DAR éjszakai bajnokság rajtlista 2012. 05. 25.

DAR éjszakai bajnokságP 2012.05.25. 0:24
Rajtlistakészítette: OE2003 Š Stephan Krämer 2006

  Rajtsz Név                       Szül Klub                                   SI dugó        Rajt 


F18B  (8)          7.0 km   20 ep          

      42 Máriás Bence Dániel         97 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor                   23:00 
      43 Bilić Nikola                95 XPED PD Pobeda                         2028730       25:00 
      44 Hraboš Matej                95 XRPI Rapid Bratislava                  2012280       27:00 
      45 Üres                           Üres                                                 29:00 
      46 Krnjaić Dušan               96 XPED PD Pobeda                         2034116       31:00 
      47 Üres                           Üres                                                 33:00 
      48 Üres                           Üres                                                 35:00 
      49 Üres                           Üres                                                 37:00 



F21A  (13)         9.0 km   21 ep          

       1 Bichl Daniel                88 XOJE OJE Wappler                        307644        2:00 
       2 Borbás Nándor               71 KAL Kalocsai Sport Egyesület             45487        6:00 
       3 Radanovic Vladan               XOIN Orienteering club DIF              233007       10:00 
       4 Kropatschek Franz              XOJE OJE Wappler                        730000       14:00 
       5 Petrócki Ádám               93 HOD Hód-mentor sport és műpártoló                    18:00 
       6 Üres                           Üres                                                 22:00 
       7 Pintér Ábel                 93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub              505252       26:00 
       8 Glaner Franz                91 XOJE OJE Wappler                        800600       30:00 
       9 Üres                           Üres                                                 34:00 
      10 Srb Alexander               73 XOJE OJE Wappler                        730503       38:00 
      11 Novai György                75 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle       45225       42:00 
      12 Üres                           Üres                                                 46:00 
      13 Ballik Thomas               75 XOJE OJE Wappler                          6871       50:00 



F21BR  (12)        4.7 km   19 ep          

      50 Gombkötő Péter              75 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       332841       42:00 
      51 Kiss Attila                 68 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle                   44:00 
      52 Kiszel Sándor               77 KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü     2022202       46:00 
      53 Topán László                80 PVS Pécsi Vasutas Sportkör              505256       48:00 
      54 Szőri Kornél                76 DAR Délalföldi Regionális Tájékozó      222976       50:00 
      55 Üres                           Üres                                                 52:00 
      56 Ipsics László               68 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       222980       54:00 
      57 Mátrai Róbert               69 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle                   56:00 
      58 Üres                           Üres                                                 58:00 
      59 Üres                           Üres                                                 60:00 
      60 Üres                           Üres                                                 62:00 
      61 Üres                           Üres                                                 64:00 



F35A  (10)         7.0 km   20 ep          

      14 Savovic Dejan                  XOIN Orienteering club DIF              991975        1:00 
      15 Mikluš Marián               72 XRPI Rapid Bratislava                   435208        3:00 
      16 Molnár Zoltán               76 THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle      888348        5:00 
      17 Zagar Vujadin               70 XOAK OAK Novi Sad                       233100        7:00 
      18 Paróczi Zsolt               70 THS Taszár Honvéd SE                   1396186        9:00 
      19 Šmelík Juraj                66 XRPI Rapid Bratislava                   307355       11:00 
      20 Goldmann Róbert             68 SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye         927       13:00 
      21 Üres                           Üres                                                 15:00 
      22 Avramović Dejan             76 XOXX OTK                                435111       17:00 
      23 Néda László                 72 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      416668       19:00 



F45A  (18)         5.9 km   15 ep          

      24 Üres                           Üres                                                  3:00 
      25 Hideg István                59 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási      332858        5:00 
      26 Muliter Gábor               61 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      888341        7:00 
      27 Faggyas László              66 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        45458        9:00 
      28 Üres                           Üres                                                 11:00 
      29 Nagy Zsolt                  59 FMT FŐMTERV SK                           45193       13:00 
      30 D. Szabó Gyula              60 DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S     2025031       15:00 
      31 Hegedüs Béla                60 KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte      232807       17:00 
      32 Tóth Károly                 60 VTC Veszprémi Tájfutó Club               45187       19:00 
      33 Üres                           Üres                                                 21:00 
      34 Rosinger Zsolt              66 PVS Pécsi Vasutas Sportkör               45106       23:00 
      35 Szitter Attila              67 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        5620       25:00 
      36 Üres                           Üres                                                 27:00 
      37 Filó György                 63 DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S       45419       29:00 
      38 Domán Gábor                 60 THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle      888350       31:00 
      39 Sladic Roman                00 EK Egyesületen kívüli                   442575       33:00 
      40 Bérczes Miklós              67 FMT FŐMTERV SK                          332845       35:00 
      41 Pataki Gábor                67 PVS Pécsi Vasutas Sportkör              670122       37:00 



F55  (10)          4.7 km   19 ep          

     152 Üres                           Üres                                                 20:00 
     153 Blum László id.             48 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor       45574       22:00 
     154 Bikki Sándor                51 VTC Veszprémi Tájfutó Club              888339       24:00 
     155 Szunyog József dr.          54 KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte        5616       26:00 
     156 Komoróczki András           51 XKNY Kőbányai Barangolók SE             448972       28:00 
     157 Andrási Lajos               48 HER Balatonalmádi Herkules Sporteg       45198       30:00 
     158 Balla Sándor                54 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        5622       32:00 
     159 Üres                           Üres                                                 34:00 
     160 Kovács András               48 HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület       222987       36:00 
     161 Üres                           Üres                                                 38:00 



F65  (6)           3.8 km   11 ep          

     162 Hargitai István             43 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       411927        3:00 
     163 Nagy Árpád dr.              44 ETC Egri Testedző Club                     942        5:00 
     164 Komár Béla                  45 HER Balatonalmádi Herkules Sporteg       45145        7:00 
     165 Isailovic Milodrag             XOIN Orienteering club DIF              233252        9:00 
     166 Bogdány Miklós              39 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       363474       11:00 
     167 Üres                           Üres                                                 13:00 



N18B  (8)          3.8 km   11 ep          

      85 Becze Rita                  96 PVS Pécsi Vasutas Sportkör             1396119       19:00 
      86 Milosevic Milica            97 XOXX OTK                                435105       21:00 
      87 Üres                           Üres                                                 23:00 
      88 Goldmann Júlia              96 SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye      443161       25:00 
      89 Üres                           Üres                                                 27:00 
      90 Faggyas Petra               96 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       363461       29:00 
      91 Üres                           Üres                                                 31:00 
      92 Ilic Milica                 96 XOXX OTK                                435132       33:00 



N21A  (8)          5.9 km   15 ep          

      62 Kisháziné Zombory Erika     78 HOD Hód-mentor sport és műpártoló       888360       41:00 
      63 Wengrin Ágnes               69 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        45455       43:00 
      64 Jovanovic Sladjana             XOIN Orienteering club DIF              233238       45:00 
      65 Péley Dorottya              89 PVS Pécsi Vasutas Sportkör              505292       47:00 
      66 Goldmann Dóra               93 SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye      443160       49:00 
      67 Üres                           Üres                                                 51:00 
      68 Szokol Mónika               92 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle       45211       53:00 
      69 Üres                           Üres                                                 55:00 



N21BR  (9)         3.4 km   12 ep          

      93 Vékonyné Árva Katalin       73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             5630        4:00 
      94 Üres                           Üres                                                  6:00 
      95 Spiegl Éva                  82 SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é                    8:00 
      96 Üres                           Üres                                                 10:00 
      97 László Dzsenifer            91 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor                   12:00 
      98 Üres                           Üres                                                 14:00 
      99 Üres                           Üres                                                 16:00 
     100 Biró Fruzsina               74 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       46133       18:00 
     101 Üres                           Üres                                                 20:00 



N35A  (9)          4.7 km   19 ep          

      70 Blum Henriette              70 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor       45572        0:00 
      71 Kiss Teodóra                68 ETC Egri Testedző Club                   45104        2:00 
      72 Šmelíková Hana              69 XRPI Rapid Bratislava                   416825        4:00 
      73 Takács Ágnes                56 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     1396146        6:00 
      74 Máriásné Kanász-Nagy Erzs   77 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor                    8:00 
      75 Boros Anna                  70 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                928       10:00 
      76 Rostás Anikó                75 KAL Kalocsai Sport Egyesület             45449       12:00 
      77 Bánki Jusztina              74 KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü      888366       14:00 
      78 Csuka Dolli                 75 KAL Kalocsai Sport Egyesület             45229       16:00 



N45A  (6)          3.4 km   12 ep          

      79 Radics Anna                 65 ETC Egri Testedző Club                  416659       26:00 
      80 Lovas Ágnes                 67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK               222913       28:00 
      81 Üres                           Üres                                                 30:00 
      82 Komár Béláné                48 HER Balatonalmádi Herkules Sporteg       45208       32:00 
      83 Üres                           Üres                                                 34:00 
      84 Tóth Marianna               67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK                45107       36:00 



NYK  (30)          2.5 km   6 ep           

     102 Kálmán Bendegúz Bence       99 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE                      0:00 
     103 Gömöri Éva                     XDLS Dél SE                                           2:00 
     104 Üres                           Üres                                                  4:00 
     105 Pataki Réka Dalida          99 PVS Pécsi Vasutas Sportkör              990801        6:00 
     106 Novai György                   XDLS Dél SE                                           8:00 
     107 Üres                           Üres                                                 10:00 
     108 Kis Zoltán                  00 EK Egyesületen kívüli                                12:00 
     109 Üres                           Üres                                                 14:00 
     110 Szabó Ákos                  92 HOD Hód-mentor sport és műpártoló                    16:00 
     111 Üres                           Üres                                                 18:00 
     112 Czibolya Lili               98 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor     2019803       20:00 
     113 Üres                           Üres                                                 22:00 
     114 Kisházi Gábor ifj.          01 HOD Hód-mentor sport és műpártoló                    24:00 
     115 Kálmán Gergő                03 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE                     26:00 
     116 Szabó Anna                     XDLS Dél SE                                          28:00 
     117 Fövenyessy Gabriella        77 FMT FŐMTERV SK                          364741       30:00 
     118 Üres                           Üres                                                 32:00 
     119 Buzás Gyula                 71 FMT FŐMTERV SK                          206225       34:00 
     120 Üres                           Üres                                                 36:00 
     121 Süli Petra                  94 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási       46017       38:00 
     122 Üres                           Üres                                                 40:00 
     123 Kotogány Ilona                 XDLS Dél SE                                          42:00 
     124 Üres                           Üres                                                 44:00 
     125 Skrop Róbert                71 ARA Alba Regia Atlétikai Klub                        46:00 
     126 Üres                           Üres                                                 48:00 
     127 Máriás Dávid Márk           00 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor                   50:00 
     128 Üres                           Üres                                                 52:00 
     129 Üres                           Üres                                                 54:00 
     130 Üres                           Üres                                                 56:00 
     131 Üres                           Üres                                                 58:00 



NYT  (20)          4.7 km   11 ep          

     132 Üres                           Üres                                                  1:00 
     133 Üres                           Üres                                                  3:00 
     134 Üres                           Üres                                                  5:00 
     135 Horváth Hanga               97 MAT Mazsola Tájfutó és Természetba      505258        7:00 
     136 Üres                           Üres                                                  9:00 
     137 Üres                           Üres                                                 11:00 
     138 Bodó Tibor                  82 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle       45906       13:00 
     139 Üres                           Üres                                                 15:00 
     140 Üres                           Üres                                                 17:00 
     141 Horváth Sándor              66 MAT Mazsola Tájfutó és Természetba      505260       19:00 
     142 Üres                           Üres                                                 21:00 
     143 Üres                           Üres                                                 23:00 
     144 Üres                           Üres                                                 25:00 
     145 Üres                           Üres                                                 27:00 
     146 Üres                           Üres                                                 29:00 
     147 Üres                           Üres                                                 31:00 
     148 Üres                           Üres                                                 33:00 
     149 Üres                           Üres                                                 35:00 
     150 Üres                           Üres                                                 37:00 
     151 Üres                           Üres                                                 39:00