Országos Csapatbajnokság 2018.Szo 2018. 10. 20. 19:32
Eredményekkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
F14-1 (15)5,8 km18 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Kiss Mikes TamásESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó42:320:00
2Bálint ÁdámVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle246:32+4:00
3Zagyva ZalánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle48:31+5:59
4Rácz MátyásPVS Pécsi Vasutas Sportkör250:16+7:44
5Barát MiklósVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle150:50+8:18
6Sikora Balázs KristófGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub51:52+9:20
7Mézes Botond CsegőGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó52:08+9:36
8Bujdosó Márk LeventeSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn53:25+10:53
9Székely MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő254:17+11:45
10Vágner GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör159:20+16:48
11Ürge BenceTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő161:03+18:31
12Alb LeventeSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye63:47+21:15
13Barát BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle367:58+25:26
14Mauer MátéGTC Gerecse Tájfutó Club95:18+52:46
15Fóris DávidGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo102:11+59:39
 
 
 
F14-2 (15)4,9 km16 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Fey DávidSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn35:290:00
2Bálint GergőVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle236:54+1:25
3Kocsik EszterESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó37:08+1:39
4Karakai PálTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő241:57+6:28
5Simon Ádám ImrePVS Pécsi Vasutas Sportkör242:41+7:12
6Fabula AndrásSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle46:41+11:12
7Blaskó BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle149:53+14:24
8Czigány MátyásGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó52:58+17:29
9Tóth MartinTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő155:42+20:13
10Engi LilienVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle359:03+23:34
11Dobay BenedekGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo60:00+24:31
12Vadász Péter ZalánPVS Pécsi Vasutas Sportkör170:50+35:21
13Verebélyi AttilaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye72:28+36:59
14Tengely SomaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub76:44+41:15
15Bordács KrisztiánGTC Gerecse Tájfutó Club93:25+57:56
 
 
 
F14-3 (15)3,9 km15 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Benke Somorjai DávidPVS Pécsi Vasutas Sportkör228:330:00
2Gaschler MátéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle230:31+1:58
3Allwinger OttoTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő233:00+4:27
4Wachter AndrásESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó33:39+5:06
5Maier BendegúzSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye38:13+9:40
6Csoboth MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:51+11:18
7Őze DánielSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle41:12+12:39
8Kovács JeromosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle145:24+16:51
9Krajcár TamásGTC Gerecse Tájfutó Club47:39+19:06
10Császár ArzénGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo52:02+23:29
11Franczel DávidTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő156:46+28:13
12Martos CsengerPVS Pécsi Vasutas Sportkör160:00+31:27
13Csontos Levente PéterGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub78:47+50:14
14Molnár BoglárkaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle379:49+51:16
15Tarsoly Tas TöhötömGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó117:44+89:11
 
 
 
F16-1 (17)7,4 km20 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Néda TamásTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő243:300:00
2Szuromi ÁronPVS Pécsi Vasutas Sportkör45:24+1:54
3Bálint BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle46:47+3:17
4Tőczik VendelDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl248:42+5:12
5Barta MátéSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle152:17+8:47
6Blézer Barna HunorESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó154:37+11:07
7Csontos AndrásBSC Balatonfüredi Sport Club54:40+11:10
8Nagy PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:42+11:12
9Sarkadi LehelSZT Szombathelyi Haladás VSE57:54+14:24
10Kravz Mór KirillSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle258:53+15:23
11Kanizsay BotondARA Alba Regia Atlétikai Klub61:07+17:37
12Vöröss GergőESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó261:11+17:41
13Demeter ÁgostonDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl164:38+21:08
14Marosi ÁkosASK Alpokalja Szabadidősport és Kö68:07+24:37
15Árva Norbert ÁkosSAS Silvanus Sportegyesület73:22+29:52
16Jászai TamásDCS Denevér Barlangkutató és Szaba74:36+31:06
 
Üres TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1n.i.
 
 
 
F16-2 (17)6,9 km20 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Gönczi PéterTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő242:530:00
2Szabó LeventeSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle145:05+2:12
3Simon GáborESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó152:08+9:15
4Erki ÁrminPVS Pécsi Vasutas Sportkör55:25+12:32
5Kriza Márton JánosSAS Silvanus Sportegyesület57:31+14:38
6Zengő BenedekSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn60:21+17:28
7Takács Gergely LeventeDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl260:23+17:30
8Jacsev FülöpASK Alpokalja Szabadidősport és Kö60:34+17:41
9Küronya FrigyesBSC Balatonfüredi Sport Club65:35+22:42
10Dobrocsi LeventeESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó268:14+25:21
11Barna GergelySZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle271:29+28:36
12Izer BarnabásSZT Szombathelyi Haladás VSE72:15+29:22
13Göbler DomonkosDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl183:28+40:35
14Nagy BálintARA Alba Regia Atlétikai Klub88:57+46:04
 
Angyal DánielVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
Prekopcsák ifj. GáborDCS Denevér Barlangkutató és Szabahiba
Üres TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1n.i.
 
 
 
F16-3 (17)6,2 km17 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Kovács MárkVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle40:430:00
2Kovács SebestyénPVS Pécsi Vasutas Sportkör44:04+3:21
3Tálas SomaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn45:20+4:37
4Kovács Kende PálTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő245:54+5:11
5Varga GergőESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó146:03+5:20
6Schubert AmbrusSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle147:02+6:19
7Szűcs KendeDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl247:24+6:41
8Hargitai Barnabás AttilaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö51:23+10:40
9Szalontai SáraBSC Balatonfüredi Sport Club67:08+26:25
10Csengey MártonARA Alba Regia Atlétikai Klub68:49+28:06
11Szandi BenceSZT Szombathelyi Haladás VSE75:32+34:49
12Surányi KingaDCS Denevér Barlangkutató és Szaba75:34+34:51
13Garbacz MátéESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó276:30+35:47
14Szklenár EszterDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl181:29+40:46
15Regényi ÖrsSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle281:38+40:55
16Máramarosi ÁkosSAS Silvanus Sportegyesület104:53+64:10
 
Üres TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1n.i.
 
 
 
F18-1 (8)10,7 km30 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Jónás FerencSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle56:390:00
2Egei BalázsSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn62:29+5:50
3Gönczi KeveTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő67:06+10:27
4Schauermann BarnabásPVS Pécsi Vasutas Sportkör69:58+13:19
5Csertán AndrásZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut74:41+18:02
6Szele BálintASK Alpokalja Szabadidősport és Kö84:32+27:53
7Vass DánielSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye85:37+28:58
 
Tokai-Kiss BálintVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülenfb
 
 
 
F18-2 (8)9,2 km28 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Szabó MarcellSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle49:120:00
2Fekete SámuelZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut61:25+12:13
3Barta GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn61:35+12:23
4Vozár MátyásPVS Pécsi Vasutas Sportkör65:16+16:04
5Verebélyi MártonSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye69:28+20:16
6Karakai ÁronTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő74:41+25:29
7Balogh AndrásASK Alpokalja Szabadidősport és Kö80:25+31:13
 
Berzsenyi BenceVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülen.i.
 
 
 
F18-3 (8)7,7 km22 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Győri BertalanSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle47:450:00
2Molnár PéterASK Alpokalja Szabadidősport és Kö48:21+0:36
3Takács TiciánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut57:08+9:23
4Knuth BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn59:23+11:38
5Husznai GellértPVS Pécsi Vasutas Sportkör59:51+12:06
6Jurás MátéTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő61:38+13:53
7Tóth Ábel TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye90:04+42:19
 
Bácskai PéterVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülenfb
 
 
 
F20-1 (8)11,2 km31 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Bárány TamásESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó60:240:00
2Demeter AmbrusDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl62:02+1:38
3Szuromi MátyásPVS Pécsi Vasutas Sportkör62:18+1:54
4Rácz ZoltánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle63:44+3:20
5Szalay LeventeASK Alpokalja Szabadidősport és Kö63:57+3:33
6Fülöp Álmos HubaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó74:25+14:01
7Hortobágyi ÁkosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn82:03+21:39
8Alpár DénesSZT Szombathelyi Haladás VSE88:34+28:10
 
 
 
F20-2 (8)9,8 km30 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Bognár ZoltánASK Alpokalja Szabadidősport és Kö59:020:00
2Kovács BarnabásPVS Pécsi Vasutas Sportkör62:32+3:30
3Göbler Balázs BenedekDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl69:27+10:25
4Jacsev SámuelGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó70:56+11:54
5Conforti ChristianSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle72:12+13:10
6Jacsó BarnabásESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó73:06+14:04
7Papp MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn74:37+15:35
8Alpár Domonkos MártonSZT Szombathelyi Haladás VSE90:11+31:09
 
 
 
F20-3 (8)8,4 km24 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Veszelszki BarnabásASK Alpokalja Szabadidősport és Kö57:580:00
2Szuhán GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör58:13+0:15
3Szőcs AttilaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle59:05+1:07
4Zsigmond ZsomborDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl60:38+2:40
5Tiszlavicz VeronikaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó61:53+3:55
6Gáti AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn74:33+16:35
7Kiss Bertalan AndrásSZT Szombathelyi Haladás VSE78:27+20:29
8Varga Marcell MátéGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó88:39+30:41
 
 
 
F21-1 (14)15,3 km35 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Tugyi LeventeDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl75:330:00
2Baumholczer MátéPVS Pécsi Vasutas Sportkör77:08+1:35
3Bakó ÁronSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn177:19+1:46
4Kovács ÁdámSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle78:09+2:36
5Zsebeházy IstvánMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako81:51+6:18
6Dalos MátéTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő83:54+8:21
7Liszka KrisztiánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn284:58+9:25
8Morandini ViktorSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn386:11+10:38
9Fehérvári DánielSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye88:48+13:15
10Dénes ZoltánKAL Kalocsai Sport Egyesület92:32+16:59
11Gond GergelyGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó96:56+21:23
12Vörös EndreHOD Hód-mentor sport és műpártoló98:42+23:09
13Magyar Tamás GáborSAS Silvanus Sportegyesület111:28+35:55
14Iski RichárdSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei113:17+37:44
 
 
 
F21-2 (14)13,4 km34 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Tölgyesi TamásDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl69:200:00
2Gösswein CsabaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye70:56+1:36
3Divin PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn171:26+2:06
4Kisvölcsey ÁkosMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako75:05+5:45
5Vajda BalázsSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle75:11+5:51
6Porgányi MárkTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő75:22+6:02
7Kálmán ErikSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn276:54+7:34
8Borbás NándorKAL Kalocsai Sport Egyesület81:06+11:46
9Zacher MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn383:23+14:03
10Turcsán GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör83:36+14:16
11Szász BotondSAS Silvanus Sportegyesület89:57+20:37
12Mézes Tibor SólyomGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó95:48+26:28
13Olasz MárkHOD Hód-mentor sport és műpártoló98:10+28:50
14Rebák CsabaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei106:22+37:02
 
 
 
F21-3 (14)11,6 km32 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Peregi DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn163:310:00
2Egei PatrikSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn264:16+0:45
3Bujdosó ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn365:36+2:05
4Barkász DánielSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle67:33+4:02
5Mušinský TomášDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl67:39+4:08
6Stork MihálySDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye68:37+5:06
7Cserpák ZsoltMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako73:47+10:16
8Mihályi FerencTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő74:13+10:42
9Nagy ViktorKAL Kalocsai Sport Egyesület74:19+10:48
10Petrócki ÁdámHOD Hód-mentor sport és műpártoló78:42+15:11
11Éles AndrásGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó82:48+19:17
12Hanyicska MartinSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei87:13+23:42
13Kazal MártonPVS Pécsi Vasutas Sportkör90:38+27:07
14Ferenczi MárkSAS Silvanus Sportegyesület106:22+42:51
 
 
 
F21-4 (14)10,8 km29 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Szűcs BotondDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl64:030:00
2Zai BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn264:09+0:06
3Novai GyörgySZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle64:24+0:21
4Lengyel ÁdámSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn368:35+4:32
5Pavlovics GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör69:01+4:58
6Baksa CsabaKAL Kalocsai Sport Egyesület70:39+6:36
7Mets MártonMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako71:00+6:57
8Bugár GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn172:22+8:19
9Berecz GáborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye74:10+10:07
10Iski GergőSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei84:01+19:58
11Turschl BenceTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő84:40+20:37
12Kisházi ifj. GáborHOD Hód-mentor sport és műpártoló88:58+24:55
13Varga JózsefGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó93:28+29:25
14Ababi BalázsSAS Silvanus Sportegyesület97:58+33:55
 
 
 
F105-1 (8)10,7 km30 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Molnár AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle261:130:00
2Gábor JózsefPAK Paksi Sportegyesület65:06+3:53
3Gönczi RóbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő67:54+6:41
4Uhlir PéterZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut73:23+12:10
5Halona GergelyDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl73:33+12:20
6Bergendi PéterKAL Kalocsai Sport Egyesület79:39+18:26
7Tóth AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle180:15+19:02
8Mráz JánosCBD Ceglédi Bem Vasutas87:07+25:54
 
 
 
F105-2 (8)9,1 km27 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Molnár ZoltánVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle255:480:00
2Kiss GáborPAK Paksi Sportegyesület55:56+0:08
3Szörényi GáborDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl61:50+6:02
4Mitró ZoltánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut64:26+8:38
5Harkányi ÁrpádTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő65:09+9:21
6Horváth NorbertKAL Kalocsai Sport Egyesület76:44+20:56
7Venczel GáborCBD Ceglédi Bem Vasutas86:57+31:09
8Bálint BenceVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle194:29+38:41
 
 
 
F105-3 (8)7,7 km22 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Vajda BalázsVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle248:080:00
2Bozsó NorbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő48:34+0:26
3Drapcsik PéterDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl48:55+0:47
4Gaschler GáborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle157:14+9:06
5Fehér FerencZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut57:21+9:13
6Szakál PéterKAL Kalocsai Sport Egyesület59:28+11:20
7Gábor AnitaPAK Paksi Sportegyesület67:05+18:57
8Józsa BorbálaCBD Ceglédi Bem Vasutas70:11+22:03
 
 
 
F125-1 (18)9,1 km26 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Nagy IstvánTSE Törekvés Sport Egyesület55:550:00
2Tas DávidTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő258:53+2:58
3Scultéty MártonSAS Silvanus Sportegyesület62:26+6:31
4Kéki AndrásSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor62:41+6:46
5Gyalog ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn62:52+6:57
6Topán LászlóPVS Pécsi Vasutas Sportkör64:48+8:53
7Stein dr. BarnabásARA Alba Regia Atlétikai Klub66:20+10:25
8Gyimesi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő168:42+12:47
9Meichl MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő368:59+13:04
10Kézdy PálKFK KFKI Petőfi Sportkör171:33+15:38
11Rusvai LászlóFSC Futárok Sport Club71:38+15:43
12Schultheisz GyörgyKFK KFKI Petőfi Sportkör272:04+16:09
13Mucsi MihályTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho76:04+20:09
14Madarassy PálBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C79:47+23:52
15Dobay ZsoltGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo84:24+28:29
16Nagy TiborGTC Gerecse Tájfutó Club84:43+28:48
17Tarsoly RóbertGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó89:55+34:00
18Sikora ZalánGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub107:01+51:06
 
 
 
F125-2 (18)7,9 km24 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Korcsok PálTSE Törekvés Sport Egyesület45:400:00
2Baracsi GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő247:50+2:10
3Tornai SzabolcsSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn50:09+4:29
4Máramarosi IstvánSAS Silvanus Sportegyesület51:24+5:44
5Kálmán PéterBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C58:24+12:44
6Hajnács Tamás CsabaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor59:14+13:34
7Prill LászlóARA Alba Regia Atlétikai Klub61:31+15:51
8Udvardy BalázsPVS Pécsi Vasutas Sportkör63:42+18:02
9Petró ÁrpádFSC Futárok Sport Club67:15+21:35
10Batta IstvánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő367:41+22:01
11Csík ZoltánKFK KFKI Petőfi Sportkör169:43+24:03
12Nagy JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo70:17+24:37
13Mauer LajosGTC Gerecse Tájfutó Club70:42+25:02
14Karakai GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő170:56+25:16
15Avar AndrásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho73:20+27:40
16Nagy GáborKFK KFKI Petőfi Sportkör290:52+45:12
17Fülöp JánosGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó112:01+66:21
18Didriksen Tor ÖyvindGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub141:03+95:23
 
 
 
F125-3 (18)6,4 km22 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Friedrich GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő239:110:00
2Néda LászlóTSE Törekvés Sport Egyesület42:11+3:00
3Divin GyörgySAS Silvanus Sportegyesület42:39+3:28
3Gillich GyörgyTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho42:39+3:28
5Rosinger ZsoltPVS Pécsi Vasutas Sportkör49:38+10:27
6Kovács GergelyTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő154:12+15:01
7Gyurina SzabolcsGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo55:10+15:59
8Skrop RóbertARA Alba Regia Atlétikai Klub55:16+16:05
9Marosán DávidBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C56:18+17:07
10Balogh PéterFSC Futárok Sport Club56:27+17:16
11Egei TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:23+19:12
12Tóth BettinaKFK KFKI Petőfi Sportkör162:37+23:26
13Károlyi GyulaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő373:02+33:51
14Molnár KatalinSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor75:30+36:19
15Simon PéterGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub87:58+48:47
16Krajcár LajosGTC Gerecse Tájfutó Club88:31+49:20
17Schultheisz EdinaKFK KFKI Petőfi Sportkör296:54+57:43
18Czebeiné Nemes BernadettGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó161:44+122:33
 
 
 
F145-1 (17)7,9 km24 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Hajdu MartinTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:520:00
2Dezső SándorHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási46:11+1:19
3Vajda ZsoltVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle247:15+2:23
4Mohácsy dr. TamásSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye152:06+7:14
5Sprok BenceHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület52:47+7:55
6Szencz AttilaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle54:08+9:16
7Lajszner AttilaETC Egri Testedző Club58:39+13:47
8Báder AttilaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba59:04+14:12
9Pataki GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör59:10+14:18
10Halaj LászlóJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv62:39+17:47
11Kovács GáborBBB Balassagyarmati Balassi Bálint62:52+18:00
12Török JózsefSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye265:42+20:50
13Tóth KárolyVTC Veszprémi Tájfutó Club66:22+21:30
14Oszkó LászlóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn67:25+22:33
15Németh ZsoltVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle179:14+34:22
16Buzás GyulaFMT FŐMTERV SK92:19+47:27
 
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.
 
 
 
F145-2 (17)6,6 km23 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Vass TiborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle241:180:00
2Paróczi ZsoltTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő42:20+1:02
3Juhász GáborHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási46:41+5:23
4Horváth SándorMAT Mazsola Tájfutó és Természetba47:22+6:04
5Erdélyi GyulaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye148:24+7:06
6Gera TiborSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle49:11+7:53
7Fehér MihályHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület52:43+11:25
8Viniczai FerencPVS Pécsi Vasutas Sportkör53:47+12:29
9Molnár PéterVTC Veszprémi Tájfutó Club53:58+12:40
10Kovalcsik IstvánBBB Balassagyarmati Balassi Bálint57:17+15:59
11Bérczes MiklósFMT FŐMTERV SK58:29+17:11
12Marczis IstvánSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye259:30+18:12
13Koltai ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn62:46+21:28
14Varsányi AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle165:53+24:35
15Ficsor FerencETC Egri Testedző Club69:48+28:30
 
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.
Zagyi LászlóJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istvn.i.
 
 
 
F145-3 (17)5,6 km19 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Allwinger HerwigTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő37:040:00
2Goldmann RóbertSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye140:17+3:13
3Domán GáborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle242:54+5:50
4Filó GyörgyHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási43:33+6:29
5Kovács ZoltánBBB Balassagyarmati Balassi Bálint44:19+7:15
6Turcsán JánosPVS Pécsi Vasutas Sportkör45:28+8:24
7Hajagos HenrikSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle47:32+10:28
8Marton BalázsVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle149:33+12:29
9Sramkó TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye249:53+12:49
10Tálas JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn51:24+14:20
11Tóth LászlóMAT Mazsola Tájfutó és Természetba55:56+18:52
12Nagy ZsoltFMT FŐMTERV SK67:25+30:21
13Zagyi RóbertJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv67:43+30:39
14Budai FerencHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület73:05+36:01
15Csöngei DezsőVTC Veszprémi Tájfutó Club73:44+36:40
16Tóth SándorETC Egri Testedző Club79:35+42:31
 
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.
 
 
 
F165-1 (11)6,7 km22 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Marton JánosHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K41:330:00
2Vereszki TiborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:18+2:45
3Gillich IstvánMSE Megalódusz Sportegylet45:50+4:17
4Molnár GézaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C148:38+7:05
5Rácz RóbertPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport49:53+8:20
6Kiácz BenceHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle152:14+10:41
7Kerényi DénesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle252:34+11:01
8Jacsó TiborESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó53:58+12:25
9Németh CsabaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba65:45+24:12
10Iván LászlóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C275:21+33:48
11Rebák Sándor LászlóSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei78:42+37:09
 
 
 
F165-2 (11)5,7 km19 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Muliter GáborHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle137:080:00
2Gyulai ZoltánMSE Megalódusz Sportegylet39:32+2:24
3Vankó PéterHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle239:35+2:27
4Töreky ÁkosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C140:16+3:08
5Szőcs LászlóHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K41:56+4:48
6Dalos AttilaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba42:36+5:28
7Takács CsabaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle46:27+9:19
8Kovács JózsefESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó50:16+13:08
9Liskány JózsefSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei52:02+14:54
10Ortmann JánosPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport55:42+18:34
11Ürge LászlóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C274:53+37:45
 
 
 
F165-3 (11)4,6 km18 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Balla SándorHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle233:310:00
2Körmendi MiklósMSE Megalódusz Sportegylet37:24+3:53
3Fey SándorHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K37:31+4:00
3Bikki SándorVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle37:31+4:00
5Jankó TamásHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle139:42+6:11
6Honfi GáborESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó39:48+6:17
7Hegedüs ÁbelBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C143:35+10:04
8Tóth JánosPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport44:08+10:37
9Herter LászlóMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba50:23+16:52
10Hanyicska MihálySTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei50:49+17:18
11Zánkay AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C263:45+30:14
 
 
 
F185-1 (13)5,1 km20 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Weiler ZsoltMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba36:240:00
2Szlatényi FerencOSC Orvosegyetem Sport Club36:54+0:30
3Bertóti EdgárMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és38:16+1:52
4Csonka AntalHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási38:37+2:13
5Kürti IstvánPVM Pécsi Vörös Meteor SK239:26+3:02
6Trócsányi ZoltánDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S41:55+5:31
7Harkányi CsabaSAS Silvanus Sportegyesület142:08+5:44
8Győri LászlóSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye44:51+8:27
9Hrenkó LászlóHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület246:20+9:56
10Zsilkin ViktorHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület148:09+11:45
11Hegedűs BélaSAS Silvanus Sportegyesület249:28+13:04
12Tóth ZsoltPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport54:17+17:53
 
Szieberth PéterPVM Pécsi Vörös Meteor SK1hiba
 
 
 
F185-2 (13)4,5 km20 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Bokros IstvánMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és35:240:00
2Moravszki JánosHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület136:27+1:03
3Hegedűs ZoltánOSC Orvosegyetem Sport Club36:42+1:18
4Pelyhe DénesSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye37:40+2:16
5Ludvig IstvánMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba38:06+2:42
6Tóth JenőPVM Pécsi Vörös Meteor SK238:49+3:25
7Kóger GyulaPVM Pécsi Vörös Meteor SK139:04+3:40
8Szunyog dr. JózsefSAS Silvanus Sportegyesület140:06+4:42
9Szabó LászlóDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S48:01+12:37
10Bogdanovits AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület248:10+12:46
11Tertsch AntalSAS Silvanus Sportegyesület249:00+13:36
12Nagy BalázsPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport50:24+15:00
13Lörincz GáborHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási56:21+20:57
 
 
 
F185-3 (13)4,0 km18 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Dosek ÁgostonOSC Orvosegyetem Sport Club30:020:00
2László KárolyHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület131:58+1:56
3Komoróczki AndrásSAS Silvanus Sportegyesület133:35+3:33
4Németh FerencPVM Pécsi Vörös Meteor SK234:36+4:34
5Kovács JózsefSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye36:51+6:49
6Hideg IstvánHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási40:23+10:21
7Kovács AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület242:53+12:51
8Molnár GáborMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba43:29+13:27
9Zsilinszky PálDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S46:01+15:59
10Fluck IstvánPVM Pécsi Vörös Meteor SK148:59+18:57
11Vincze IstvánMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és50:40+20:38
12Vida IstvánSAS Silvanus Sportegyesület253:46+23:44
13Varga GyörgyPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport54:21+24:19
 
 
 
F205-1 (9)3,6 km15 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Horváth TivadarHER Balatonalmádi Herkules Sporteg30:040:00
2Nemesházi LászlóPSE Postás Sport Egyesület231:59+1:55
3Vitéz LászlóSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor133:21+3:17
4Mizur JanPSE Postás Sport Egyesület133:35+3:31
5Lenkei GyőzőHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K39:36+9:32
6Lux IvánBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C44:29+14:25
7Kéki MiklósSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor245:00+14:56
8Szemler IstvánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő46:31+16:27
9Nagy LajosETC Egri Testedző Club52:51+22:47
 
 
 
F205-2 (9)3,3 km14 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Blum id. LászlóSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor232:140:00
2Novai GyörgySZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor138:04+5:50
3Hargitai IstvánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő38:28+6:14
4Lénárd MiklósETC Egri Testedző Club38:53+6:39
5Czajtányi EndrePSE Postás Sport Egyesület138:56+6:42
6Bacsó AttilaHER Balatonalmádi Herkules Sporteg39:23+7:09
7Csongrádi JenőBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C43:14+11:00
8Szűcs B. LeventeHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K43:30+11:16
 
Jelinek IstvánPSE Postás Sport Egyesület2hiba
 
 
 
F205-3 (9)2,7 km11 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Hunyadi KárolyPSE Postás Sport Egyesület229:340:00
2Horváth BélaHER Balatonalmádi Herkules Sporteg32:26+2:52
3Gombkötő dr. PéterTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő34:57+5:23
4Nagy DezsőHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K36:16+6:42
5Kéri Gerzson FerencSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor238:42+9:08
6Nagy dr. ÁrpádETC Egri Testedző Club39:13+9:39
7T.Nagy SándorSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor140:54+11:20
8Schell AntalPSE Postás Sport Egyesület142:00+12:26
 
Hegedüs AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Chiba
 
 
 
N14-1 (12)4,1 km16 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Máramarosi RitaSAS Silvanus Sportegyesület129:210:00
2Lantai LiliVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle30:02+0:41
3Gönczi ZsuzsaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő133:28+4:07
4Orosz ViktóriaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn35:22+6:01
5Gyurina JuditGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo38:46+9:25
6Didriksen AndreaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub47:37+18:16
7Antal SáraZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut47:43+18:22
8Sarkadi BorbálaSZT Szombathelyi Haladás VSE49:39+20:18
9Révész ZsófiaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle51:08+21:47
10Marton DorottyaSAS Silvanus Sportegyesület267:37+38:16
11Baracsi LénaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő268:54+39:33
12Tarsoly BorkaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó69:35+40:14
 
 
 
N14-2 (12)3,7 km15 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Kiss KamillaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo28:190:00
2Máramarosi DóraSAS Silvanus Sportegyesület128:30+0:11
3Koren AnikóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn29:59+1:40
4Gaschler EmmaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle34:47+6:28
5Sikora Gréta GlóriaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub36:28+8:09
6Dalos RékaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő139:17+10:58
7Vandrus BrigittaSAS Silvanus Sportegyesület246:52+18:33
8Kolcsár PannaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut47:07+18:48
9Krajcsovics ZoéSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle52:58+24:39
10Paskucz-Szathmáry HenriettaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő263:06+34:47
11Gorell FlóraSZT Szombathelyi Haladás VSE70:56+42:37
12Czebei LucaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó79:48+51:29
 
 
 
N14-3 (12)3,1 km13 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Máramarosi AnnaSAS Silvanus Sportegyesület127:350:00
2Musza ValériaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn28:53+1:18
3Baracsi HannaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő130:53+3:18
4Tokai-Kiss ZsófiaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle31:48+4:13
5Simon VeronikaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub32:45+5:10
6Pálhegyi OrsolyaSAS Silvanus Sportegyesület236:49+9:14
7Majoros DorottyaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo39:56+12:21
8Czigány EmmaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó42:48+15:13
9Faggyas ZsófiaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő245:50+18:15
10Tőke FruzsinaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut45:59+18:24
11Gál Enikő AnnaSZT Szombathelyi Haladás VSE48:46+21:11
12Krajcsovics AjsaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle48:57+21:22
 
 
 
N16-1 (12)6,1 km22 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Czakó BoglárkaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako37:540:00
2Mag ViktóriaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye38:22+0:28
3Kishanti PetraSIR Sirályok Sportegyesület42:45+4:51
4Werner BorókaPVS Pécsi Vasutas Sportkör44:15+6:21
5Lantai BorókaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle47:31+9:37
6Sigmond ÉvaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle51:08+13:14
7Baracsi LucaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő252:10+14:16
8Nagy ZsófiaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo54:44+16:50
9Lengyel KrisztinaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő155:51+17:57
10Turi HannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn56:09+18:15
11Varga BoglárkaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó69:35+31:41
 
Országi SáraBTK Bakonyi Tájfutó Klubnfb
 
 
 
N16-2 (12)5,1 km19 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Mag FruzsinaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye35:070:00
2Zempléni LillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako35:12+0:05
3Takács SzilviaSIR Sirályok Sportegyesület38:51+3:44
4Tarsoly PankaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle42:13+7:06
5Székely RozáliaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő146:06+10:59
6Vida Fanni HannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn48:03+12:56
7Székelyhidi KataGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo49:52+14:45
8Várvölgyi DorkaPVS Pécsi Vasutas Sportkör58:43+23:36
9Berkecz DóraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle59:32+24:25
10Kocsis FanniTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő263:05+27:58
11Gazsó LauraBTK Bakonyi Tájfutó Klub68:15+33:08
 
Pintér EszterESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozónfb
 
 
 
N16-3 (12)4,2 km16 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Pataki Virág LaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör27:240:00
2Sárközy RitaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako31:34+4:10
3Nagy SzilviaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye31:39+4:15
4Varga PetraSIR Sirályok Sportegyesület33:23+5:59
5Tóth BarbaraTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő136:58+9:34
6Kiss BoglárkaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo39:02+11:38
7Horváth LillaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:57+12:33
8Országi AnnaBTK Bakonyi Tájfutó Klub43:09+15:45
9Wachter ZsófiaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó49:16+21:52
10Detrekői SáraTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő250:07+22:43
11Bácskai EszterVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle51:16+23:52
12Talmácsi BoriSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle62:08+34:44
 
 
 
N18-1 (12)6,8 km22 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Hajdu NelliTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő48:460:00
2Borhegyi TeodóraSAS Silvanus Sportegyesület150:59+2:13
3Szűcs BoglárkaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl54:09+5:23
4László DorottyaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako56:35+7:49
5Divin JuditSAS Silvanus Sportegyesület257:03+8:17
6Hajnács LiliSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle63:44+14:58
7Rajmon ImolaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn68:07+19:21
8Kocsik NóraESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó69:32+20:46
9Antal Virág AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut74:51+26:05
10Pesti ZsófiaARA Alba Regia Atlétikai Klub98:09+49:23
11Varga-Tóth BlankaHOD Hód-mentor sport és műpártoló110:11+61:25
 
Weissová ĽuboslavaXATU ATU Kosicen.i.
 
 
 
N18-2 (12)5,8 km21 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Néda JúliaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő39:280:00
2Kálmán TamaraMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako46:11+6:43
3Riesing HannaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle47:54+8:26
4Kelevitz VirágSAS Silvanus Sportegyesület147:56+8:28
5Borbás ZitaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó49:53+10:25
6Kiss Dóra EszterSAS Silvanus Sportegyesület256:46+17:18
7Németh LucaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl56:54+17:26
8Rövid BoglárkaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut58:25+18:57
9Pallos TímeaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn60:17+20:49
10Budincsevich AnnaHOD Hód-mentor sport és műpártoló81:44+42:16
11Kiffer AnnaARA Alba Regia Atlétikai Klub90:50+51:22
 
Filipová PetronelaXATU ATU Kosicen.i.
 
 
 
N18-3 (12)4,8 km18 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Tóth BlankaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő34:080:00
2Zagyva Rebeka MáriaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle35:43+1:35
3Iván EszterMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako41:17+7:09
4Szilágyi IringóDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl44:06+9:58
5Lázár TamaraSAS Silvanus Sportegyesület246:35+12:27
6Kisházi EmmaHOD Hód-mentor sport és műpártoló55:35+21:27
7Skrop AnnaARA Alba Regia Atlétikai Klub56:07+21:59
8Nagy GertrúdSAS Silvanus Sportegyesület161:37+27:29
9Garbacz EszterESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó65:18+31:10
10Török AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut78:31+44:23
11Aladi LiliSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn88:22+54:14
 
Rohácová ViktoriaXATU ATU Kosicen.i.
 
 
 
N20-1 (6)7,7 km23 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Szuromi HangaPVS Pécsi Vasutas Sportkör46:090:00
2Vajda LucaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle256:48+10:39
3Kálmán ImolaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn57:38+11:29
4Szilágyi EmeseDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl58:03+11:54
5Farkas LiliSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle176:34+30:25
 
Mátyus RebekaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle3n.i.
 
 
 
N20-2 (6)6,5 km23 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Tamás BiankaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl45:540:00
2Zacher NoémiSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn47:08+1:14
3Pataki Réka DalidaPVS Pécsi Vasutas Sportkör48:55+3:01
4Apró Vivien DóraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle253:02+7:08
5Gubicz Kata ViolaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle176:17+30:23
6Borsos VeronikaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle3105:04+59:10
 
 
 
N20-3 (6)5,5 km18 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Barta LucaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn42:470:00
2Szokol KamillaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle144:54+2:07
3Tóbis AnitaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl45:43+2:56
4Kovács GrétaPVS Pécsi Vasutas Sportkör49:22+6:35
5Mayer ZsófiaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle251:07+8:20
6Tornyai PannaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle3101:46+58:59
 
 
 
N21-1 (14)9,0 km25 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Szerencsi dr. IldikóSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle54:450:00
2Sárközy ZsófiaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako58:56+4:11
3Goldmann JúliaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye59:08+4:23
4Morandini HangaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn160:30+5:45
5Domján ZsuzsannaPVS Pécsi Vasutas Sportkör63:22+8:37
6Bertóti ReginaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó64:58+10:13
7Bardon-Kinde VandaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo67:04+12:19
8Kisháziné Zombory ErikaHOD Hód-mentor sport és műpártoló67:43+12:58
9Rusvai KatalinDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl68:22+13:37
10Lénárt ViktóriaPAK Paksi Sportegyesület74:13+19:28
11Pásti FanniSZT Szombathelyi Haladás VSE74:25+19:40
12Kadocsa RebekaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba79:44+24:59
13Dénes OrsolyaKAL Kalocsai Sport Egyesület86:38+31:53
 
Egei PetraSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2n.i.
 
 
 
N21-2 (14)7,7 km23 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Gárdonyi CsillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako43:150:00
2Viniczai CsengePVS Pécsi Vasutas Sportkör50:59+7:44
3Zsigmond SzávaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl52:56+9:41
4Néda Ágnes RebekaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn154:31+11:16
5Gerber CsengeSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle54:59+11:44
6Takács OrsolyaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó57:19+14:04
7Bán BorbálaHOD Hód-mentor sport és műpártoló60:17+17:02
8Tóth KorinnaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye62:38+19:23
9Dékány AndreaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo65:11+21:56
10Makovinyi DorottyaPAK Paksi Sportegyesület71:56+28:41
11Dénes RékaKAL Kalocsai Sport Egyesület72:03+28:48
12Horváth HangaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba75:09+31:54
13Kiss Johanna EperkeSZT Szombathelyi Haladás VSE85:19+42:04
 
Mantuano EszterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2hiba
 
 
 
N21-3 (14)6,5 km20 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Novai ÉvaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle43:550:00
2Zsigmond VandaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl44:55+1:00
3Király BorókaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn145:26+1:31
4Becze RitaPVS Pécsi Vasutas Sportkör47:36+3:41
5Császár ÉvaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó47:46+3:51
6Kézdy BorbálaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako47:53+3:58
7Ozsvárt DóraSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye53:42+9:47
8Dékány SzilviaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo54:11+10:16
9Szöllősi JuditHOD Hód-mentor sport és műpártoló54:56+11:01
10Zelena DóraMAT Mazsola Tájfutó és Természetba57:56+14:01
11Fodor EmeseSZT Szombathelyi Haladás VSE67:05+23:10
12Dénes KrisztinaKAL Kalocsai Sport Egyesület69:12+25:17
13Tinnyei PetraPAK Paksi Sportegyesület73:52+29:57
 
Liszka EszterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2n.i.
 
 
 
N105-1 (6)7,3 km21 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Sárecz ÉvaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut251:580:00
2Farkas ZsuzsannaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl58:16+6:18
3Petró AnnamáriaFSC Futárok Sport Club59:37+7:39
4Kerekes AndreaHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület70:32+18:34
5Szabó EmeseZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut173:30+21:32
6Szabó ErikaSZT Szombathelyi Haladás VSE80:19+28:21
 
 
 
N105-2 (6)6,2 km21 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Uhlir TímeaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut250:020:00
2Mezei AnikóFSC Futárok Sport Club55:42+5:40
3Hegedűs dr. ÁgnesDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl56:07+6:05
4Pap ViktóriaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut167:15+17:13
5Tajnai AnitaSZT Szombathelyi Haladás VSE71:13+21:11
6Szilágyi ÁgotaHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület77:49+27:47
 
 
 
N105-3 (6)5,3 km18 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Szabó ÁgnesZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut248:160:00
2Várady SzilviaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl51:10+2:54
3Balogh EdinaFSC Futárok Sport Club52:01+3:45
4Kiss-Geosits dr. BeatrixSZT Szombathelyi Haladás VSE61:56+13:40
5Tábor JuditHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület62:05+13:49
6Gerzsényi ÁgnesZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut177:44+29:28
 
 
 
N125-1 (8)6,1 km21 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Nagy KrisztinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C44:570:00
2Füzy AnnaOSC Orvosegyetem Sport Club46:12+1:15
3Juhász JúliaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö48:28+3:31
4Boros AnnaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye54:02+9:05
5Szuromi MártaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn255:01+10:04
6Lux AndreaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő63:55+18:58
7Krasznai OrsolyaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn168:31+23:34
 
SZT Szombathelyi Haladás VSEn.i.
 
 
 
N125-2 (8)5,1 km18 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Nagy ÁkosnéSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye44:140:00
2Marosán ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C44:43+0:29
3Németh ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő47:49+3:35
4Füzy JuditOSC Orvosegyetem Sport Club49:35+5:21
5Oroszné Tóth ZsuzsannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn252:25+8:11
6Árné Molnár KrisztinaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö71:14+27:00
7Oszkóné Simon IldikóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn183:44+39:30
 
SZT Szombathelyi Haladás VSEn.i.
 
 
 
N125-3 (8)4,1 km17 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Wengrin ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő32:360:00
2Biró FruzsinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C40:25+7:49
3Gárdonyi RékaOSC Orvosegyetem Sport Club40:27+7:51
4Décsey EmőkeSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye42:56+10:20
5Somlai KatalinSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn243:00+10:24
6Marics Gáborné Jávorics ÉvaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö49:26+16:50
7Völgyesi BeátaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn159:22+26:46
 
SZT Szombathelyi Haladás VSEn.i.
 
 
 
N145-1 (11)4,4 km18 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Bótor BarbaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör34:350:00
2Mátyás IldikóPVM Pécsi Vörös Meteor SK38:12+3:37
3Simon ÁgnesETC Egri Testedző Club39:26+4:51
4Burian HanaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C40:48+6:13
5Balogh PiroskaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle41:42+7:07
6Tóthné Pfeiffer ZsuzsannaPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport41:51+7:16
7Kovács EditARA Alba Regia Atlétikai Klub43:22+8:47
8Szemler JuditTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő46:23+11:48
9Dóka ÉvaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó51:05+16:30
10Kaszásné Boa ÁgnesVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle54:34+19:59
11Dalmadi AndreaHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület57:38+23:03
 
 
 
N145-2 (11)3,8 km17 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Molnár PiaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C33:140:00
2Lovas ÁgnesPVM Pécsi Vörös Meteor SK36:18+3:04
3Pokk MariannARA Alba Regia Atlétikai Klub38:45+5:31
4Turcsánné Cseh ErzsébetPVS Pécsi Vasutas Sportkör39:04+5:50
5Kiss TeodóraETC Egri Testedző Club41:24+8:10
6Rácz EszterPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport43:21+10:07
7Gaschler-Gyeviki NóraVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle43:45+10:31
8Takács ÁgnesSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle45:40+12:26
9Magyari OrsolyaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő47:18+14:04
10Cserjés dr. AndreaHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület53:18+20:04
 
Czigányné Bancsik EditGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
 
 
 
N145-3 (11)3,1 km14 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Csillag VeraPVM Pécsi Vörös Meteor SK28:070:00
2Ürge-Vorsatz dr. DianaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C30:28+2:21
3Gyöngyösi JolánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle32:09+4:02
4Cseresnyés ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő32:22+4:15
5Fent MarianneARA Alba Regia Atlétikai Klub33:00+4:53
6Csizmadiáné Szóládi AnnamáriaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle36:09+8:02
7Radics AnnaETC Egri Testedző Club37:29+9:22
8Veresné Sipos EtelHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület44:06+15:59
9Ajkai AdriennePOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport47:33+19:26
10Lukácsi Ágnes ErikaPVS Pécsi Vasutas Sportkör50:38+22:31
11Császár JánosnéGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó63:45+35:38
 
 
 
N165-1 (10)3,3 km15 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Tömördi ÁgnesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle128:300:00
2Németh ZsoltnéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle29:08+0:38
3Kocsis GabriellaETC Egri Testedző Club30:12+1:42
4Jakubecz AndreaBBB Balassagyarmati Balassi Bálint30:56+2:26
5Tóth ÁgnesMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba31:35+3:05
6Dániel EditHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle231:59+3:29
7Bányai RékaHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K32:50+4:20
8Zarnóczay KláraHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület33:02+4:32
9Tóth MariannaPVM Pécsi Vörös Meteor SK38:35+10:05
10Blum HenrietteSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor42:23+13:53
 
 
 
N165-2 (10)2,8 km13 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Kármán KatalinHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle123:180:00
2Muzsnai dr. ÁgotaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle227:14+3:56
3Ludvig ÁgnesMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba30:00+6:42
4Marczis MártaHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület31:10+7:52
5Wieder IlonaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle33:00+9:42
6Szopori ÉvaBBB Balassagyarmati Balassi Bálint133:50+10:32
7Kapitány AttilánéPVM Pécsi Vörös Meteor SK34:00+10:42
8Cservény JuditHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K36:01+12:43
9Mizurova JanaETC Egri Testedző Club42:06+18:48
10Szabó AnnaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor44:06+20:48
 
 
 
N165-3 (10)2,6 km11 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Jenővári GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle222:100:00
2Győrffy GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle122:58+0:48
3Lászlóné Hornyai PiroskaHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület29:11+7:01
4Mező ÉvaPVM Pécsi Vörös Meteor SK30:36+8:26
5Novotni TibornéBBB Balassagyarmati Balassi Bálint33:01+10:51
6Fey KláraHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K35:57+13:47
7Lovász MártaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor41:35+19:25
8Simon KrisztinaETC Egri Testedző Club59:47+37:37
 
Böröczkyné Makai AnnaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
Bacsó PiroskaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footbahiba
 
 
 
N185-1 (2)3,2 km16 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Madarassy AnikóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C37:100:00
 
HER Balatonalmádi Herkules Sportegn.i.
 
 
 
N185-2 (2)2,8 km14 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Hegedüs ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C41:170:00
 
HER Balatonalmádi Herkules Sportegn.i.
 
 
 
N185-3 (2)2,5 km11 ep
HelyNévKlubCsapatIdőKül.
1Biró AlettaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C39:020:00
 
HER Balatonalmádi Herkules Sportegn.i.