Maccabi Kupa 2013 rajtlista

Maccabi Kupa 2013Cs 2013.03.28. 10:37
Rajtlista kategóriánként - Minden versenynapkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
F/M 10D (15)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
1001Üres Üres26:0090:00
1002Üres Üres28:0086:00
100345806Molnár Levente03ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut30:00102:00
100449918Házy Zsolt Albert00EK Egyesületen kívüli32:0078:00
100545809Molnár Botond03ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut34:00106:00
100649947Budavári Tamás06AOS Apex Optimista Sportegyesület36:0096:00
1007Üres Üres38:0084:00
100845680Vass Bence03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle40:00104:00
10092050658Kálmán Gergő03SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor42:0098:00
101045673Niedermayer Benedek03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:0080:00
101145641Sziráczki SimonPUS Pusztamérgesi Sportegyesület46:0092:00
101245676Bálint Ádám04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle48:00100:00
101345639Mauer Máté05MSE Megalódusz Sportegylet50:0082:00
1014Üres Üres52:0094:00
101545850Angyal Dániel03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle54:0088:00
 
 
F/M 12C (13)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
1201Üres Üres37:0041:00
120245630Veres-Lakos Vajk02HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási39:0057:00
120345828Kisházi Gábor ifj.01HOD Hód-mentor sport és műpártoló41:0035:00
1204Üres Üres43:0037:00
12052008515Szabó Marcell01DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S45:0045:00
12062009132Werner BendegúzPVS Pécsi Vasutas Sportkör47:0047:00
1207Üres Üres49:0051:00
120845628Veres-Lakos Csaba01HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási51:0033:00
1209448953Finta András István02MAT Mazsola Tájfutó és Természetba53:0055:00
121045683Bálint Benedek02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle55:0053:00
1211888363Bujdosó Zoltán02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn57:0043:00
121245627Bán Péter01HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási59:0039:00
1213Üres Üres61:0049:00
 
 
F/M 12D (12)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
12212009007Bors Botond Árpád01FLF Fehérlófia Sportegyesület86:0064:00
122245816Paskuj Benjámin01MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club88:0070:00
1223Üres Üres90:0060:00
122445684Klein Alex01VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle92:0068:00
1225Üres Üres94:0074:00
122645830Pörneki Máté01VSM Victoria Sportegyesület Móraha96:0076:00
12272022191Báder Kristóf02MAT Mazsola Tájfutó és Természetba98:0054:00
12282022106Czibolya Gergő02SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor100:0062:00
122945813Paskuj Áron01MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club102:0066:00
123045833Csák Marcell02VSM Victoria Sportegyesület Móraha104:0058:00
1231Üres Üres106:0056:00
1232Üres Üres108:0072:00
 
 
F/M 14B (14)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
140145148Allwinger Herwig ifj.99TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő0:0041:00
14022033994Péri Gergő Gábor99FLF Fehérlófia Sportegyesület2:0065:00
1403Üres Üres4:0057:00
14042019811Kálmán Bendegúz Bence99SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor6:0013:00
1405Üres Üres8:0045:00
1406Üres Üres10:0021:00
14072022147Horányi Bence00PAK Paksi Sport Egyesület12:0037:00
14082022218Péntek Márton00BSC Balatonfüredi Sport Club14:0061:00
1409Üres Üres16:0017:00
1410505257Horváth Csongor00MAT Mazsola Tájfutó és Természetba18:0049:00
141145851Eszlári Dávid99VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:0033:00
14127000077Eetu Salonen99XKOU Kouvolan Suunnistajat22:0029:00
14132022195Tóth Balázs99MAT Mazsola Tájfutó és Természetba24:0025:00
1414Üres Üres26:0053:00
 
 
F/M 14C (13)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
1421232773Kovács Előd99PAK Paksi Sport Egyesület21:0032:00
142245834Csillag Roland00VSM Victoria Sportegyesület Móraha23:0024:00
14232050674Skrop Tamás99ARA Alba Regia Atlétikai Klub25:0012:00
1424Üres Üres27:0016:00
14252009009Bánhidy Levente99FLF Fehérlófia Sportegyesület29:0036:00
1426Üres Üres31:0048:00
142745650Domján István00VSM Victoria Sportegyesület Móraha33:008:00
142845689Rein Lehel00VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle35:000:00
142945644Sziráczki Norbert00PUS Pusztamérgesi Sportegyesület37:0044:00
1430211803Balaskó Krisztián95XNAG Nagyváradi Ady Líceum SE39:0028:00
143145817Máriás Dávid Márk00MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club41:0040:00
1432Üres Üres43:0020:00
1433Üres Üres45:004:00
 
 
F/M 15-18C (12)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
1501Üres Üres1:0085:00
15022054405Lasaruic Iván97VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle3:0073:00
1503Üres Üres5:0057:00
1504361880Kirchmeir ConstantinXHNE HSV OL WR. NEUSTADT7:0077:00
15052022116Debreczeni Szabolcs98PAK Paksi Sport Egyesület9:0049:00
1506Üres Üres11:0045:00
1507Üres Üres13:0069:00
150845835Tóth Ádám98VSM Victoria Sportegyesület Móraha15:0089:00
1509211802Balaskó László Dávid95XNAG Nagyváradi Ady Líceum SE17:0081:00
1510Üres Üres19:0053:00
15112050567Kálmán Máté98SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor21:0061:00
1512Üres Üres23:0065:00
 
 
F/M 16B (11)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
16012022207Vitális Csanád Örs97HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási0:00111:00
1602Üres Üres2:00115:00
1603231915Máriás Bence Dániel97MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club4:00103:00
1604Üres Üres6:0099:00
1605Üres Üres8:00119:00
1606Üres Üres10:0083:00
16072054404Klein Benjamin98VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle12:0087:00
1608Üres Üres14:0091:00
16092033997Gyalus Gergő98FLF Fehérlófia Sportegyesület16:0079:00
16102022188Süli Márk98HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási18:0095:00
16112009006Turschl Bence00EK Egyesületen kívüli20:00107:00
 
 
F/M 18B (14)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
18012022119Kocsner Péter96PAK Paksi Sport Egyesület31:0017:00
18022013416Martin Ponev95XBLG Bulgarian junior national team33:0045:00
18031396129Tóth Péter96PVS Pécsi Vasutas Sportkör35:0041:00
1804Üres Üres37:0037:00
18052013439Dimitar Zhelyazkov96XBLG Bulgarian junior national team39:0053:00
1806Üres Üres41:009:00
1807Üres Üres43:005:00
18082022184Hetényi Péter96HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási45:0025:00
1809Üres Üres47:0033:00
181046018Gyöngyösi Viktor96HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási49:0049:00
18111006078Apostol Atanasov95XBLG Bulgarian junior national team51:0021:00
1812Üres Üres53:001:00
1813961129Fleiss Sebastian96XBER Berliner TSC55:0013:00
18142022115Sima Tamás96PAK Paksi Sport Egyesület57:0029:00
 
 
F/M 21B (19)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
210145588Berecz Gábor84HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület2:0059:00
2102Üres Üres4:0047:00
21031394557Havas Péter János83STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei6:0050:00
2104222976Szőri Kornél76SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor8:0056:00
2105888372Kiss Péter85PAK Paksi Sport Egyesület10:0080:00
2106Üres Üres12:00
21072009003Balogh Róbert78FLF Fehérlófia Sportegyesület14:0038:00
21082022152Kiss Gábor80PAK Paksi Sport Egyesület16:0044:00
2109416570Mižúr Šimon94XFRM SVK-2 Farmaceut Bratislava18:0077:00
211045230Forrai Csaba73SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle20:0062:00
2111Üres Üres22:0029:00
2112Üres Üres24:0071:00
2113Üres Üres26:0032:00
2114501048Koiser BernhardXHNE HSV OL WR. NEUSTADT28:0053:00
21152042377Boros Imre77SSC Siketek Sport Club30:0035:00
2116362977Finta Zoltán73MAT Mazsola Tájfutó és Természetba32:0074:00
2117682340Smelik Martin96XAKO ATU Kosice65:00
2118222965Mitró Zoltán72ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut68:00
2119920667Musinsky Tomas93XAKO ATU Kosice41:00
 
 
F/M 21BR (18)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
2121Üres Üres54:0061:00
2122Üres Üres56:0067:00
21232019781Bognár Márk84HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület58:00100:00
21242050675Szlávik Zoltán dr.73TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő60:00103:00
21251720228Szentgyörgyi Zsolt72SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é62:0082:00
2126Üres Üres64:0079:00
2127Üres Üres66:00106:00
2128Üres Üres68:0070:00
212945906Bodó Tibor82SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle70:0076:00
2130Üres Üres72:0094:00
2131Üres Üres74:00112:00
2132Üres Üres76:00109:00
21332022145Lénárt Dániel94PAK Paksi Sport Egyesület78:0091:00
2134990Filó Bernát90DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S80:0088:00
2135Üres Üres82:0073:00
2136Üres Üres84:0085:00
2137Üres Üres86:0064:00
2138233611Spiegl Máté80KAL Kalocsai Sport Egyesület88:0097:00
 
 
F/M 21C (9)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
214146017Dezső Gábor94HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási45:0023:00
2142Üres Üres47:007:00
2143Üres Üres49:0019:00
21442050696Baranyi GáborSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor51:003:00
2145Üres Üres53:0035:00
214645652Csank Csaba82SFC Széchenyi István Egyetem Sport55:0011:00
214745836Gubicz Máté85VSM Victoria Sportegyesület Móraha57:0027:00
2148Üres Üres59:0015:00
2149410171Stefan Ranitovic82XPDB PD Pobeda Beograd61:0031:00
 
 
F/M 21E (25)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
11396184Péntek Mátyás94BSC Balatonfüredi Sport Club60:0011:00
2682340Smelik Martin96XAKO ATU Kosice62:00
32008503Mižúr Peter91XFRM SVK-2 Farmaceut Bratislava64:0051:00
4842403Auer MichaelXHNE HSV OL WR. NEUSTADT66:0015:00
52026128Mihályi Ferenc84TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő68:00
6920667Musinsky Tomas93XAKO ATU Kosice70:00
71642011Maksimovic Blazo79XORT OT RTANJ72:007:00
8505236Baumholczer Máté92PVS Pécsi Vasutas Sportkör74:00
9222965Mitró Zoltán72ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut76:00
101100040Plohn MarkusXHNE HSV OL WR. NEUSTADT78:0031:00
111396156Dalos Máté97TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő80:0063:00
12Üres Üres82:00
13501409Grassie Duncan id.00EK Egyesületen kívüli84:0043:00
142913Dénes Zoltán72KAL Kalocsai Sport Egyesület86:0059:00
15533306Krajcik MichelXAKO ATU Kosice88:0055:00
161300069Kerényi Máté88TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő90:00
179008925Goericke Marvin91XBER Berliner TSC92:0047:00
18307266Rativlav OlhavaXAKO ATU Kosice94:0019:00
191003734Maksimovic NikolaXORT OT RTANJ96:0023:00
2045848Vettori Walter83XPBS Polisportiva Besanese98:003:00
212020734Ringer StefanXAKO ATU Kosice100:0027:00
221000042Werner Péter73PVS Pécsi Vasutas Sportkör102:0035:00
2345487Borbás Nándor71KAL Kalocsai Sport Egyesület104:00
242042377Boros Imre77SSC Siketek Sport Club106:00
25339871Tornai Szabolcs71MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako108:0039:00
 
 
F/M 35A (9)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
3501939393Kaltenbacher PierreXHNE HSV OL WR. NEUSTADT40:0023:00
3502Üres Üres42:0026:00
3503233653Németi Tamás74SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor44:0011:00
3504Üres Üres46:0014:00
3505Üres Üres48:002:00
3506Üres Üres50:008:00
3507Üres Üres52:0020:00
3508307712Takács Krisztián77BSC Balatonfüredi Sport Club54:005:00
3509Üres Üres17:00
 
 
F/M 35BR (26)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
35217741029Pap Attila74TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho47:00111:00
3522Üres Üres49:0066:00
3523Üres Üres51:00114:00
352445658Mátrai Róbert69SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle53:0060:00
3525Üres Üres55:00105:00
352649919Házy Zsolt00EK Egyesületen kívüli57:00102:00
3527Üres Üres59:0099:00
3528232809Ambrus Sándor70PVM Pécsi Vörös Meteor SK61:0081:00
3529411912Reviczki Zsolt72HUF HUFEZE Pásztó63:0096:00
3530Üres Üres65:0084:00
3531Üres Üres67:00
3532Üres Üres69:0090:00
353345631Vörös Gábor74HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási71:00
353445537Schell Antal ifj.69PSE Postás Sport Egyesület73:0087:00
35352050672Skrop Róbert71ARA Alba Regia Atlétikai Klub75:0075:00
3536232753Mauer Lajos74MSE Megalódusz Sportegylet77:00108:00
3537991975Savovic DejanXOIN SRB-1 Orienteering club DIF79:00117:00
3538800000Allwinger Herwig67TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő81:0078:00
353945177Kovács Áron77HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási83:0054:00
3540874Kenéz Balázs73AOS Apex Optimista Sportegyesület85:0057:00
3541Üres Üres87:0072:00
3542Üres Üres89:0093:00
354345633Molnár AttilaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási91:00
35442054403Bálint Bence75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle93:0051:00
35452025046Schmal Róbert74THS Taszár Honvéd Sportegyesület95:0069:00
3546872Cs.Kiss-Brezina Lajos76AOS Apex Optimista Sportegyesület97:0063:00
 
 
F/M 40A (15)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
4001Üres Üres1:0081:00
400245458Faggyas László66TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő3:0057:00
40032009004Bernáth Zsolt71FLF Fehérlófia Sportegyesület5:0061:00
400445183Dezső Sándor69HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási7:00109:00
40052014989Vass Tibor69VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle9:0077:00
40062022148Horányi György69PAK Paksi Sport Egyesület11:0073:00
40071000Töreky Ákos71BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C13:0069:00
4008206225Buzás Gyula71FMT FŐMTERV SK15:0065:00
4009Üres Üres17:00101:00
4010Üres Üres19:00105:00
4011411901Marton Balázs72VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:0097:00
40121396205Dalos Attila67MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba23:0089:00
4013230606Marksteiner Martin00EK Egyesületen kívüli25:00113:00
4014307549Báder Attila69MAT Mazsola Tájfutó és Természetba27:0085:00
40157000125Mika Salonen72XKOU Kouvolan Suunnistajat29:0093:00
 
 
F/M 45A (22)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
45011396206Rosinger Zsolt66PVS Pécsi Vasutas Sportkör30:0042:00
450249922Jóni János64EK Egyesületen kívüli32:006:00
4503Üres Üres34:0012:00
45042054402Németh Zsolt65VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle36:0045:00
45051720822Niggli Jurg67XOJU O Jura38:0030:00
4506233619Zempléni András dr.60KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport40:0057:00
4507362955Juhász Gábor66HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási42:009:00
4508222978Hajnács Tamás Csaba66SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor44:0039:00
4509363456Szász Tibor65HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület46:0033:00
4510Üres Üres48:0027:00
4511505260Horváth Sándor66MAT Mazsola Tájfutó és Természetba50:0021:00
4512562000Lipphart-Kirchmeir HaraldXHNE HSV OL WR. NEUSTADT52:0015:00
45135616Szunyog József dr.54SAS Silvanus Sportegyesület54:0036:00
4514Üres Üres56:0048:00
4515Üres Üres58:0024:00
4516332845Bérczes Miklós67FMT FŐMTERV SK60:0051:00
4517363485Tóth László68MAT Mazsola Tájfutó és Természetba62:0054:00
4518Üres Üres64:0018:00
45192008678Aleksander Atanasov65XBLG Bulgarian junior national team66:000:00
4520700504Kinde Kálmán68SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn68:00
4521920651Pollak Jozef60XAKO ATU Kosice70:0060:00
45225615Tertsch Antal53SAS Silvanus Sportegyesület72:003:00
 
 
F/M 45BR (12)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
453145661Bujdosó István64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn79:0010:00
4532Üres Üres81:0014:00
4533980Vékony Andor55ARA Alba Regia Atlétikai Klub83:0026:00
4534211801Balaskó László68XNAG Nagyváradi Ady Líceum SE85:002:00
4535233593Barna István66KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü87:0034:00
4536505276Tóth Zsolt67POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Spork89:0042:00
4537Üres Üres91:0046:00
4538Üres Üres93:0018:00
4539Üres Üres95:0030:00
45405623Kovács Zoltán67SIR Sirályok Sportegyesület97:006:00
454145340Hevér Csaba66JOG Jogging Plus Szuperinfó Club99:0022:00
4542332857Hetényi Ferenc67HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási101:0038:00
 
 
F/M 50 (20)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
5001339863Dobrossy István dr.60DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S1:0043:00
5002Üres Üres3:0013:00
5003362969Csonka Antal61HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási5:0028:00
5004531961Köck Erwin61XHNE HSV OL WR. NEUSTADT7:0040:00
5005Üres Üres9:0025:00
500645187Tóth Károly60VTC Veszprémi Tájfutó Club11:004:00
5007590120Koiser Gerhard59XHNE HSV OL WR. NEUSTADT13:0052:00
5008232807Hegedűs Béla60SAS Silvanus Sportegyesület15:0058:00
5009406320Buda Marcel00EK Egyesületen kívüli17:0019:00
5010332858Hideg István59HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási19:0010:00
5011Üres Üres21:0049:00
5012Üres Üres23:0046:00
5013Üres Üres25:0037:00
5014899008Kellner GerhardXHNE HSV OL WR. NEUSTADT27:0016:00
5015218395Veli-Matti HeinonenXVMH VMH29:0055:00
501645419Filó György63DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S31:007:00
5017Üres Üres33:0022:00
50184497Nemesházi László60PSE Postás Sport Egyesület35:0031:00
501945118Liskány József61STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei37:001:00
502045254Takács Csaba62TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő34:00
 
 
F/M 55 (17)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
5501233001Tasic Zivota55XOIN SRB-1 Orienteering club DIF43:0056:00
5502Üres Üres45:0036:00
5503247063Nagy György58PVM Pécsi Vörös Meteor SK47:008:00
5504428081Dimitrijevic IlijaXOIN SRB-1 Orienteering club DIF49:000:00
550545436Dömötör Imre58SFC Széchenyi István Egyetem Sport51:0052:00
5506307262Kuchta Jan53XAKO ATU Kosice53:0048:00
5507339879Kürti István57PVM Pécsi Vörös Meteor SK55:0064:00
5508570817Mayer Ewald57XHNE HSV OL WR. NEUSTADT57:0012:00
5509Üres Üres59:0020:00
5510Üres Üres61:0016:00
55116961Pidner Valentin56XHNE HSV OL WR. NEUSTADT63:0028:00
5512Üres Üres65:004:00
55132006750László Károly id.54HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület67:0024:00
55141396132Tóth János58POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Spork69:0032:00
5515233504Szabó László54DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S71:0044:00
5516909Mižúr Ján55XFRM SVK-2 Farmaceut Bratislava73:0040:00
5517Üres Üres75:0060:00
 
 
F/M 60 (20)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
6001222921Németh Jenő49BTK Bakonyi Tájfutó Klub39:0095:00
6002448972Komoróczki András51SAS Silvanus Sportegyesület41:0059:00
60034466Vincze István49HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület43:00
6004Üres Üres45:0074:00
6005Üres Üres47:0062:00
6006Üres Üres49:0092:00
6007448966Lörincz Gábor49HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási51:0047:00
600845171Kovács Attila51ZSC Zöld Sportok Clubja53:0089:00
6009888339Bikki Sándor51VTC Veszprémi Tájfutó Club55:0053:00
6010Üres Üres57:0077:00
60114511Máthé István52SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn59:0086:00
6012948Tóth Sándor51ETC Egri Testedző Club61:0071:00
60132050679Kéki Miklós52SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor63:0056:00
6014411902Kaján László51FMT FŐMTERV SK65:0083:00
601545417Hegedűs Zoltán52OSC Orvosegyetem Sport Club67:0068:00
6016993Ládi János51BTK Bakonyi Tájfutó Klub69:0050:00
601746130Szekeres Sándor52HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület71:00
601845252Vitéz László50HER Balatonalmádi Herkules Sporteg73:0065:00
6019Üres Üres75:0098:00
6020Üres Üres77:0080:00
 
 
F/M 65 (21)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
6501233252Isailovic Miodrag46XOIN SRB-1 Orienteering club DIF0:0044:00
65025617Vida István47SAS Silvanus Sportegyesület2:0064:00
65037609Witzig Hans45XSVS SVSE Schweiz4:0028:00
6504Üres Üres6:0062:00
650545574Blum László id.48SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor8:0066:00
650645621Okos Ernő48ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu10:0036:00
650745138Gombkötő Péter dr.44TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő12:0040:00
6508505202Kéri Gerzson Ferenc44SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor14:0054:00
6509207958Bogdány Miklós39TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:0032:00
6510500560Lux Iván46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C18:0048:00
6511Üres Üres20:0046:00
6512Üres Üres22:0052:00
6513Üres Üres24:0058:00
651445237Sindely Pál dr.47SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle26:0038:00
651545198Andrási LajosHER Balatonalmádi Herkules Sporteg28:0060:00
6516Üres Üres30:0034:00
65177000111Railimo Matti48XSOC SOCH Heinola32:0042:00
6518222987Kovács András48HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület34:0056:00
6519222918Szűcs György dr.45PVS Pécsi Vasutas Sportkör36:0030:00
6520748130Wollenberg Bernd48XBER Berliner TSC38:0050:00
652145236Felföldi Károly dr.43SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor40:00
 
 
F/M 70 (13)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
7001416694Gönczi Péter39SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn0:0030:00
7002Üres Üres4:009:00
7003Üres Üres8:0033:00
700445457Vass Tibor40VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle12:0018:00
7005232658Nagy Dezső39HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K16:0027:00
7006Üres Üres20:0036:00
7007411968Bán Sándor41HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási24:0012:00
7008Üres Üres28:0015:00
7009Üres Üres32:0024:00
70104491Schell Antal39PSE Postás Sport Egyesület36:006:00
7011Üres Üres40:003:00
70124474Kozma László36BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg44:0021:00
701345409Radnóti Rezső41HAV Havas Szabadidő Klub48:000:00
 
 
N/W 10D (13)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
1051411949Zempléni Lilla03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako0:0030:00
105245664Orosz Tímea05SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2:0052:00
105345838Szekeres AnnaVSM Victoria Sportegyesület Móraha4:0044:00
105445637Simon Lilla Napsugár03KAL Kalocsai Sport Egyesület6:0048:00
1055Üres Üres8:0034:00
105649949Budavári Boglárka Panna03AOS Apex Optimista Sportegyesület10:0050:00
1057Üres Üres12:0040:00
105845660Riesing Eszter03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle14:0036:00
1059Üres Üres16:0042:00
106045829Kisházi Emma04HOD Hód-mentor sport és műpártoló18:0038:00
1061363496Dalos Réka04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:0032:00
106246119Orosz Viktória04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn22:0046:00
106345638Borbás Ágota05KAL Kalocsai Sport Egyesület24:00
 
 
N/W 12C (18)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
12512050683Feczer Zsóka Zsófia01PAK Paksi Sport Egyesület1:0031:00
1252880011Niggli Natalja01XOJU O Jura3:001:00
1253Üres Üres5:0021:00
1254911002Pataki Virág Lara02PVS Pécsi Vasutas Sportkör7:0019:00
1255Üres Üres9:0025:00
1256Üres Üres11:005:00
12572050652Apró Vivien Dóra01VSM Victoria Sportegyesület Móraha13:0011:00
125845634Dezső Enikő01HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási15:007:00
1259443189Vékony Janka02ARA Alba Regia Atlétikai Klub17:0013:00
1260888367Kovács Karina02PAK Paksi Sport Egyesület19:0023:00
126145691Mérő Dominika01VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:0029:00
1262Üres Üres23:0015:00
1263888368Kovács Kira02PAK Paksi Sport Egyesület25:0017:00
12642050671Skrop Anna01ARA Alba Regia Atlétikai Klub27:003:00
1265232793Borbás Zita01KAL Kalocsai Sport Egyesület29:00
126645849Szilágyi Iringó01DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör31:0027:00
12672022109Berta Brigitta02SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor33:00
1268Üres Üres35:009:00
 
 
N/W 12D (15)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
1271Üres Üres56:0024:00
1272Üres Üres58:002:00
127345693Papp Viktória Éva02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle60:0026:00
1274Üres Üres62:008:00
127545842Mágocsi Lora02VSM Victoria Sportegyesület Móraha64:0012:00
1276232779Tóth Alexandra01PAK Paksi Sport Egyesület66:0022:00
127745801Lantai Anna Boróka02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle68:0010:00
127845818Máriás Diána Nóra02MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club70:0020:00
1279Üres Üres72:0028:00
12802019807Hajnács Lili01SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor74:006:00
128145698Kápolnás Kata02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle76:0016:00
12822025031Dobrossy BeatrixDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S78:0014:00
128345841Heller Szabó Anna01VSM Victoria Sportegyesület Móraha80:0018:00
128445805Szajkó Vivien02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle82:004:00
12851030822Niggli Alina03XOJU O Jura84:000:00
 
 
N/W 14B (9)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
14512022192Finta Sára Katalin99MAT Mazsola Tájfutó és Természetba1:0043:00
1452Üres Üres3:0040:00
1453Üres Üres5:0049:00
14542033991Megyeri Orsolya Zaza99FLF Fehérlófia Sportegyesület7:0052:00
1455Üres Üres9:0046:00
1456Üres Üres11:0058:00
1457443188Vékony Vanda99ARA Alba Regia Atlétikai Klub13:0055:00
1458Üres Üres15:0034:00
145945618Szilágyi Emese99DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör17:0037:00
 
 
N/W 14C (10)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
1471Üres Üres63:0065:00
1472Üres Üres65:0063:00
14732025047Schmal Henrietta99THS Taszár Honvéd Sportegyesület67:0059:00
147445855Riesing Hanna01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle69:0067:00
14752022107Veszelka Noémi00SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor71:0061:00
147645671Schmal Gabriella00THS Taszár Honvéd Sportegyesület73:0075:00
1477Üres Üres75:0069:00
1478Üres Üres77:0077:00
1479Üres Üres79:0073:00
148045843Gubicz Kata00VSM Victoria Sportegyesület Móraha81:0071:00
 
 
N/W 15-18C (11)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
1551Üres Üres54:0052:00
1552Üres Üres56:0088:00
1553448955Mach Berta98MAT Mazsola Tájfutó és Természetba58:0060:00
155445827Barna Szilvia95KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü60:0068:00
1555Üres Üres62:00
1556Üres Üres64:0080:00
155745651Domján Blanka99VSM Victoria Sportegyesület Móraha66:0056:00
1558Üres Üres68:0084:00
1559Üres Üres70:0072:00
15602022113Árki Dóra97PAK Paksi Sport Egyesület72:0064:00
15612022189Szilágyi Anna-Lili98HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási74:0076:00
 
 
N/W 16B (13)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
16512019803Czibolya Lili98SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor28:0077:00
1652Üres Üres30:0089:00
16532022117Makovinyi Dorottya98PAK Paksi Sport Egyesület32:0069:00
1654990801Pataki Réka Dalida99PVS Pécsi Vasutas Sportkör34:00105:00
1655505258Horváth Hanga97MAT Mazsola Tájfutó és Természetba36:0081:00
16562025048Schmal Petra97THS Taszár Honvéd Sportegyesület38:00109:00
1657Üres Üres40:00113:00
1658Üres Üres42:0073:00
16592022146Lénárt Viktória97PAK Paksi Sport Egyesület44:00101:00
16602054406Kocsispéter Kata98VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle46:0093:00
16612022114Árki Viktória98PAK Paksi Sport Egyesület48:0085:00
1662Üres Üres50:0097:00
1663Üres Üres52:00117:00
 
 
N/W 18B (19)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
185145330Schwendtner Réka96SIR Sirályok Sportegyesület22:00
1852Üres Üres24:0015:00
18532022182Dobóvári Dzsenifer96HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási26:0051:00
18541396223Faggyas Réka96TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő28:0067:00
1855Üres Üres30:0075:00
18562022181Bán Zsanett95HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási32:0043:00
18572033995Ratinland Zsófia95FLF Fehérlófia Sportegyesület34:0011:00
18581302713Martina Dzhulieva95XBLG Bulgarian junior national team36:0055:00
18592022183Gubicza Viktória96HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási38:0071:00
18601396119Becze Rita96PVS Pécsi Vasutas Sportkör40:0039:00
1861Üres Üres42:0023:00
1862Üres Üres44:0047:00
1863Üres Üres46:0059:00
18642013500Antoaneta Dyaksova95XBLG Bulgarian junior national team48:0031:00
1865505296Péntek Gréti96BSC Balatonfüredi Sport Club50:0027:00
18662009021Szabó Gyöngyvér Felíci96FLF Fehérlófia Sportegyesület52:0063:00
1867363461Faggyas Petra96TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő54:0035:00
18682022186Molnár Krisztina96HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási56:0019:00
1869Üres Üres7:00
 
 
N/W 21B (14)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
2151Üres Üres15:00120:00
21521393113Szunyog Emese81SAS Silvanus Sportegyesület17:00100:00
215345905Liskány Krisztina88STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei19:0076:00
2154502916Novák Martina88ETC Egri Testedző Club21:0088:00
2155332837Varsányi Kinga94SIR Sirályok Sportegyesület23:00112:00
2156Üres Üres25:00116:00
2157505259Zelena Dóra70MAT Mazsola Tájfutó és Természetba27:00108:00
21582013405Kristina Gotseva94XBLG Bulgarian junior national team29:0072:00
2159Üres Üres31:0068:00
2160Üres Üres33:0096:00
2161232761Dömötör Csilla83SFC Széchenyi István Egyetem Sport35:00104:00
21621302707Kristina Ivanova93XBLG Bulgarian junior national team37:0080:00
216346026Dömötör Erika86SFC Széchenyi István Egyetem Sport39:0084:00
2164Üres Üres41:0092:00
 
 
N/W 21BR (19)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
21702022110Miklos Rita68SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor72:00102:00
2171416641Faggyas Eszter94TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő74:0072:00
2172Üres Üres76:0078:00
217345994Bartók Katalin83KAL Kalocsai Sport Egyesület78:0076:00
21742022193Kadocsa Rebeka95MAT Mazsola Tájfutó és Természetba80:0094:00
2175Üres Üres82:0082:00
2176339829Tóth Blanka96MAT Mazsola Tájfutó és Természetba84:0088:00
2177Üres Üres86:00100:00
2178Üres Üres88:0090:00
21792022151Tinnyei Petra96PAK Paksi Sport Egyesület90:0096:00
2180307757Szalai Katalin82HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület92:0084:00
2181Üres Üres94:0092:00
2182339830Tóth Zsuzsanna70MAT Mazsola Tájfutó és Természetba96:0070:00
2183222923Hevérné Fricska Ildikó70JOG Jogging Plus Szuperinfó Club98:0068:00
2184Üres Üres100:00104:00
21852050659Mihályi Noémi74SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor102:0086:00
2186Üres Üres104:0080:00
2187Üres Üres106:0074:00
2188Üres Üres108:0098:00
 
 
N/W 21C (11)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
2189Üres Üres65:009:00
2190Üres Üres67:0029:00
219145228Házy-Csuka Bettina00EK Egyesületen kívüli69:0017:00
2192505253Nagy Nóra71SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle71:0033:00
2193448958Baranyi Anikó75SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor73:001:00
2194Üres Üres75:0013:00
2195Üres Üres77:0021:00
2196233612Spiegl Judit75SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é79:0041:00
21972050676Skropné Szuromi Éva74ARA Alba Regia Atlétikai Klub81:005:00
2198Üres Üres83:0037:00
219949925Nesitka Doris00EK Egyesületen kívüli85:0025:00
 
 
N/W 21E (15)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
5145455Wengrin Ágnes69TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő75:0087:00
52Üres Üres77:0095:00
531302835Maksimovic Draga82XORT OT RTANJ79:00111:00
54Üres Üres81:0091:00
551250780Jayne SalesXSUT South London Orienteers83:0099:00
56850704Seeböck AnitaXHNE HSV OL WR. NEUSTADT85:00107:00
57Üres Üres87:0079:00
5845904Liskány Diána86STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei89:0071:00
59700024Kinde Vanda94SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn91:00
60Üres Üres93:00115:00
61888360Kisháziné Zombory Erika78HOD Hód-mentor sport és műpártoló95:00103:00
62Üres Üres97:0075:00
632019802Szerencsi Ildikó85SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle99:0083:00
642020725Durcova IvanaXAKO ATU Kosice101:0067:00
65Üres Üres103:00
 
 
N/W 35A (18)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
3551416678Allwinger Tünde73TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:0036:00
355245449Rostás Anikó75KAL Kalocsai Sport Egyesület3:00
3553Üres Üres5:0045:00
3554888362Majoros Szilvia74SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor7:0039:00
35551390000Niggli Daria77XOJU O Jura9:000:00
35565625Oroszné Tóth Zsuzsanna78HAV Havas Szabadidő Klub11:0018:00
3557505206Schmal Kinga74THS Taszár Honvéd Sportegyesület13:0021:00
355845370Orsányi Beatrix78PSE Postás Sport Egyesület15:0030:00
3559Üres Üres17:0042:00
3560Üres Üres19:0015:00
356145573Blum Réka74SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor21:009:00
35626911Aschacher Angelika69XHNE HSV OL WR. NEUSTADT23:0027:00
356345229Csuka Dolli75KAL Kalocsai Sport Egyesület25:0033:00
3564Üres Üres27:0048:00
3565364741Fövenyessy Gabriella77FMT FŐMTERV SK29:006:00
3566233620Balogh Szilvia Odett75KAL Kalocsai Sport Egyesület31:003:00
3567Üres Üres33:0024:00
3568Üres Üres35:0012:00
 
 
N/W 35BR (13)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
357145811Kovács IvettZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut76:0093:00
35726905Kellner ClaudiaXHNE HSV OL WR. NEUSTADT78:0081:00
357345244Kis Ágnes69DAR Délalföldi Regionális Tájékozó80:0087:00
3574Üres Üres82:0099:00
3575448979Fábián Beatrix74FMT FŐMTERV SK84:0078:00
3576Üres Üres86:0084:00
3577411973Schell Anikó73PSE Postás Sport Egyesület88:0090:00
357845180Kovács Zita75HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási90:00
35791396240Simkó Livia73MSE Megalódusz Sportegylet92:00102:00
3580Üres Üres94:00105:00
35815630Vékonyné Árva Katalin73ARA Alba Regia Atlétikai Klub96:00108:00
3582Üres Üres98:0096:00
3583Üres Üres100:0075:00
 
 
N/W 40A (17)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
40512054409Lendvai Katalin72VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle19:0050:00
4052Üres Üres21:0090:00
4053Üres Üres23:00114:00
4054Üres Üres25:0078:00
4055416699Cserjés Andrea dr.70HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület27:0066:00
4056233618Hajas Csilla64BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C29:0054:00
4057505277Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna69POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Spork31:0094:00
4058505204Savanya Gyöngyi73SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor33:0058:00
40592022118Kovács Vera70PAK Paksi Sport Egyesület35:0074:00
40602050651Mihály Gyöngyi71SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor37:0082:00
4061505293Péntek GábornéBSC Balatonfüredi Sport Club39:0086:00
406245103Barnáné Szabó Irén70KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü41:0070:00
406345543Hegedűs Ágnes dr.70DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör43:0098:00
406446125Ódor Viktória72FMT FŐMTERV SK45:00106:00
4065Üres Üres47:00110:00
4066Üres Üres49:0062:00
406745572Blum Henriette70SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor51:00102:00
 
 
N/W 45A (15)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
4551Üres Üres42:004:00
4552Üres Üres44:0026:00
455346100Bacsó Piroska61MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba46:0018:00
4554505241Juhászné Bálint Ildikó67HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási48:008:00
4555Üres Üres50:006:00
4556363454Dalmadi Andrea67HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület52:0022:00
455745107Tóth Marianna67PVM Pécsi Vörös Meteor SK54:0024:00
45584494Kármán Katalin58HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle56:00
45592054401Németh Zsoltné68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle58:000:00
4560416659Radics Anna65ETC Egri Testedző Club60:0014:00
4561Üres Üres62:002:00
4562Üres Üres64:0010:00
4563443910Kirchmeir ElisabethXHNE HSV OL WR. NEUSTADT66:0012:00
4564222913Lovas Ágnes67PVM Pécsi Vörös Meteor SK68:0016:00
4565233232Juhas Irina63XOIN SRB-1 Orienteering club DIF70:0020:00
 
 
N/W 50 (13)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
505145489Szerencsiné Csamangó Jusztina62PUS Pusztamérgesi Sportegyesület53:0013:00
50524498Nemesházi Lászlóné62PSE Postás Sport Egyesület55:0031:00
5053406910Mižúrová Jana63XFRM SVK-2 Farmaceut Bratislava57:0010:00
5054Üres Üres59:0028:00
505545435Dömötörné Horváth Erzsébet59SFC Széchenyi István Egyetem Sport61:0025:00
5056448957Horváth Magda52TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő63:00
5057Üres Üres65:004:00
5058Üres Üres67:0022:00
5059332859Hideg Istvánné58HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási69:001:00
5060Üres Üres71:0016:00
5061Üres Üres73:0019:00
5062307555Terjékiné Tóth Edit59HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület75:00
5063233583Liskányné Jáhor Anikó61STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei77:007:00
 
 
N/W 55 (12)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
5551Üres Üres52:0063:00
5552233590Cserpák Ferencné55HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület54:0042:00
5553Üres Üres56:0048:00
5554Üres Üres58:0066:00
5555875Sávai Mária54AOS Apex Optimista Sportegyesület60:0060:00
555646016Veresné Sipos Etel55HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület62:0057:00
555746144Fábián IbolyaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn64:0069:00
555845821Szabó AnnaXDLS Dél SE66:0054:00
5559935Szabó Zsuzsanna54SAS Silvanus Sportegyesület68:0045:00
5560Üres Üres70:0039:00
5561Üres Üres72:0051:00
55624719Spiegl Zsuzsanna54SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é74:0072:00
 
 
N/W 60 (13)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
60512050678Lovász Márta52SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor2:0094:00
605245822Gömöri ÉvaXDLS Dél SE6:0097:00
605346143Fischer Mária52ARA Alba Regia Atlétikai Klub10:0073:00
6054888336Lux Ágnes51BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C14:0064:00
6055439214Nieminen Merja49XSOC SOCH Heinola18:0070:00
60561396203Tarján Ágnes53POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Spork22:0079:00
6057Üres Üres26:0076:00
6058Üres Üres30:0067:00
6059Üres Üres34:0091:00
6060Üres Üres38:0082:00
6061Üres Üres42:0088:00
6062428078Bacanac Ljubica52XOIN SRB-1 Orienteering club DIF46:0085:00
606345823Kotogány IlonaXDLS Dél SE50:0061:00
 
 
N/W 65 (10)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
6551Üres Üres43:0042:00
6552233530Gombkötő Zsuzsanna47VTC Veszprémi Tájfutó Club47:0070:00
6553Üres Üres51:0038:00
655445418Hanusz Mária45OSC Orvosegyetem Sport Club55:0062:00
6555Üres Üres59:0066:00
6556Üres Üres63:0058:00
655745820Katona Anna45SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor67:0034:00
6558411970Csorja Ida45HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási71:0050:00
6559Üres Üres75:0046:00
6560Üres Üres79:0054:00
 
 
N/W 70 (8)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
705145462Cser Krisztina42SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn11:0026:00
7052Üres Üres15:0014:00
70534492Schell Antalné42PSE Postás Sport Egyesület19:0018:00
7054Üres Üres23:006:00
7055211667Praznik Nora43XHNE HSV OL WR. NEUSTADT27:0030:00
7056Üres Üres31:0010:00
7057Üres Üres35:0022:00
7058Üres Üres39:002:00
 
 
Nyílt TH / Open AL (15)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
92012022190Nánási KrisztinaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba0:00
9202Üres Üres2:0049:00
9203Üres Üres4:0033:00
9204345932Péntek GáborBSC Balatonfüredi Sport Club6:009:00
9205Üres Üres8:0021:00
920645250Szebeni ZsoltPSE Postás Sport Egyesület10:00
9207Üres Üres12:005:00
9208Üres Üres14:0045:00
9209Üres Üres16:0017:00
9210Üres Üres18:0025:00
9211Üres Üres20:0013:00
9212Üres Üres22:001:00
921349930Papp János Róbert00EK Egyesületen kívüli24:0029:00
9214Üres Üres26:0037:00
921549927Németh Ferenc00EK Egyesületen kívüli28:0041:00
 
 
Nyílt TR / Open AS (31)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
910145812Molnár AttilaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:0068:00
9102Üres Üres17:0077:00
9103Üres Üres19:0089:00
9104Üres Üres21:0035:00
910545624Fecz Andrea74FMT FŐMTERV SK23:0023:00
9106Üres Üres25:0026:00
9107411915Hudák OlivérMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club27:0050:00
9108233681Csányi László70FMT FŐMTERV SK29:00104:00
9109Üres Üres31:0086:00
9110Üres Üres33:0065:00
9111Üres Üres35:0047:00
911246067Kovács Tibor79AOS Apex Optimista Sportegyesület37:0041:00
9113Üres Üres39:0083:00
9114Üres Üres41:0056:00
9115233695Kerényi Zsolt00EK Egyesületen kívüli43:0092:00
911649950Brezovszky Péter79AOS Apex Optimista Sportegyesület45:0098:00
9117Üres Üres47:0074:00
911845653Paráda László81SFC Széchenyi István Egyetem Sport49:0071:00
91191396277Vojnár Dániel96MSE Megalódusz Sportegylet51:0029:00
9120Üres Üres53:0020:00
9121Üres Üres55:0038:00
912245225Novai GyörgyXDLS Dél SE57:0032:00
912345602Szekeres Árpád82AOS Apex Optimista Sportegyesület59:0059:00
9124448964Barát László00EK Egyesületen kívüli61:0044:00
9125233691Katona Ferenc dr.56HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle63:00
9126Üres Üres65:00101:00
9127Üres Üres67:0095:00
9128363451Budai Ferenc56HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület69:00
91291396241Simkó Zoltán76MSE Megalódusz Sportegylet71:0062:00
9130Üres Üres73:0053:00
91312022190Nánási KrisztinaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba80:00
 
 
Nyílt K / Open B (46)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
900145604Budaváriné Wenzel Andrea77AOS Apex Optimista Sportegyesület0:0040:00
9002363457Veres Pál57HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület2:0084:00
904245640Mauerné Nagy ZsanettMSE Megalódusz Sportegylet4:0012:00
900449938Paxián Mónika00EK Egyesületen kívüli6:00
900545648Nagy JánosPUS Pusztamérgesi Sportegyesület8:0082:00
900649941Varga JánosEK Egyesületen kívüli10:0010:00
9007Üres Üres12:0054:00
900849945Dobó Márta71EK Egyesületen kívüli14:00
9009Üres Üres16:0032:00
9010590911Koiser VeronikaXHNE HSV OL WR. NEUSTADT18:0070:00
9011Üres Üres20:0042:00
901249937Egyházi Kevin00EK Egyesületen kívüli22:0036:00
901345319Csurányi EszterSAS Silvanus Sportegyesület24:0058:00
9014Üres Üres26:0050:00
9015Üres Üres28:0048:00
901645846Kovács HelgaVSM Victoria Sportegyesület Móraha30:00
9017Üres Üres32:0016:00
9018Üres Üres34:0022:00
9019Üres Üres36:0066:00
902045657Dömötör Andrea85SFC Széchenyi István Egyetem Sport38:0078:00
9021Üres Üres40:0072:00
9022Üres Üres42:0046:00
902345613Márki Tímea76AOS Apex Optimista Sportegyesület44:0028:00
9024Üres Üres46:0052:00
9025Üres Üres48:0044:00
9026Üres Üres50:006:00
9027Üres Üres52:0060:00
902849943Varga MartinaEK Egyesületen kívüli54:0026:00
9029363458Veres Blanka91HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület56:002:00
9030Üres Üres58:0034:00
903145611Balogh István70AOS Apex Optimista Sportegyesület60:0062:00
903249933Bognár Márné00EK Egyesületen kívüli62:0014:00
9033Üres Üres64:0024:00
903449944Dobó Szilveszter74EK Egyesületen kívüli66:00
903545667Bujdosó Márk08SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn68:008:00
9036Üres Üres70:0068:00
9037Üres Üres72:0076:00
903845606Horváth Eszter78AOS Apex Optimista Sportegyesület74:0080:00
903945844Szekeres AndrásVSM Victoria Sportegyesület Móraha76:0020:00
904045605Valovics Tamás83AOS Apex Optimista Sportegyesület78:0056:00
9041Üres Üres80:0074:00
9003Üres Üres82:0064:00
904346066Tonka Marcell80AOS Apex Optimista Sportegyesület84:004:00
9044Üres Üres38:00
904549940Szűcs Zsuzsanna00EK Egyesületen kívüli18:00
9046Üres Üres30:00