DAR éjszakai bajnokság 2013 klubonkénti rajtlista

Dél-alföldi Regionális Éjszakai BajnokságCs 2013.03.28. 10:38
Rajtlista klubonkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
23EK Egyesületen kívüli (6)GBR
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
1111501409Grassie Duncan id.00F/M 21A10:00
2135230606Marksteiner Martin00F/M 21BR44:00
3245448964Barát László00Nyílt K / Open B40:00
424749944Dobó Szilveszter74Nyílt K / Open B44:00
524349925Nesitka Doris00Nyílt K / Open B36:00
6265888364Bujdoso Zoltan00Nyílt T / Open A21:00
 
 
24ARA Alba Regia Atlétikai Klub (2)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
121646143Fischer Mária52N/W 45A3:00
22322050672Skrop Róbert71Nyílt K / Open B14:00
 
 
25AOS Apex Optimista Sportegyesület (5)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
124249950Brezovszky Péter79Nyílt K / Open B34:00
2246872Cs.Kiss-Brezina Lajos76Nyílt K / Open B42:00
3227874Kenéz Balázs73Nyílt K / Open B4:00
423346067Kovács Tibor79Nyílt K / Open B16:00
524945602Szekeres Árpád82Nyílt K / Open B48:00
 
 
30BSC Balatonfüredi Sport Club (4)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
11221396184Péntek Mátyás94F/M 21B11:00
2191505296Péntek Gréti96N/W 18B8:00
32402022218Péntek Márton00Nyílt K / Open B30:00
4226345932Péntek GáborNyílt K / Open B2:00
 
 
35BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C (2)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
1162500560Lux Iván46F/M 550:00
2220888336Lux Ágnes51N/W 45A11:00
 
 
42DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S (3)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
113045619Bojtor Szabolcs90F/M 21BR34:00
2132990Filó Bernát90F/M 21BR38:00
315745419Filó György63F/M 45A41:00
 
 
45ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu (1)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
118145621Okos Ernő48F/M 6524:00
 
 
46ETC Egri Testedző Club (3)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
1171948Tóth Sándor51F/M 5518:00
2217416659Radics Anna65N/W 45A5:00
3260502916Novák Martina88Nyílt T / Open A1:00
 
 
54FMT FŐMTERV SK (6)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
1154332845Bérczes Miklós67F/M 45A35:00
2168411902Kaján László51F/M 5512:00
320746125Ódor Viktória72N/W 21BR27:00
4225206225Buzás Gyula71Nyílt K / Open B0:00
524845624Fecz Andrea74Nyílt K / Open B46:00
6228364741Fövenyessy Gabriella77Nyílt K / Open B6:00
 
 
65HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási (1)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
113145633Molnár AttilaF/M 21BR36:00
 
 
67HUF HUFEZE Pásztó (1)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
1141411912Reviczki Zsolt72F/M 35A32:00
 
 
89MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba (1)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
121846100Bacsó Piroska61N/W 45A7:00
 
 
100PVS Pécsi Vasutas Sportkör (4)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
11181000042Werner Péter73F/M 21A38:00
2155670122Pataki Gábor67F/M 45A37:00
31581396206Rosinger Zsolt66F/M 45A43:00
4192990801Pataki Réka Dalida99N/W 18B10:00
 
 
101PVM Pécsi Vörös Meteor SK (5)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
1128232809Ambrus Sándor70F/M 21BR30:00
2170339879Kürti István57F/M 5516:00
3163247063Nagy György58F/M 552:00
4221222913Lovas Ágnes67N/W 45A13:00
521945107Tóth Marianna67N/W 45A9:00
 
 
107SSC Siketek Sport Club (1)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
11292042377Boros Imre77F/M 21BR32:00
 
 
108SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é (1)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
1206233612Spiegl Éva82N/W 21BR25:00
 
 
113SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle (3)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
114445658Mátrai Róbert69F/M 35A44:00
226245906Bodó Tibor82Nyílt T / Open A9:00
326445847Kiss Attila68Nyílt T / Open A17:00
 
 
119SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn (1)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
126345661Bujdosó István64Nyílt T / Open A13:00
 
 
125TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő (5)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
11021396156Dalos MátéF/M 18B4:00
21152026128Mihályi Ferenc84F/M 21A26:00
3183207958Bogdány Miklós39F/M 6528:00
417745138Gombkötő Péter dr.44F/M 6516:00
5215448957Horváth Magda52N/W 45A1:00
 
 
132VTC Veszprémi Tájfutó Club (2)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
114845187Tóth Károly60F/M 45A23:00
2173888339Bikki Sándor51F/M 5522:00
 
 
137SAS Silvanus Sportegyesület (2)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
1151232807Hegedűs Béla60F/M 45A29:00
2169448972Komoróczki András51F/M 5514:00
 
 
225HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület (3)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
11342019781Bognár Márk84F/M 21BR42:00
21674466Vincze István49F/M 5510:00
3180222987Kovács András48F/M 6522:00
 
 
226MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club (2)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
1104231915Máriás Bence Dániel97F/M 18B12:00
223545817Máriás Dávid Márk00Nyílt K / Open B20:00
 
 
479SIR Sirályok Sportegyesület (3)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
11335623Kovács Zoltán67F/M 21BR40:00
218745330Schwendtner Réka96N/W 18B0:00
3195332837Varsányi Kinga94N/W 21A3:00
 
 
487SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor (9)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
1121505249Gesztesi Zsolt80F/M 21B7:00
2124222976Szőri Kornél76F/M 21B19:00
3143233653Németi Tamás74F/M 35A40:00
417945574Blum László id.48F/M 6520:00
520845572Blum Henriette70N/W 21BR29:00
62342019811Kálmán Bendegúz Bence99Nyílt K / Open B18:00
72362050658Kálmán Gergő03Nyílt K / Open B22:00
82312050679Kéki Miklós52Nyílt K / Open B12:00
92442050651Mihály Gyöngyi71Nyílt K / Open B38:00
 
 
624XOJU O Jura (3)FRA
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
11561720822NIGGLI Jurg67F/M 45A39:00
2189880011NIGGLI Natalja01N/W 18B4:00
32051390000NIGGLI Daria77N/W 21BR23:00
 
 
759XORT OT RTANJ (1)SRB
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
11091642011Maksimovic Blazo79F/M 21A2:00
 
 
762STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei (2)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
122945904Liskány Diána86Nyílt K / Open B8:00
2237233583Liskányné Jáhor Anikó61Nyílt K / Open B24:00
 
 
807XHNE HSV OL WR. NEUSTADT (9)AUT
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
1113842403Auer MichaelF/M 21A18:00
21101100040Plohn MarkusF/M 21A6:00
3142939393Kaltenbacher PierreF/M 35A36:00
4153531961Köck Erwin61F/M 45A33:00
5150562000Lipphart-Kirchmeir HaraldF/M 45A27:00
6165570817Mayer Ewald57F/M 556:00
71646961Pidner Valentin56F/M 554:00
8200850704Seeböck AnitaN/W 21A13:00
92046911Aschacher Angelika69N/W 21BR21:00
 
 
1003KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü (3)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
124145827Barna Szilvia95Nyílt K / Open B32:00
2239233593Barna István66Nyílt K / Open B28:00
323045103Barnáné Szabó Irén70Nyílt K / Open B10:00
 
 
1050HOD Hód-mentor sport és műpártoló (1)HUN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
1199888360Kisháziné Zombory Erika78N/W 21A11:00
 
 
1062XOIN SRB-1 Orienteering club DIF (1)
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
1139991975Savovic DejanF/M 21BR52:00
 
 
1096XBLG Bulgarian junior national team (8)BUL
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
11011006078Apostol Atanasov95F/M 18B0:00
21032013439Dimitar Zhelyazkov96F/M 18B8:00
31052013416Martin Ponev95F/M 18B16:00
41492008678Aleksander Atanasov65F/M 45A25:00
51902013500Antoaneta Dyaksova95N/W 18B6:00
61881302713Martina Dzhulieva95N/W 18B2:00
71982013405Kristina Gotseva94N/W 21A9:00
81961302707Kristina Ivanova93N/W 21A5:00
 
 
1233XSOC SOCH Heinola (1)FIN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
11787000111Railimo Matti48F/M 6518:00
 
 
1242XAKO ATU Kosice (8)SVK
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
1114533306Krajcik MichelF/M 21A22:00
2112307266Rativlav OlhavaF/M 21A14:00
31162020734Ringer StefanF/M 21A30:00
4123920667Musinsky Tomas93F/M 21B15:00
5120682340Smelik Martin96F/M 21B3:00
6152920651Pollak Jozef60F/M 45A31:00
7172307262Kuchta Jan53F/M 5520:00
81972020725Durcova IvanaN/W 21A7:00
 
 
1249XKOU Kouvolan Suunnistajat (1)FIN
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
12617000125Mika Salonen72Nyílt T / Open A5:00
 
 
1255XSUT South London Orienteers (1)GBR
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
12021250780Sales JayneN/W 21A17:00
 
 
1256HER Balatonalmádi Herkules Sporteg (1)
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaRajt
118245198Andrási Lajos48F/M 6526:00