibor | EK Egyesületen kívüli | 51:30 |
75 | | Simon-Fiala Máté | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 52:00 |
76 | | Kopcsa Attila | EK Egyesületen kívüli | 52:30 |
77 | 363451 | Budai Ferenc | HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület | 53:00 |
78 | 45120 | Nyüsti Szilvia | EK Egyesületen kívüli | 53:30 |
79 | | Ambrus Andrea | GTC Gerecse Tájfutó Club | 54:00 |
80 | 7710519 | Iván László | EK Egyesületen kívüli | 54:30 |
81 | 2088238 | Miklós Rita | MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club | 55:00 |
82 | | Millián Zsuzsanna | BMG Babits Mihály Gimnázium DSE | 55:30 |
83 | 233581 | Liskány Andrásné | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 56:00 |
84 | | Samu Dominika | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 56:30 |
85 | | Nagy Norbert | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 57:00 |
86 | 2061630 | Szőcs Zoltán | XMOS Marosvásárhelyi Orienter Sport | 57:30 |
87 | 2087804 | Tóth László | NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz | 58:00 |
88 | | Eiplné Sipos Ágnes | GTC Gerecse Tájfutó Club | 58:30 |
89 | | Farkas Emma Katalin | HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási | 59:00 |
90 | 4616780 | Petrovszki Réka | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 59:30 |
91 | 206235 | Oláh Renáta | KOD Kecskeméti Önkormányzati Dolgo | 60:00 |
92 | | Tarsoly Csenge | GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó | 60:30 |
93 | 4616747 | Szuhaj Nikoletta | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 61:00 |
94 | | Hajba Attila Balázs | SZT Szombathelyi Haladás VSE | 61:30 |
95 | 4616789 | Krizsán Krisztina Bíbork | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 62:00 |
96 | | Bereczky Marcel | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | 62:30 |
97 | | Pepó Barbara | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 63:00 |
98 | 45445 | Balogh Zsolt | EK Egyesületen kívüli | 63:30 |
99 | 4714672 | Egri Imre | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 64:00 |
100 | 505296 | Péntek Gábor | BSC Balatonfüredi Sport Club | 64:30 |
101 | 4714695 | Péter Cintia | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 65:00 |
102 | | Pintér Petra | EK Egyesületen kívüli | 65:30 |
103 | 363438 | Knight Márk | ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu | 66:00 |
104 | | Ficsor Áron | ETC Egri Testedző Club | 66:30 |
105 | 4616782 | Szenczi Szonja | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 67:00 |
106 | 505278 | Stork Joachim Gábor | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye | 67:30 |
107 | | Sörös Vivien | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 68:00 |
108 | 237836 | Knuth Kamilla | EK Egyesületen kívüli | 68:30 |
109 | | Üres | Üres | 71:00 |
110 | | Üres | Üres | 75:30 |
111 | | Üres | Üres | 76:30 |
112 | | Üres | Üres | 78:30 |
113 | | Üres | Üres | 83:00 |
  |
  |