Maccabi Kupa 2013 klubonkénti rajtlista

Maccabi Kupa 2013Cs 2013.03.28. 10:37
Rajtlista klubonként - Minden versenynapkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
23EK Egyesületen kívüli (21)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1100449918Házy Zsolt Albert00F/M 10D32:0078:00
216112009006Turschl Bence00F/M 16B20:00107:00
313501409Grassie Duncan id.00F/M 21E84:0043:00
4352649919Házy Zsolt00F/M 35BR57:00102:00
54013230606Marksteiner Martin00F/M 40A25:00113:00
6450249922Jóni János64F/M 45A32:006:00
75009406320Buda Marcel00F/M 5017:0019:00
8219145228Házy-Csuka Bettina00N/W 21C69:0017:00
9219949925Nesitka Doris00N/W 21C85:0025:00
10921549927Németh Ferenc00Nyílt TH / Open AL28:0041:00
11921349930Papp János Róbert00Nyílt TH / Open AL24:0029:00
129124448964Barát László00Nyílt TR / Open AS61:0044:00
139115233695Kerényi Zsolt00Nyílt TR / Open AS43:0092:00
14903249933Bognár Márné00Nyílt K / Open B62:0014:00
15901249937Egyházi Kevin00Nyílt K / Open B22:0036:00
16900449938Paxián Mónika00Nyílt K / Open B6:00
17904549940Szűcs Zsuzsanna00Nyílt K / Open B18:00
18900649941Varga JánosNyílt K / Open B10:0010:00
19902849943Varga MartinaNyílt K / Open B54:0026:00
20903449944Dobó Szilveszter74Nyílt K / Open B66:00
21900849945Dobó Márta71Nyílt K / Open B14:00
 
 
24ARA Alba Regia Atlétikai Klub (9)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
114232050674Skrop Tamás99F/M 14C25:0012:00
235352050672Skrop Róbert71F/M 35BR75:0075:00
34533980Vékony Andor55F/M 45BR83:0026:00
41259443189Vékony Janka02N/W 12C17:0013:00
512642050671Skrop Anna01N/W 12C27:003:00
61457443188Vékony Vanda99N/W 14B13:0055:00
721972050676Skropné Szuromi Éva74N/W 21C81:005:00
835815630Vékonyné Árva Katalin73N/W 35BR96:00108:00
9605346143Fischer Mária52N/W 6010:0073:00
 
 
25AOS Apex Optimista Sportegyesület (14)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1100649947Budavári Tamás06F/M 10D36:0096:00
23540874Kenéz Balázs73F/M 35BR85:0057:00
33546872Cs.Kiss-Brezina Lajos76F/M 35BR97:0063:00
4105649949Budavári Boglárka Panna03N/W 10D10:0050:00
55555875Sávai Mária54N/W 5560:0060:00
6911649950Brezovszky Péter79Nyílt TR / Open AS45:0098:00
7911246067Kovács Tibor79Nyílt TR / Open AS37:0041:00
8912345602Szekeres Árpád82Nyílt TR / Open AS59:0059:00
9904346066Tonka Marcell80Nyílt K / Open B84:004:00
10900145604Budaváriné Wenzel Andrea77Nyílt K / Open B0:0040:00
11904045605Valovics Tamás83Nyílt K / Open B78:0056:00
12903845606Horváth Eszter78Nyílt K / Open B74:0080:00
13903145611Balogh István70Nyílt K / Open B60:0062:00
14902345613Márki Tímea76Nyílt K / Open B44:0028:00
 
 
28BTK Bakonyi Tájfutó Klub (2)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
16016993Ládi János51F/M 6069:0050:00
26001222921Németh Jenő49F/M 6039:0095:00
 
 
30BSC Balatonfüredi Sport Club (6)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
114082022218Péntek Márton00F/M 14B14:0061:00
211396184Péntek Mátyás94F/M 21E60:0011:00
33508307712Takács Krisztián77F/M 35A54:005:00
41865505296Péntek Gréti96N/W 18B50:0027:00
54061505293Péntek GábornéN/W 40A39:0086:00
69204345932Péntek GáborNyílt TH / Open AL6:009:00
 
 
34BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg (1)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
170124474Kozma László36F/M 7044:0021:00
 
 
35BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C (4)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
140071000Töreky Ákos71F/M 40A13:0069:00
26510500560Lux Iván46F/M 6518:0048:00
34056233618Hajas Csilla64N/W 40A29:0054:00
46054888336Lux Ágnes51N/W 6014:0064:00
 
 
41DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör (3)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1126645849Szilágyi Iringó01N/W 12C31:0027:00
2145945618Szilágyi Emese99N/W 14B17:0037:00
3406345543Hegedűs Ágnes dr.70N/W 40A43:0098:00
 
 
42DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S (6)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
112052008515Szabó Marcell01F/M 12C45:0045:00
22134990Filó Bernát90F/M 21BR80:0088:00
35001339863Dobrossy István dr.60F/M 501:0043:00
4501645419Filó György63F/M 5031:007:00
55515233504Szabó László54F/M 5571:0044:00
612822025031Dobrossy BeatrixN/W 12D78:0014:00
 
 
45ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu (1)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1650645621Okos Ernő48F/M 6510:0036:00
 
 
46ETC Egri Testedző Club (3)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
16012948Tóth Sándor51F/M 6061:0071:00
22154502916Novák Martina88N/W 21B21:0088:00
34560416659Radics Anna65N/W 45A60:0014:00
 
 
53FLF Fehérlófia Sportegyesület (9)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
112212009007Bors Botond Árpád01F/M 12D86:0064:00
214022033994Péri Gergő Gábor99F/M 14B2:0065:00
314252009009Bánhidy Levente99F/M 14C29:0036:00
416092033997Gyalus Gergő98F/M 16B16:0079:00
521072009003Balogh Róbert78F/M 21B14:0038:00
640032009004Bernáth Zsolt71F/M 40A5:0061:00
714542033991Megyeri Orsolya Zaza99N/W 14B7:0052:00
818662009021Szabó Gyöngyvér Felíci96N/W 18B52:0063:00
918572033995Ratinland Zsófia95N/W 18B34:0011:00
 
 
54FMT FŐMTERV SK (8)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
14008206225Buzás Gyula71F/M 40A15:0065:00
24516332845Bérczes Miklós67F/M 45A60:0051:00
36014411902Kaján László51F/M 6065:0083:00
43565364741Fövenyessy Gabriella77N/W 35A29:006:00
53575448979Fábián Beatrix74N/W 35BR84:0078:00
6406446125Ódor Viktória72N/W 40A45:00106:00
79108233681Csányi László70Nyílt TR / Open AS29:00104:00
8910545624Fecz Andrea74Nyílt TR / Open AS23:0023:00
 
 
60HAV Havas Szabadidő Klub (2)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1701345409Radnóti Rezső41F/M 7048:000:00
235565625Oroszné Tóth Zsuzsanna78N/W 35A11:0018:00
 
 
61HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle (2)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
145584494Kármán Katalin58N/W 45A56:00
29125233691Katona Ferenc dr.56Nyílt TR / Open AS63:00
 
 
62KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport (1)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
14506233619Zempléni András dr.60F/M 45A40:0057:00
 
 
63MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako (2)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
125339871Tornai Szabolcs71F/M 21E108:0039:00
21051411949Zempléni Lilla03N/W 10D0:0030:00
 
 
64HER Balatonalmádi Herkules Sporteg (2)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1601845252Vitéz László50F/M 6073:0065:00
2651545198Andrási LajosF/M 6528:0060:00
 
 
65HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási (28)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1121245627Bán Péter01F/M 12C59:0039:00
2120845628Veres-Lakos Csaba01F/M 12C51:0033:00
3120245630Veres-Lakos Vajk02F/M 12C39:0057:00
416102022188Süli Márk98F/M 16B18:0095:00
516012022207Vitális Csanád Örs97F/M 16B0:00111:00
618082022184Hetényi Péter96F/M 18B45:0025:00
7181046018Gyöngyösi Viktor96F/M 18B49:0049:00
8214146017Dezső Gábor94F/M 21C45:0023:00
9353345631Vörös Gábor74F/M 35BR71:00
10353945177Kovács Áron77F/M 35BR83:0054:00
11354345633Molnár AttilaF/M 35BR91:00
12400445183Dezső Sándor69F/M 40A7:00109:00
134507362955Juhász Gábor66F/M 45A42:009:00
144542332857Hetényi Ferenc67F/M 45BR101:0038:00
155003362969Csonka Antal61F/M 505:0028:00
165010332858Hideg István59F/M 5019:0010:00
176007448966Lörincz Gábor49F/M 6051:0047:00
187007411968Bán Sándor41F/M 7024:0012:00
19125845634Dezső Enikő01N/W 12C15:007:00
2015612022189Szilágyi Anna-Lili98N/W 15-18C74:0076:00
2118592022183Gubicza Viktória96N/W 18B38:0071:00
2218562022181Bán Zsanett95N/W 18B32:0043:00
2318682022186Molnár Krisztina96N/W 18B56:0019:00
2418532022182Dobóvári Dzsenifer96N/W 18B26:0051:00
25357845180Kovács Zita75N/W 35BR90:00
264554505241Juhászné Bálint Ildikó67N/W 45A48:008:00
275059332859Hideg Istvánné58N/W 5069:001:00
286558411970Csorja Ida45N/W 6571:0050:00
 
 
67HUF HUFEZE Pásztó (1)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
13529411912Reviczki Zsolt72F/M 35BR63:0096:00
 
 
71JOG Jogging Plus Szuperinfó Club (2)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1454145340Hevér Csaba66F/M 45BR99:0022:00
22183222923Hevérné Fricska Ildikó70N/W 21BR98:0068:00
 
 
73KAL Kalocsai Sport Egyesület (10)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
12138233611Spiegl Máté80F/M 21BR88:0097:00
22345487Borbás Nándor71F/M 21E104:00
3142913Dénes Zoltán72F/M 21E86:0059:00
4105445637Simon Lilla Napsugár03N/W 10D6:0048:00
5106345638Borbás Ágota05N/W 10D24:00
61265232793Borbás Zita01N/W 12C29:00
7217345994Bartók Katalin83N/W 21BR78:0076:00
83566233620Balogh Szilvia Odett75N/W 35A31:003:00
9356345229Csuka Dolli75N/W 35A25:0033:00
10355245449Rostás Anikó75N/W 35A3:00
 
 
86MSE Megalódusz Sportegylet (6)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1101345639Mauer Máté05F/M 10D50:0082:00
23536232753Mauer Lajos74F/M 35BR77:00108:00
335791396240Simkó Livia73N/W 35BR92:00102:00
491191396277Vojnár Dániel96Nyílt TR / Open AS51:0029:00
591291396241Simkó Zoltán76Nyílt TR / Open AS71:0062:00
6904245640Mauerné Nagy ZsanettNyílt K / Open B4:0012:00
 
 
89MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba (2)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
140121396205Dalos Attila67F/M 40A23:0089:00
2455346100Bacsó Piroska61N/W 45A46:0018:00
 
 
96OSC Orvosegyetem Sport Club (2)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1601545417Hegedűs Zoltán52F/M 6067:0068:00
2655445418Hanusz Mária45N/W 6555:0062:00
 
 
97PAK Paksi Sport Egyesület (19)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
114072022147Horányi Bence00F/M 14B12:0037:00
21421232773Kovács Előd99F/M 14C21:0032:00
315052022116Debreczeni Szabolcs98F/M 15-18C9:0049:00
418012022119Kocsner Péter96F/M 18B31:0017:00
518142022115Sima Tamás96F/M 18B57:0029:00
621082022152Kiss Gábor80F/M 21B16:0044:00
72105888372Kiss Péter85F/M 21B10:0080:00
821332022145Lénárt Dániel94F/M 21BR78:0091:00
940062022148Horányi György69F/M 40A11:0073:00
1012512050683Feczer Zsóka Zsófia01N/W 12C1:0031:00
111260888367Kovács Karina02N/W 12C19:0023:00
121263888368Kovács Kira02N/W 12C25:0017:00
131276232779Tóth Alexandra01N/W 12D66:0022:00
1415602022113Árki Dóra97N/W 15-18C72:0064:00
1516592022146Lénárt Viktória97N/W 16B44:00101:00
1616612022114Árki Viktória98N/W 16B48:0085:00
1716532022117Makovinyi Dorottya98N/W 16B32:0069:00
1821792022151Tinnyei Petra96N/W 21BR90:0096:00
1940592022118Kovács Vera70N/W 40A35:0074:00
 
 
99POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Spork (4)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
14536505276Tóth Zsolt67F/M 45BR89:0042:00
255141396132Tóth János58F/M 5569:0032:00
34057505277Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna69N/W 40A31:0094:00
460561396203Tarján Ágnes53N/W 6022:0079:00
 
 
100PVS Pécsi Vasutas Sportkör (9)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
112062009132Werner BendegúzF/M 12C47:0047:00
218031396129Tóth Péter96F/M 18B35:0041:00
38505236Baumholczer Máté92F/M 21E74:00
4221000042Werner Péter73F/M 21E102:0035:00
545011396206Rosinger Zsolt66F/M 45A30:0042:00
66519222918Szűcs György dr.45F/M 6536:0030:00
71254911002Pataki Virág Lara02N/W 12C7:0019:00
81654990801Pataki Réka Dalida99N/W 16B34:00105:00
918601396119Becze Rita96N/W 18B40:0039:00
 
 
101PVM Pécsi Vörös Meteor SK (5)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
13528232809Ambrus Sándor70F/M 35BR61:0081:00
25503247063Nagy György58F/M 5547:008:00
35507339879Kürti István57F/M 5555:0064:00
44564222913Lovas Ágnes67N/W 45A68:0016:00
5455745107Tóth Marianna67N/W 45A54:0024:00
 
 
102PSE Postás Sport Egyesület (8)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1353445537Schell Antal ifj.69F/M 35BR73:0087:00
250184497Nemesházi László60F/M 5035:0031:00
370104491Schell Antal39F/M 7036:006:00
4355845370Orsányi Beatrix78N/W 35A15:0030:00
53577411973Schell Anikó73N/W 35BR88:0090:00
650524498Nemesházi Lászlóné62N/W 5055:0031:00
770534492Schell Antalné42N/W 7019:0018:00
8920645250Szebeni ZsoltNyílt TH / Open AL10:00
 
 
103PUS Pusztamérgesi Sportegyesület (4)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1101145641Sziráczki SimonF/M 10D46:0092:00
2142945644Sziráczki Norbert00F/M 14C37:0044:00
3505145489Szerencsiné Csamangó Jusztina62N/W 5053:0013:00
4900545648Nagy JánosNyílt K / Open B8:0082:00
 
 
107SSC Siketek Sport Club (2)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
121152042377Boros Imre77F/M 21B30:0035:00
2242042377Boros Imre77F/M 21E106:00
 
 
108SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é (3)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
121251720228Szentgyörgyi Zsolt72F/M 21BR62:0082:00
22196233612Spiegl Judit75N/W 21C79:0041:00
355624719Spiegl Zsuzsanna54N/W 5574:0072:00
 
 
110SFC Széchenyi István Egyetem Sport (7)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1214645652Csank Csaba82F/M 21C55:0011:00
2550545436Dömötör Imre58F/M 5551:0052:00
32161232761Dömötör Csilla83N/W 21B35:00104:00
4216346026Dömötör Erika86N/W 21B39:0084:00
5505545435Dömötörné Horváth Erzsébet59N/W 5061:0025:00
6911845653Paráda László81Nyílt TR / Open AS49:0071:00
7902045657Dömötör Andrea85Nyílt K / Open B38:0078:00
 
 
113SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle (8)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1211045230Forrai Csaba73F/M 21B20:0062:00
2212945906Bodó Tibor82F/M 21BR70:0076:00
3352445658Mátrai Róbert69F/M 35BR53:0060:00
4651445237Sindely Pál dr.47F/M 6526:0038:00
5105845660Riesing Eszter03N/W 10D14:0036:00
6147445855Riesing Hanna01N/W 14C69:0067:00
72192505253Nagy Nóra71N/W 21C71:0033:00
8632019802Szerencsi Ildikó85N/W 21E99:0083:00
 
 
115HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület (11)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1210145588Berecz Gábor84F/M 21B2:0059:00
24509363456Szász Tibor65F/M 45A46:0033:00
3601746130Szekeres Sándor52F/M 6071:00
42180307757Szalai Katalin82N/W 21BR92:0084:00
54055416699Cserjés Andrea dr.70N/W 40A27:0066:00
64556363454Dalmadi Andrea67N/W 45A52:0022:00
75062307555Terjékiné Tóth Edit59N/W 5075:00
8555646016Veresné Sipos Etel55N/W 5562:0057:00
99128363451Budai Ferenc56Nyílt TR / Open AS69:00
109002363457Veres Pál57Nyílt K / Open B2:0084:00
119029363458Veres Blanka91Nyílt K / Open B56:002:00
 
 
119SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn (11)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
11211888363Bujdosó Zoltán02F/M 12C57:0043:00
24520700504Kinde Kálmán68F/M 45A68:00
3453145661Bujdosó István64F/M 45BR79:0010:00
460114511Máthé István52F/M 6059:0086:00
57001416694Gönczi Péter39F/M 700:0030:00
6106246119Orosz Viktória04N/W 10D22:0046:00
7105245664Orosz Tímea05N/W 10D2:0052:00
859700024Kinde Vanda94N/W 21E91:00
9555746144Fábián IbolyaN/W 5564:0069:00
10705145462Cser Krisztina42N/W 7011:0026:00
11903545667Bujdosó Márk08Nyílt K / Open B68:008:00
 
 
121THS Taszár Honvéd Sportegyesület (5)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
135452025046Schmal Róbert74F/M 35BR95:0069:00
214732025047Schmal Henrietta99N/W 14C67:0059:00
3147645671Schmal Gabriella00N/W 14C73:0075:00
416562025048Schmal Petra97N/W 16B38:00109:00
53557505206Schmal Kinga74N/W 35A13:0021:00
 
 
125TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő (17)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1140145148Allwinger Herwig ifj.99F/M 14B0:0041:00
221242050675Szlávik Zoltán dr.73F/M 21BR60:00103:00
3161300069Kerényi Máté88F/M 21E90:00
452026128Mihályi Ferenc84F/M 21E68:00
5111396156Dalos Máté97F/M 21E80:0063:00
63538800000Allwinger Herwig67F/M 35BR81:0078:00
7400245458Faggyas László66F/M 40A3:0057:00
8502045254Takács Csaba62F/M 5034:00
96509207958Bogdány Miklós39F/M 6516:0032:00
10650745138Gombkötő Péter dr.44F/M 6512:0040:00
111061363496Dalos Réka04N/W 10D20:0032:00
121867363461Faggyas Petra96N/W 18B54:0035:00
1318541396223Faggyas Réka96N/W 18B28:0067:00
142171416641Faggyas Eszter94N/W 21BR74:0072:00
155145455Wengrin Ágnes69N/W 21E75:0087:00
163551416678Allwinger Tünde73N/W 35A1:0036:00
175056448957Horváth Magda52N/W 5063:00
 
 
131VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle (23)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1101545850Angyal Dániel03F/M 10D54:0088:00
2101045673Niedermayer Benedek03F/M 10D44:0080:00
3101245676Bálint Ádám04F/M 10D48:00100:00
4100845680Vass Bence03F/M 10D40:00104:00
5121045683Bálint Benedek02F/M 12C55:0053:00
6122445684Klein Alex01F/M 12D92:0068:00
7141145851Eszlári Dávid99F/M 14B20:0033:00
8142845689Rein Lehel00F/M 14C35:000:00
915022054405Lasaruic Iván97F/M 15-18C3:0073:00
1016072054404Klein Benjamin98F/M 16B12:0087:00
1135442054403Bálint Bence75F/M 35BR93:0051:00
124011411901Marton Balázs72F/M 40A21:0097:00
1340052014989Vass Tibor69F/M 40A9:0077:00
1445042054402Németh Zsolt65F/M 45A36:0045:00
15700445457Vass Tibor40F/M 7012:0018:00
16126145691Mérő Dominika01N/W 12C21:0029:00
17127345693Papp Viktória Éva02N/W 12D60:0026:00
18128145698Kápolnás Kata02N/W 12D76:0016:00
19127745801Lantai Anna Boróka02N/W 12D68:0010:00
20128445805Szajkó Vivien02N/W 12D82:004:00
2116602054406Kocsispéter Kata98N/W 16B46:0093:00
2240512054409Lendvai Katalin72N/W 40A19:0050:00
2345592054401Németh Zsoltné68N/W 45A58:000:00
 
 
132VTC Veszprémi Tájfutó Club (3)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1500645187Tóth Károly60F/M 5011:004:00
26009888339Bikki Sándor51F/M 6055:0053:00
36552233530Gombkötő Zsuzsanna47N/W 6547:0070:00
 
 
134ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut (6)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1100345806Molnár Levente03F/M 10D30:00102:00
2100545809Molnár Botond03F/M 10D34:00106:00
32118222965Mitró Zoltán72F/M 21B68:00
49222965Mitró Zoltán72F/M 21E76:00
5357145811Kovács IvettN/W 35BR76:0093:00
6910145812Molnár AttilaNyílt TR / Open AS15:0068:00
 
 
136ZSC Zöld Sportok Clubja (1)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1600845171Kovács Attila51F/M 6053:0089:00
 
 
137SAS Silvanus Sportegyesület (8)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
145135616Szunyog József dr.54F/M 45A54:0036:00
245225615Tertsch Antal53F/M 45A72:003:00
35008232807Hegedűs Béla60F/M 5015:0058:00
46002448972Komoróczki András51F/M 6041:0059:00
565025617Vida István47F/M 652:0064:00
621521393113Szunyog Emese81N/W 21B17:00100:00
75559935Szabó Zsuzsanna54N/W 5568:0045:00
8901345319Csurányi EszterNyílt K / Open B24:0058:00
 
 
179HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K (1)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
17005232658Nagy Dezső39F/M 7016:0027:00
 
 
222DAR Délalföldi Regionális Tájékozó (1)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1357345244Kis Ágnes69N/W 35BR80:0087:00
 
 
225HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület (5)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
121232019781Bognár Márk84F/M 21BR58:00100:00
255132006750László Károly id.54F/M 5567:0024:00
360034466Vincze István49F/M 6043:00
46518222987Kovács András48F/M 6534:0056:00
55552233590Cserpák Ferencné55N/W 5554:0042:00
 
 
226MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club (6)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1122945813Paskuj Áron01F/M 12D102:0066:00
2122245816Paskuj Benjámin01F/M 12D88:0070:00
3143145817Máriás Dávid Márk00F/M 14C41:0040:00
41603231915Máriás Bence Dániel97F/M 16B4:00103:00
5127845818Máriás Diána Nóra02N/W 12D70:0020:00
69107411915Hudák OlivérNyílt TR / Open AS27:0050:00
 
 
230TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho (1)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
135217741029Pap Attila74F/M 35BR47:00111:00
 
 
425XNAG Nagyváradi Ady Líceum SE (3)ROM
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
11430211803Balaskó Krisztián95F/M 14C39:0028:00
21509211802Balaskó László Dávid95F/M 15-18C17:0081:00
34534211801Balaskó László68F/M 45BR85:002:00
 
 
479SIR Sirályok Sportegyesület (3)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
145405623Kovács Zoltán67F/M 45BR97:006:00
2185145330Schwendtner Réka96N/W 18B22:00
32155332837Varsányi Kinga94N/W 21B23:00112:00
 
 
487SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor (26)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
110092050658Kálmán Gergő03F/M 10D42:0098:00
212282022106Czibolya Gergő02F/M 12D100:0062:00
314042019811Kálmán Bendegúz Bence99F/M 14B6:0013:00
415112050567Kálmán Máté98F/M 15-18C21:0061:00
52104222976Szőri Kornél76F/M 21B8:0056:00
621442050696Baranyi GáborF/M 21C51:003:00
73503233653Németi Tamás74F/M 35A44:0011:00
84508222978Hajnács Tamás Csaba66F/M 45A44:0039:00
960132050679Kéki Miklós52F/M 6063:0056:00
10650545574Blum László id.48F/M 658:0066:00
11652145236Felföldi Károly dr.43F/M 6540:00
126508505202Kéri Gerzson Ferenc44F/M 6514:0054:00
1312672022109Berta Brigitta02N/W 12C33:00
1412802019807Hajnács Lili01N/W 12D74:006:00
1514752022107Veszelka Noémi00N/W 14C71:0061:00
1616512019803Czibolya Lili98N/W 16B28:0077:00
1721852050659Mihályi Noémi74N/W 21BR102:0086:00
1821702022110Miklos Rita68N/W 21BR72:00102:00
192193448958Baranyi Anikó75N/W 21C73:001:00
20356145573Blum Réka74N/W 35A21:009:00
213554888362Majoros Szilvia74N/W 35A7:0039:00
22406745572Blum Henriette70N/W 40A51:00102:00
234058505204Savanya Gyöngyi73N/W 40A33:0058:00
2440602050651Mihály Gyöngyi71N/W 40A37:0082:00
2560512050678Lovász Márta52N/W 602:0094:00
26655745820Katona Anna45N/W 6567:0034:00
 
 
500XSVS SVSE Schweiz (1)SUI
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
165037609Witzig Hans45F/M 654:0028:00
 
 
624XOJU O Jura (4)FRA
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
145051720822Niggli Jurg67F/M 45A38:0030:00
21252880011Niggli Natalja01N/W 12C3:001:00
312851030822Niggli Alina03N/W 12D84:000:00
435551390000Niggli Daria77N/W 35A9:000:00
 
 
749MAT Mazsola Tájfutó és Természetba (17)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
11209448953Finta András István02F/M 12C53:0055:00
212272022191Báder Kristóf02F/M 12D98:0054:00
31410505257Horváth Csongor00F/M 14B18:0049:00
414132022195Tóth Balázs99F/M 14B24:0025:00
52116362977Finta Zoltán73F/M 21B32:0074:00
64014307549Báder Attila69F/M 40A27:0085:00
74511505260Horváth Sándor66F/M 45A50:0021:00
84517363485Tóth László68F/M 45A62:0054:00
914512022192Finta Sára Katalin99N/W 14B1:0043:00
101553448955Mach Berta98N/W 15-18C58:0060:00
111655505258Horváth Hanga97N/W 16B36:0081:00
122157505259Zelena Dóra70N/W 21B27:00108:00
1321742022193Kadocsa Rebeka95N/W 21BR80:0094:00
142176339829Tóth Blanka96N/W 21BR84:0088:00
152182339830Tóth Zsuzsanna70N/W 21BR96:0070:00
1692012022190Nánási KrisztinaNyílt TH / Open AL0:00
1791312022190Nánási KrisztinaNyílt TR / Open AS80:00
 
 
759XORT OT RTANJ (3)SRB
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
171642011Maksimovic Blazo79F/M 21E72:007:00
2191003734Maksimovic NikolaF/M 21E96:0023:00
3531302835Maksimovic Draga82N/W 21E79:00111:00
 
 
762STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei (5)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
121031394557Havas Péter János83F/M 21B6:0050:00
2501945118Liskány József61F/M 5037:001:00
3215345905Liskány Krisztina88N/W 21B19:0076:00
45845904Liskány Diána86N/W 21E89:0071:00
55063233583Liskányné Jáhor Anikó61N/W 5077:007:00
 
 
789XFRM SVK-2 Farmaceut Bratislava (4)SVK
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
12109416570Mižúr Šimon94F/M 21B18:0077:00
232008503Mižúr Peter91F/M 21E64:0051:00
35516909Mižúr Ján55F/M 5573:0040:00
45053406910Mižúrová Jana63N/W 5057:0010:00
 
 
807XHNE HSV OL WR. NEUSTADT (17)AUT
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
11504361880Kirchmeir ConstantinF/M 15-18C7:0077:00
22114501048Koiser BernhardF/M 21B28:0053:00
34842403Auer MichaelF/M 21E66:0015:00
4101100040Plohn MarkusF/M 21E78:0031:00
53501939393Kaltenbacher PierreF/M 35A40:0023:00
64512562000Lipphart-Kirchmeir HaraldF/M 45A52:0015:00
75007590120Koiser Gerhard59F/M 5013:0052:00
85004531961Köck Erwin61F/M 507:0040:00
95014899008Kellner GerhardF/M 5027:0016:00
105508570817Mayer Ewald57F/M 5557:0012:00
1155116961Pidner Valentin56F/M 5563:0028:00
1256850704Seeböck AnitaN/W 21E85:00107:00
1335626911Aschacher Angelika69N/W 35A23:0027:00
1435726905Kellner ClaudiaN/W 35BR78:0081:00
154563443910Kirchmeir ElisabethN/W 45A66:0012:00
167055211667Praznik Nora43N/W 7027:0030:00
179010590911Koiser VeronikaNyílt K / Open B18:0070:00
 
 
942XDLS Dél SE (4)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1555845821Szabó AnnaN/W 5566:0054:00
2605245822Gömöri ÉvaN/W 606:0097:00
3606345823Kotogány IlonaN/W 6050:0061:00
4912245225Novai GyörgyNyílt TR / Open AS57:0032:00
 
 
1003KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü (3)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
14535233593Barna István66F/M 45BR87:0034:00
2155445827Barna Szilvia95N/W 15-18C60:0068:00
3406245103Barnáné Szabó Irén70N/W 40A41:0070:00
 
 
1050HOD Hód-mentor sport és műpártoló (3)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1120345828Kisházi Gábor ifj.01F/M 12C41:0035:00
2106045829Kisházi Emma04N/W 10D18:0038:00
361888360Kisháziné Zombory Erika78N/W 21E95:00103:00
 
 
1062XOIN SRB-1 Orienteering club DIF (6)SRB
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
13537991975Savovic DejanF/M 35BR79:00117:00
25501233001Tasic Zivota55F/M 5543:0056:00
35504428081Dimitrijevic IlijaF/M 5549:000:00
46501233252Isailovic Miodrag46F/M 650:0044:00
54565233232Juhas Irina63N/W 45A70:0020:00
66062428078Bacanac Ljubica52N/W 6046:0085:00
 
 
1096XBLG Bulgarian junior national team (8)BUL
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
118022013416Martin Ponev95F/M 18B33:0045:00
218111006078Apostol Atanasov95F/M 18B51:0021:00
318052013439Dimitar Zhelyazkov96F/M 18B39:0053:00
445192008678Aleksander Atanasov65F/M 45A66:000:00
518581302713Martina Dzhulieva95N/W 18B36:0055:00
618642013500Antoaneta Dyaksova95N/W 18B48:0031:00
721582013405Kristina Gotseva94N/W 21B29:0072:00
821621302707Kristina Ivanova93N/W 21B37:0080:00
 
 
1209VSM Victoria Sportegyesület Móraha (14)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1122645830Pörneki Máté01F/M 12D96:0076:00
2123045833Csák Marcell02F/M 12D104:0058:00
3142245834Csillag Roland00F/M 14C23:0024:00
4142745650Domján István00F/M 14C33:008:00
5150845835Tóth Ádám98F/M 15-18C15:0089:00
6214745836Gubicz Máté85F/M 21C57:0027:00
7105345838Szekeres AnnaN/W 10D4:0044:00
812572050652Apró Vivien Dóra01N/W 12C13:0011:00
9128345841Heller Szabó Anna01N/W 12D80:0018:00
10127545842Mágocsi Lora02N/W 12D64:0012:00
11148045843Gubicz Kata00N/W 14C81:0071:00
12155745651Domján Blanka99N/W 15-18C66:0056:00
13903945844Szekeres AndrásNyílt K / Open B76:0020:00
14901645846Kovács HelgaNyílt K / Open B30:00
 
 
1233XSOC SOCH Heinola (2)FIN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
165177000111Railimo Matti48F/M 6532:0042:00
26055439214Nieminen Merja49N/W 6018:0070:00
 
 
1242XAKO ATU Kosice (10)SVK
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
12119920667Musinsky Tomas93F/M 21B41:00
22117682340Smelik Martin96F/M 21B65:00
36920667Musinsky Tomas93F/M 21E70:00
42682340Smelik Martin96F/M 21E62:00
515533306Krajcik MichelF/M 21E88:0055:00
6212020734Ringer StefanF/M 21E100:0027:00
718307266Rativlav OlhavaF/M 21E94:0019:00
84521920651Pollak Jozef60F/M 45A70:0060:00
95506307262Kuchta Jan53F/M 5553:0048:00
10642020725Durcova IvanaN/W 21E101:0067:00
 
 
1245XVMH VMH (1)FIN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
15015218395Veli-Matti HeinonenF/M 5029:0055:00
 
 
1247XBER Berliner TSC (3)GER
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
11813961129Fleiss Sebastian96F/M 18B55:0013:00
2179008925Goericke Marvin91F/M 21E92:0047:00
36520748130Wollenberg Bernd48F/M 6538:0050:00
 
 
1249XKOU Kouvolan Suunnistajat (2)FIN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
114127000077Eetu Salonen99F/M 14B22:0029:00
240157000125Mika Salonen72F/M 40A29:0093:00
 
 
1255XSUT South London Orienteers (1)GBR
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1551250780Jayne SalesN/W 21E83:0099:00
 
 
1256XPDB PD Pobeda Beograd (1)SRB
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
12149410171Stefan Ranitovic82F/M 21C61:0031:00
 
 
1257XPBS Polisportiva Besanese (1)ITA
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
12045848Vettori Walter83F/M 21E98:003:00