Maccabi Kupa 2012 rajtlista 2012. 05. 25.

Maccabi Kupa 2012P 2012.05.25. 0:26
Rajtlistakészítette: MT2003 Š Stephan Krämer 2005

Rajtsz Név                         Szül Klub                              SI dugó      N1      N2      N3 


F10D  (15)              

   596 Házy Zsolt Albert                CBD Ceglédi Bem Vasutas                      2:00                 
   597 Báder Kristóf                 02 MAT Mazsola Tájfutó és Termész    2022191    4:00   65:00   21:00 
   598 Néda Tamás                       HSP Hidegkúti Spartacus Sport                6:00   63:00   19:00 
   599 Finta András István           02 MAT Mazsola Tájfutó és Termész     448953    8:00   47:00    3:00 
   600 Üres                             Üres                                        10:00   53:00    7:00 
   601 Toldi Levente                 02 SPA Tabáni Spartacus Sport és     2022139   12:00   51:00    5:00 
   602 Üres                             Üres                                        14:00   49:00   11:00 
   603 Keleti Domonkos               02 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv              16:00   67:00   15:00 
   604 Czibolya Gergő                02 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     2022106   18:00   43:00   17:00 
   605 Üres                             Üres                                        20:00   59:00   23:00 
   606 Sziráczki Simon                  PUS Pusztamérgesi Sportegyesül              22:00   41:00   13:00 
   607 Szabó Levente                 03 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              24:00   61:00   27:00 
   608 Kálmán Gergő                  03 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó               26:00   55:00   25:00 
   609 Üres                             Üres                                        28:00   45:00   29:00 
   610 Csáki Marcell                    XMAH Mórahalom                              30:00   57:00    9:00 



F12C  (23)              

   123 Kadocsa Benjámin                 MAT Mazsola Tájfutó és Termész     339827    1:00   83:00   82:00 
   124 Szabó Marcell                 01 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     2008515    3:00   81:00   90:00 
   125 Sörös Máté                       FLF Fehérlófia Sportegyesület     2009007    5:00   87:00   54:00 
   126 Domján István                    XMAH Mórahalom                               7:00   69:00   50:00 
   127 Horváth Csongor               00 MAT Mazsola Tájfutó és Termész     505257    9:00   53:00   84:00 
   128 Jónás Ferenc                  01 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              11:00   65:00   60:00 
   129 Üres                             Üres                                        13:00   45:00   62:00 
   130 Győri Bertalan                   SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              15:00   57:00   86:00 
   131 Rein Lehel                    00 VHS Veszprémi Honvéd Sportegye              17:00   71:00   56:00 
   132 Korsós Márton                 00 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              19:00   61:00   76:00 
   133 Üres                             Üres                                        21:00   67:00   66:00 
   134 Bán Péter                     01 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó              23:00   77:00   74:00 
   135 Masa Bence                       PUS Pusztamérgesi Sportegyesül              25:00   49:00   88:00 
   136 Zsoldos Viktor                01 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó              27:00   63:00   68:00 
   137 Paskuj Benjámin               01 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai               29:00   43:00   64:00 
   138 Üres                             Üres                                        31:00   85:00   78:00 
   139 Péntek Márton                 00 BSC Balatonfüredi Sport Club      2022218   33:00   59:00   72:00 
   140 Csillag Roland                   XMAH Mórahalom                              35:00   55:00   92:00 
   141 Kisházi Gábor ifj.            01 HOD Hód-mentor sport és műpárt              37:00   47:00   52:00 
   142 Paskuj Áron                   01 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai               39:00   51:00   58:00 
   143 Kovács-Deák Zsombor           01 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              41:00   75:00   48:00 
   144 Túri Róbert                      XMAH Mórahalom                              43:00   79:00   70:00 
   145 Sziráczki Norbert             00 PUS Pusztamérgesi Sportegyesül                      73:00   80:00 



F14B  (15)              

    67 Üres                             Üres                                        43:00   23:00   18:00 
    68 Ormay Mihály                  99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     2022123   45:00   25:00   12:00 
    69 Gyólai Péter                  99 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              47:00   27:00   48:00 
    70 Üres                             Üres                                        49:00   33:00    9:00 
    71 Tóth Balázs                   99 MAT Mazsola Tájfutó és Termész    2022195   51:00   31:00   15:00 
    72 Kálmán Máté                   98 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó               53:00   21:00   39:00 
    73 Üres                             Üres                                        55:00   11:00   27:00 
    74 Sarnyai Benedek                  SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              57:00    9:00   30:00 
    75 Üres                             Üres                                        59:00   29:00   33:00 
    76 Máriás Dávid Márk             00 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó               61:00   13:00   21:00 
    77 Üres                             Üres                                        63:00   15:00   45:00 
    78 Kálmán Bendegúz Bence         99 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó               65:00   17:00    6:00 
    79 Turschl Bence                 99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     2009006   67:00    5:00   36:00 
    80 Gyalus Gergő                  98 FLF Fehérlófia Sportegyesület     2009012   69:00   19:00   24:00 
    81 Süli Márk                     98 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó    2022188   71:00    7:00   42:00 



F14C  (13)              

   146 Nemoda Soma                   98 KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp     363415    1:00   49:00   53:00 
   147 Bánhidy Levente               99 FLF Fehérlófia Sportegyesület     2009009    3:00   47:00   47:00 
   148 Üres                             Üres                                         5:00   29:00   35:00 
   149 Péri Gergő                    99 FLF Fehérlófia Sportegyesület     2009019    7:00   33:00   43:00 
   150 Üres                             Üres                                         9:00   35:00   51:00 
   151 Skrop Tamás                   99 ARA Alba Regia Atlétikai Klub               11:00   43:00   37:00 
   152 Üres                             Üres                                        13:00   45:00   57:00 
   153 Fox Dániel                    98 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyes      46015   15:00   31:00   49:00 
   154 Tóth Ádám                        XMAH Mórahalom                              17:00   41:00   41:00 
   155 Üres                             Üres                                        19:00   51:00   39:00 
   156 Mójzes László                    XMAH Mórahalom                              21:00   37:00   55:00 
   157 Üres                             Üres                                        23:00   39:00   45:00 
   158 Kőszegi Máté                     HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó                      53:00         



F15-18C  (10)           

   750 Simara Balázs                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetv              34:00   50:00   51:00 
   751 Kadocsa Levente               97 MAT Mazsola Tájfutó és Termész      45550   36:00   48:00   67:00 
   752 Üres                             Üres                                        38:00   38:00   61:00 
   753 Gyöngyösi Viktor              96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó      46018   40:00   56:00   63:00 
   754 Üres                             Üres                                        42:00   46:00   65:00 
   755 Ambrusch Ferenc ifj.          95 XNYU Nyugalomkárosítók SC                   44:00   52:00   59:00 
   756 Dezső Gábor                   94 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó   20221187   46:00   44:00   57:00 
   757 Üres                             Üres                                        48:00   54:00   55:00 
   758 Toldi Bence                   96 SPA Tabáni Spartacus Sport és      232818   50:00   40:00   53:00 
   759 Üres                             Üres                                        52:00   42:00   69:00 



F16B  (15)              

    82 Trócsányi Péter               97 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     2025033    4:00    3:00    5:00 
    83 Hetényi Péter                 96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó    2022184    8:00   15:00   44:00 
    84 Üres                             Üres                                        12:00   25:00   20:00 
    85 Máriás Bence Dániel           97 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó               16:00   23:00   11:00 
    86 Üres                             Üres                                        20:00   29:00   41:00 
    87 Vitális Csanád Örs            97 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó    2022207   24:00    7:00   23:00 
    88 Üres                             Üres                                        28:00   11:00   26:00 
    89 Üres                             Üres                                        32:00   19:00   29:00 
    90 Bilic Stefan                     XPED PD Pobeda                     430624   36:00   21:00   35:00 
    91 Bíró Péter                    96 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye    2019799   40:00   27:00   38:00 
    92 Üres                             Üres                                        44:00    1:00    8:00 
    93 Kruppai Gábor                 97 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              48:00   13:00   17:00 
    94 Üres                             Üres                                        52:00   17:00   14:00 
    95 Tóth Péter                    96 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        1396129   56:00    9:00   32:00 
    96 Masa Máté                     97 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye    2019797            5:00   47:00 



F18B  (11)              

    97 Üres                             Üres                                        43:00   55:00   64:00 
    98 Üres                             Üres                                        47:00   58:00   67:00 
    99 Üres                             Üres                                        51:00   49:00   70:00 
   100 Üres                             Üres                                        55:00   43:00   73:00 
   101 Üres                             Üres                                        59:00   34:00   82:00 
   102 Hraboš Matej                  95 XRPI Rapid Bratislava             2012280   63:00   46:00   88:00 
   103 Üres                             Üres                                        67:00   40:00   91:00 
   104 Dalos Áron                    95 SPA Tabáni Spartacus Sport és      363495   71:00   52:00   79:00 
   105 Krokavecz Simon               94 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye      45215   75:00   37:00   85:00 
   106 Üres                             Üres                                        79:00   61:00   76:00 
   107 Üres                             Üres                                        83:00   64:00   61:00 



F21B  (15)              

   108 Szlatényi Ferenc              61 OSC Orvosegyetem Sport Club        416633   26:00   44:00   31:00 
   109 Bichl Daniel                  88 XOJE OJE Wappler                   307644   28:00   42:00   13:00 
   110 Üres                             Üres                                        30:00   52:00   46:00 
   111 Schwaiger Florian                XOJE OJE Wappler                   515000   32:00   50:00   19:00 
   112 Finta Zoltán                     MAT Mazsola Tájfutó és Termész     362977   34:00   54:00   43:00 
   113 Petrócki Ádám                 93 HOD Hód-mentor sport és műpárt              36:00   30:00   10:00 
   114 Üres                             Üres                                        38:00   28:00   22:00 
   115 Ballik Thomas                 75 XOJE OJE Wappler                     6871   40:00   56:00   40:00 
   116 Üres                             Üres                                        42:00   34:00   16:00 
   117 Puchegger Stephan                XOJE OJE Wappler                   800026   44:00   32:00   25:00 
   118 Üres                             Üres                                        46:00   40:00   28:00 
   119 Srb Alexander                 73 XOJE OJE Wappler                   730503   48:00   46:00    7:00 
   120 Szőri Kornél                  76 DAR Délalföldi Regionális Tájé     222976   50:00   36:00    4:00 
   121 Kropatschek Franz                XOJE OJE Wappler                   730000   52:00   38:00   34:00 
   122 Novai Éva                     80 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási     505210   54:00   48:00   37:00 



F21BR  (24)             

   172 Radanovic Vladan              80 XOIN Orienteering club DIF         233007   43:00   74:00   82:00 
   173 Balogh Péter                  77 FSC Futárok Sport Club             232837   45:00   48:00   96:00 
   174 Üres                             Üres                                        47:00   56:00  112:00 
   175 Spiegl Máté                   80 KAL Kalocsai Sport Egyesület       233611   49:00   68:00   98:00 
   176 Üres                             Üres                                        51:00   90:00  104:00 
   177 Živanović Andreja             91 XPED PD Pobeda                              53:00   64:00  100:00 
   178 Petró Árpád                   80 FSC Futárok Sport Club             232812   55:00   54:00   66:00 
   179 Üres                             Üres                                        57:00   84:00  108:00 
   180 Üres                             Üres                                        59:00   62:00   76:00 
   181 Üres                             Üres                                        61:00   44:00  106:00 
   182 Gombkötő Péter                75 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv     332841   63:00   50:00   88:00 
   183 Üres                             Üres                                        65:00   78:00   80:00 
   184 Ranitović Stefan              82 XPED PD Pobeda                     410171   67:00   60:00   84:00 
   185 Üres                             Üres                                        69:00   66:00   86:00 
   186 Sági Péter                    76 MAF Műegyetemi Atlétikai és Fo     888370   71:00   46:00   68:00 
   187 Bodó Tibor                    82 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye      45906   73:00   72:00   92:00 
   188 Üres                             Üres                                        75:00   88:00   72:00 
   189 Trócsányi Miklós              87 DIS DISZ Közéleti, Kulturális       46068   77:00   58:00   74:00 
   190 Üres                             Üres                                        79:00   86:00   90:00 
   191 Balogh Róbert                 78 FLF Fehérlófia Sportegyesület     2009003   81:00   52:00   70:00 
   192 Üres                             Üres                                        83:00   80:00  110:00 
   193 Skrop Róbert                  71 ARA Alba Regia Atlétikai Klub               85:00   76:00   94:00 
   194 Domán Rajmund                 88 THT Tapolcai Honvéd Sport Egye      45354   87:00   70:00   78:00 
   195 Üres                             Üres                                        89:00   82:00  102:00 



F21C  (13)              

   159 Baranyi Gábor                    EK Egyesületen kívüli                        8:00   14:00    7:00 
   160 Üres                             Üres                                        12:00   16:00   13:00 
   161 Szikra Zoltán                    FSC Futárok Sport Club                      16:00   20:00   19:00 
   162 Üres                             Üres                                        20:00   10:00   25:00 
   163 Kiss Balázs                      XMAH Mórahalom                              24:00   30:00   29:00 
   164 Tóth Zoltán                      SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó               28:00   18:00   27:00 
   165 Üres                             Üres                                        32:00   34:00   17:00 
   166 Konkoly Gergő                    FSC Futárok Sport Club                      36:00   24:00   23:00 
   167 Üres                             Üres                                        40:00   28:00   21:00 
   168 Kis Zoltán                    00 EK Egyesületen kívüli                       44:00   26:00   11:00 
   169 Gubicz Máté                      XMAH Mórahalom                              48:00   12:00   15:00 
   170 Üres                             Üres                                        52:00   22:00    9:00 
   171 Győri János Attila            64 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         232806   56:00   32:00   31:00 



F21E  (15)              

     1 Glaner Franz                  91 XOJE OJE Wappler                   800600    5:00    5:00   16:00 
     2 Üres                             Üres                                         9:00    2:00   10:00 
     3 Maksimovic Blazo              79 XORT OT RTANJ                     1642011   13:00   14:00   58:00 
     4 Novai György                  75 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye      45225   17:00    8:00   64:00 
     5 Bruno Andrea                     XCUS CUS Bologna                            21:00   29:00   52:00 
     6 Turcsán Gábor                 89 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         502917   25:00   23:00   28:00 
     7 Popovic Dejan                    XORT OT RTANJ                      233259   29:00   35:00   22:00 
     8 Bilic Nikola                     XPED PD Pobeda                    2028730   33:00   41:00   70:00 
     9 Szabó Zsolt                   82 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye      45326   37:00   26:00   34:00 
    10 Krnjaic Dusan                    XPED PD Pobeda                    2034116   41:00   17:00   40:00 
    11 Maksimovic Nikola                XORT OT RTANJ                      233191   45:00   20:00   46:00 
    12 Dénes Zoltán                  72 KAL Kalocsai Sport Egyesület         2913           32:00         
    13 Lévai Ferenc                  74 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye      45486           38:00         
    14 Pintér Ábel                   93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         505252           44:00         
    15 Topán László                  80 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         505256           11:00         



F35A  (11)              

    16 Avramović Dejan               76 XOXX OTK                           435111    4:00   10:00         
    17 Üres                             Üres                                         6:00   18:00   58:00 
    18 Mitró Zoltán                  72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási     222965    8:00   12:00   67:00 
    19 Mikluš Marián                 72 XRPI Rapid Bratislava              435208   10:00    2:00   61:00 
    20 Üres                             Üres                                        12:00   14:00   64:00 
    21 Molnár Zoltán                 76 THT Tapolcai Honvéd Sport Egye     888348   14:00   16:00   55:00 
    22 Üres                             Üres                                        16:00   22:00   52:00 
    23 Üres                             Üres                                        18:00    8:00   70:00 
    24 Šmelík Juraj                  66 XRPI Rapid Bratislava              307355   20:00   20:00   73:00 
    25 Üres                             Üres                                        22:00    4:00   76:00 
    26 Borbás Nándor                 71 KAL Kalocsai Sport Egyesület        45487            6:00         



F35BR  (23)             

   196 Üres                             Üres                                        38:00   83:00   72:00 
   197 Zagar Vujadin                 70 XOAK OAK Novi Sad                  233100   40:00   73:00   74:00 
   198 Üres                             Üres                                        42:00   77:00   84:00 
   199 Schell Antal ifj.             69 PSE Postás Sport Egyesület          45537   44:00   57:00   50:00 
   200 Üres                             Üres                                        46:00   53:00   76:00 
   201 Mátrai Róbert                 69 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              48:00   63:00   46:00 
   202 Tömösközy Tamás               74 THT Tapolcai Honvéd Sport Egye      45456   50:00   39:00   66:00 
   203 Ambrusch Ferenc               68 XNYU Nyugalomkárosítók SC                   52:00   51:00   78:00 
   204 Üres                             Üres                                        54:00   81:00   64:00 
   205 Kiss György ifj.              74 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         232781   56:00   75:00   44:00 
   206 Üres                             Üres                                        58:00   45:00   42:00 
   207 Molnár Attila                 70 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv     701224   60:00   61:00   60:00 
   208 Üres                             Üres                                        62:00   79:00   54:00 
   209 Allwinger Herwig              67 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv     800000   64:00   43:00   56:00 
   210 Savovic Dejan                 75 XOIN Orienteering club DIF         991975   66:00   71:00   82:00 
   211 Üres                             Üres                                        68:00   65:00   58:00 
   212 Pap Attila                    74 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut     505254   70:00   47:00   70:00 
   213 Kiss Attila                   68 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              72:00   55:00   62:00 
   214 Üres                             Üres                                        74:00   59:00   80:00 
   215 Tóth László                   68 MAT Mazsola Tájfutó és Termész     363485   76:00   67:00   40:00 
   216 Üres                             Üres                                        78:00   69:00   68:00 
   217 Ipsics László                 68 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv     222980   80:00   49:00   52:00 
   218 Üres                             Üres                                        82:00   41:00   48:00 



F40A  (17)              

    27 Muliter Gábor                 61 HSE Hegyisport Szentendre Egye     888341    6:00   29:00   34:00 
    28 Üres                             Üres                                        10:00    7:00   13:00 
    29 Bernáth Zsolt                 71 FLF Fehérlófia Sportegyesület     2009004   14:00   39:00   40:00 
    30 Üres                             Üres                                        18:00   27:00   37:00 
    31 Goldmann Róbert               68 SDS Salgótarjáni Dornyay Sport        927   22:00   15:00   46:00 
    32 Üres                             Üres                                        26:00   33:00   19:00 
    33 Báder Attila                  69 MAT Mazsola Tájfutó és Termész     307549   30:00   37:00    4:00 
    34 Gillich György                68 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut      46146   34:00   31:00   49:00 
    35 Nemoda Ferenc                 68 FSC Futárok Sport Club             307778   38:00    9:00   43:00 
    36 Üres                             Üres                                        42:00   21:00   25:00 
    37 Dezső Sándor                  69 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó      45183   46:00   19:00   22:00 
    38 SELLEI Szilard                72 EK Egyesületen kívüli              211769   50:00   13:00   28:00 
    39 Paróczi Zsolt                 70 THS Taszár Honvéd SE              1396186   54:00   17:00   31:00 
    40 Buzás Gyula                   71 FMT FŐMTERV SK                     206225   58:00   11:00   10:00 
    41 Turschl Attila                72 FLF Fehérlófia Sportegyesület     2009005   62:00   35:00   16:00 
    42 Töreky Ákos                   71 BEA Budapesti Egyetemi Atlétik       1000   66:00   25:00    7:00 
    43 Néda László                   72 HSP Hidegkúti Spartacus Sport      416668           23:00         



F45A  (23)              

    44 Riesing József                64 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye      45234    3:00   33:00   59:00 
    45 Filó György                   63 DIS DISZ Közéleti, Kulturális       45419    7:00   48:00   47:00 
    46 Üres                             Üres                                        11:00   36:00   35:00 
    47 Kadocsa Gábor                 67 MAT Mazsola Tájfutó és Termész     362953   15:00   51:00    8:00 
    48 Szitter Attila                67 HSP Hidegkúti Spartacus Sport        5620   19:00   57:00   17:00 
    49 Üres                             Üres                                        23:00   69:00   11:00 
    50 Szász Tibor                   65 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyes     363456   27:00   45:00   23:00 
    51 Gera Tibor                    64 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye      45218   31:00    9:00   14:00 
    52 Üres                             Üres                                        35:00   15:00    5:00 
    53 Turcsán János                 66 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         363500   39:00   39:00   20:00 
    54 Üres                             Üres                                        43:00   42:00   62:00 
    55 Horváth Sándor                66 MAT Mazsola Tájfutó és Termész     505260   47:00   66:00   53:00 
    56 Üres                             Üres                                        51:00   63:00   50:00 
    57 Szunyog József dr.            54 KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp       5616   55:00   27:00   56:00 
    58 Zagyi László                  67 XJSZ Jászapáti, Mészáros Lőrin      45166   59:00   54:00   29:00 
    59 Tertsch Antal                 53 KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp       5615   63:00    3:00   26:00 
    60 Rosinger Zsolt                66 PVS Pécsi Vasutas Sportkör          45106   67:00   12:00   41:00 
    61 Juhász Gábor                  66 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó     362955   71:00   24:00   38:00 
    62 Bérczes Miklós                67 FMT FŐMTERV SK                     332845   75:00   30:00   44:00 
    63 Szokol Lajos                  56 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye      45233   79:00   18:00   32:00 
    64 Dalos Attila                  67 MAF Műegyetemi Atlétikai és Fo     233595   83:00   60:00   65:00 
    65 Hajnács Tamás Csaba           66 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó      222978            6:00         
    66 Zentai László                 59 HSE Hegyisport Szentendre Egye      45533           21:00         



F45BR  (18)             

   732 Faggyas László                66 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv      45458   40:00   74:00   67:00 
   733 Barna István                     XKCS Kecskeméti Zöld Sportok E     233593   42:00   52:00   59:00 
   734 Tóth Zsolt                    67 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi S     505276   44:00   70:00   71:00 
   735 Üres                             Üres                                        46:00   50:00   75:00 
   736 D. Szabó Gyula                60 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     2025031   48:00   60:00   73:00 
   737 Üres                             Üres                                        50:00   54:00   51:00 
   738 Király Pál                    67 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              52:00   78:00   41:00 
   739 Üres                             Üres                                        54:00   76:00   47:00 
   740 Pataki Gábor                  67 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         670122   56:00   66:00   45:00 
   741 Németh Zsolt                  65 VHS Veszprémi Honvéd Sportegye     411963   58:00   56:00   61:00 
   742 Üres                             Üres                                        60:00   58:00   55:00 
   743 Sladic Roman                  00 EK Egyesületen kívüli              442575   62:00   44:00   53:00 
   744 Vincze Károly                 64 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyes     232794   64:00   62:00   43:00 
   745 Üres                             Üres                                        66:00   46:00   69:00 
   746 Radosavljevic Branislav       60 XOIN Orienteering club DIF         233233   68:00   72:00   63:00 
   747 Hetényi Ferenc                67 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó     332857   70:00   64:00   49:00 
   748 Dömötör Imre                  58 SFC Széchenyi István Egyetem S      45436   72:00   68:00   65:00 
   749 Zoboki Mihály                 66 THT Tapolcai Honvéd Sport Egye              74:00   48:00   57:00 



F50  (20)               

   461 Ormay György                  57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista S     332835    3:00   36:00   12:00 
   462 Nemesházi László              60 PSE Postás Sport Egyesület           4497    5:00    8:00   18:00 
   463 Takács Csaba                  62 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv      45254    7:00   12:00   21:00 
   464 Üres                             Üres                                         9:00   10:00   51:00 
   465 Hegedüs Béla                  60 KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp     232807   11:00   28:00   27:00 
   466 Katulin Tibor                 00 EK Egyesületen kívüli               45523   13:00   38:00    0:00 
   467 Tóth Károly                   60 VTC Veszprémi Tájfutó Club          45187   15:00   34:00   48:00 
   468 Hideg István                  59 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó     332858   17:00   20:00   42:00 
   469 Üres                             Üres                                        19:00   32:00    9:00 
   470 Nagy Zsolt                    59 FMT FŐMTERV SK                      45193   21:00   14:00   36:00 
   471 Üres                             Üres                                        23:00   16:00   57:00 
   472 buda marcel                   59 EK Egyesületen kívüli              406320   25:00    6:00   24:00 
   473 Üres                             Üres                                        27:00   26:00   33:00 
   474 Domán Gábor                   60 THT Tapolcai Honvéd Sport Egye     888350   29:00   40:00   30:00 
   475 Babić Dušan                   62 XPED PD Pobeda                     233085   31:00   24:00   45:00 
   476 Üres                             Üres                                        33:00    4:00   39:00 
   477 Csonka Antal                  61 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó     362969   35:00    2:00   54:00 
   478 Trócsányi Zoltán              61 DIS DISZ Közéleti, Kulturális       46069   37:00   30:00    3:00 
   479 Zempléni András dr.           60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista S     233619   39:00   22:00    6:00 
   480 Hajagos István                60 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv      45391           18:00   15:00 



F55  (16)               

   481 Blum László id.               48 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó       45574    4:00   15:00   14:00 
   482 László Károly id.             54 HBS Honvéd Bottyán Sportegyesü    2006750    6:00   23:00   18:00 
   483 Meichl Géza                   57 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv      45491    8:00    5:00   22:00 
   484 Tasic Zivota                     XOIN Orienteering club DIF         428081   10:00   25:00   30:00 
   485 Csöngei Dezső                 56 VTC Veszprémi Tájfutó Club         411906   12:00   11:00    6:00 
   486 Balla Sándor                  54 HSE Hegyisport Szentendre Egye       5622   14:00   27:00   16:00 
   487 Üres                             Üres                                        16:00    9:00   24:00 
   488 Ludvig István                 53 MAF Műegyetemi Atlétikai és Fo      45376   18:00   21:00   28:00 
   489 Szabó László                  54 DIS DISZ Közéleti, Kulturális      233504   20:00   33:00   32:00 
   490 Üres                             Üres                                        22:00   17:00   10:00 
   491 Pap László                    56 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv       4473   24:00   29:00   26:00 
   492 Kürti István                  57 PVM Pécsi Vörös Meteor SK          339879   26:00    7:00   12:00 
   493 Üres                             Üres                                        28:00   13:00   34:00 
   494 Nagy Balázs                   54 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi S     505275   30:00   19:00   20:00 
   495 Üres                             Üres                                        32:00    3:00    4:00 
   496 Budai Ferenc                  56 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyes     363451   34:00   31:00    8:00 



F60  (19)               

   497 Ládi János                    51 BTK Bakonyi Tájfutó Klub              993    7:00    9:00   30:00 
   498 Máthé István                  52 SPA Tabáni Spartacus Sport és        4511   11:00   13:00   54:00 
   499 Kovács András                 48 HBS Honvéd Bottyán Sportegyesü     222987   15:00   41:00    9:00 
   500 Üres                             Üres                                        19:00   53:00   24:00 
   501 Andrási Lajos                 48 HER Balatonalmádi Herkules Spo      45198   23:00   33:00   21:00 
   502 Üres                             Üres                                        27:00   37:00   12:00 
   503 Szűcs B. Levente              50 HSP Hidegkúti Spartacus Sport       45176   31:00    5:00   60:00 
   504 Üres                             Üres                                        35:00   17:00   36:00 
   505 Bogdanovits András            48 MSE Megalódusz Sportegylet           4461   39:00   65:00   15:00 
   506 Hegedűs Zoltán                52 OSC Orvosegyetem Sport Club         45417   43:00   29:00   45:00 
   507 Kaján László                  51 FMT FŐMTERV SK                     411902   47:00   57:00   57:00 
   508 Tüskés György                 49 VTC Veszprémi Tájfutó Club         307582   51:00   21:00   51:00 
   509 Tóth Sándor                   51 ETC Egri Testedző Club                948   55:00   77:00   48:00 
   510 Vitéz László                  50 EK Egyesületen kívüli               45252   59:00   49:00   42:00 
   511 Németh Jenő                   49 BTK Bakonyi Tájfutó Klub           222921   63:00   69:00   63:00 
   512 Bikki Sándor                  51 VTC Veszprémi Tájfutó Club         888339   67:00   45:00   39:00 
   513 Komoróczki András             51 XKNY Kőbányai Barangolók SE        448972   71:00   25:00   27:00 
   514 Üres                             Üres                                        75:00   61:00   18:00 
   515 Vincze István                 49 HBS Honvéd Bottyán Sportegyesü       4466           73:00   33:00 



F65  (19)               

   516 Vida István                   47 KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp       5617    0:00   35:00   59:00 
   517 Isailovic Miodrag             46 XOIN Orienteering club DIF         233252    2:00    3:00   31:00 
   518 Üres                             Üres                                         4:00   13:00   51:00 
   519 Nagy Árpád dr.                44 ETC Egri Testedző Club                942    6:00   19:00   45:00 
   520 Kéri Gerzson                  44 HAV Havas Szabadidő Klub           505202    8:00   15:00   37:00 
   521 Pásztor Imre                  44 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye      45272   10:00   11:00   29:00 
   522 Üres                             Üres                                        12:00   21:00   35:00 
   523 Graf Josef                       XLOM LZ OMAHA                        7102   14:00   31:00   47:00 
   524 Komár Béla                    45 HER Balatonalmádi Herkules Spo      45145   16:00    7:00   43:00 
   525 Hargitai István               43 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv     411927   18:00                 
   526 Jelinek István                43 PSE Postás Sport Egyesület           4496   20:00   23:00   41:00 
   527 Üres                             Üres                                        22:00   33:00   39:00 
   528 Gombkötő Péter dr.            44 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv      45138   24:00   17:00   53:00 
   529 Sindely Pál dr.               47 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye      45237   26:00   29:00   49:00 
   530 Üres                             Üres                                        28:00    9:00   55:00 
   531 Benedek Robert                   XLOM LZ OMAHA                        7190   30:00   25:00   57:00 
   532 Üres                             Üres                                        32:00   27:00   27:00 
   533 Grabenhofer Wilhelm              XLOM LZ OMAHA                      427673   34:00    1:00   33:00 
   534 Felföldi Károly dr.           43 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó       45236            5:00         



F70  (10)               

   535 Üres                             Üres                                        42:00   34:00   16:00 
   536 Nagy Dezső                    39 HSP Hidegkúti Spartacus Sport      232658   44:00   38:00   18:00 
   537 Üres                             Üres                                        46:00   26:00   12:00 
   538 Bán Sándor                    41 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó     411968   48:00   32:00    4:00 
   539 Üres                             Üres                                        50:00   44:00   20:00 
   540 Rédl Gábor dr.                38 PSE Postás Sport Egyesület         233596   52:00   28:00    6:00 
   541 Üres                             Üres                                        54:00   30:00    2:00 
   542 Schell Antal                  39 PSE Postás Sport Egyesület           4491   56:00   42:00   14:00 
   543 Üres                             Üres                                        58:00   40:00    8:00 
   544 Bogdány Miklós                39 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv     363474   60:00   36:00   10:00 



F75  (7)                

   545 Üres                             Üres                                         6:00    9:00    1:00 
   546 Kozma László                  36 BAL Budapesti Asztali-labdarúg       4474   10:00   13:00   21:00 
   547 Üres                             Üres                                        14:00   25:00   17:00 
   548 Rácz Márton                   36 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv     416652   18:00   21:00    5:00 
   549 Üres                             Üres                                        22:00    5:00   25:00 
   550 Üres                             Üres                                        26:00   29:00   13:00 
   551 Üres                             Üres                                        30:00   17:00    9:00 



N10D  (19)              

   611 Pálfi Fruzsina                   SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              36:00   21:00   49:00 
   612 Faggyas Zsófia                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetv              38:00    3:00   65:00 
   613 Zempléni Lilla                03 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista S     411949   40:00   33:00   55:00 
   614 Pataki Virág Lara             02 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         911002   42:00    7:00   59:00 
   615 Gillich Luca                  02 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut              44:00    9:00   51:00 
   616 Üres                             Üres                                        46:00   23:00   69:00 
   617 Vékony Janka                  02 ARA Alba Regia Atlétikai Klub      443189   48:00   11:00   43:00 
   618 Néda Júlia                       HSP Hidegkúti Spartacus Sport               50:00   25:00   67:00 
   619 Riesing Eszter                03 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              52:00   27:00   53:00 
   620 Bónis Virág                      HOD Hód-mentor sport és műpárt              54:00   35:00   35:00 
   621 Kisházi Emma                  04 HOD Hód-mentor sport és műpárt              56:00   31:00   61:00 
   622 Kaszás Nikolett                  HOD Hód-mentor sport és műpárt              58:00   29:00   47:00 
   623 Máriás Diána Nóra             02 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó               60:00   19:00   37:00 
   624 Üres                             Üres                                        62:00    1:00   63:00 
   625 Simon Lilla Napsugár          03 KAL Kalocsai Sport Egyesület                64:00   37:00   41:00 
   626 Dalos Réka                       MAF Műegyetemi Atlétikai és Fo     363496   66:00   17:00   45:00 
   627 Üres                             Üres                                        68:00    5:00   39:00 
   628 Karsai Holda                     XMAH Mórahalom                              70:00   15:00   57:00 
   629 Hajnács Lili                  01 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     2019807           13:00         



N12C  (21)              

   335 Dezső Enikő                   01 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó              49:00   39:00   36:00 
   336 Üres                             Üres                                        51:00   37:00   28:00 
   337 Orosz Borbála                    SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              53:00   11:00   10:00 
   338 Goldmann Kata                 00 SDS Salgótarjáni Dornyay Sport              55:00   41:00   16:00 
   339 Riesing Hanna                 01 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              57:00   15:00   24:00 
   340 Szabó Melinda                 00 PUS Pusztamérgesi Sportegyesül              59:00   13:00   12:00 
   341 Ambrusch Márta                00 XNYU Nyugalomkárosítók SC                   61:00   23:00   20:00 
   342 Gubicz Kata                      XMAH Mórahalom                              63:00   19:00   26:00 
   343 Szűcs Borbála                    SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              65:00   31:00    2:00 
   344 Veszelka Noémi                00 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     2022107   67:00   21:00   22:00 
   345 Pálfi Fanni                   01 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              69:00    7:00    6:00 
   346 Apró Vivien Dóra              01 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó               71:00   35:00   34:00 
   347 Bukor Anna                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              73:00   27:00   30:00 
   348 Skrop Anna                    01 ARA Alba Regia Atlétikai Klub               75:00    5:00   18:00 
   349 Szokol Kamilla                00 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              77:00    3:00   14:00 
   350 Domján Blanka                    XMAH Mórahalom                              79:00    9:00   40:00 
   351 Berta Brigitta                02 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     2022109   81:00    1:00   38:00 
   352 Üres                             Üres                                        83:00   33:00   42:00 
   353 Üres                             Üres                                        85:00   25:00   32:00 
   354 Üres                             Üres                                        87:00   29:00    4:00 
   355 Üres                             Üres                                        89:00   17:00    8:00 



N14B  (20)              

   270 Pataki Réka Dalida            99 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         990801   53:00   36:00   53:00 
   271 Korsós Zsófia                 98 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              55:00   16:00   47:00 
   272 Szilágyi Anna-Lili            98 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó    2022189   57:00   22:00   45:00 
   273 Szabó Dorina                  99 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              59:00   20:00   55:00 
   274 Miklušová Tereza              99 XRPI Rapid Bratislava              435207   61:00   28:00   57:00 
   275 Gillich Dóra                  99 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut              63:00    8:00   39:00 
   276 Vékony Vanda                  99 ARA Alba Regia Atlétikai Klub      443188   65:00   26:00   69:00 
   277 Hajnal Dorottya               00 SPA Tabáni Spartacus Sport és        4508   67:00   14:00   65:00 
   278 Czibolya Lili                 98 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     2019803   69:00   32:00   71:00 
   279 Šmelíková Tereza              99 XRPI Rapid Bratislava              338220   71:00   42:00   51:00 
   280 Vajda Luca                    99 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye              73:00   24:00   67:00 
   281 Tóth Zsófia                   98 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     2022112   75:00    6:00   63:00 
   282 Finta Sára Katalin            99 MAT Mazsola Tájfutó és Termész    2022192   77:00    4:00   43:00 
   283 Hegyi Diána                   99 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     2022111   79:00   40:00   59:00 
   284 Hrabošová Magdaléna           00 XRPI Rapid Bratislava              416559   81:00   10:00   35:00 
   285 Üres                             Üres                                        83:00   34:00   49:00 
   286 Üres                             Üres                                        85:00   18:00   61:00 
   287 Üres                             Üres                                        87:00   12:00   37:00 
   288 Üres                             Üres                                        89:00   38:00   33:00 
   289 Üres                             Üres                                        91:00   30:00   41:00 



N15-18C  (9)            

   760 Kis Viktória                  96 HOD Hód-mentor sport és műpárt              29:00    5:00   61:00 
   761 Üres                             Üres                                        31:00   15:00   63:00 
   762 Varga-Tóth Petra              96 HOD Hód-mentor sport és műpárt              33:00   21:00   73:00 
   763 Klepah Vanda                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetv     206357   35:00    7:00   71:00 
   764 Klepah Dalma                  99 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv     206356   37:00   17:00   77:00 
   765 Barna Szilvia Ágnes              XKCS Kecskeméti Zöld Sportok E              39:00   11:00   67:00 
   766 Üres                             Üres                                        41:00   13:00   69:00 
   767 Mach Berta                    98 MAT Mazsola Tájfutó és Termész     448955   43:00   19:00   75:00 
   768 Üres                             Üres                                        45:00    9:00   65:00 



N16B  (20)              

   290 Gubicza Viktória              96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó    2022183    5:00   69:00   90:00 
   291 Becze Rita                    96 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        1396119    7:00   73:00   75:00 
   292 Molnár Krisztina              96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó    2022186    9:00   61:00   57:00 
   293 Csuka Bonita Zsófia           97 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye     363484   11:00   55:00   66:00 
   294 Molnár Viktória               96 HOD Hód-mentor sport és műpárt    2022187   13:00   39:00   72:00 
   295 Faggyas Petra                 96 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv     363461   15:00   65:00   69:00 
   296 Zsiros Csenge                 97 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye      45219   17:00   43:00   96:00 
   297 Ilic Milica                   96 XOXX OTK                           435132   19:00   47:00         
   298 Üres                             Üres                                        21:00   71:00  105:00 
   299 Gera Krisztina                97 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye    2019793   23:00   63:00   78:00 
   300 Üres                             Üres                                        25:00   53:00  102:00 
   301 Horváth Hanga                 97 MAT Mazsola Tájfutó és Termész     505258   27:00   37:00   54:00 
   302 Goldmann Júlia                96 SDS Salgótarjáni Dornyay Sport     443161   29:00   75:00   93:00 
   303 Milosevic Milica              97 XOXX OTK                           435105   31:00   57:00         
   304 Tóth Blanka                   96 MAT Mazsola Tájfutó és Termész     339829   33:00   41:00   63:00 
   305 Üres                             Üres                                        35:00   49:00   81:00 
   306 Péntek Gréti                  96 BSC Balatonfüredi Sport Club       363449   37:00   67:00   87:00 
   307 Üres                             Üres                                        39:00   45:00   99:00 
   308 Duró Krisztina                97 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye    2019792           59:00         
   309 Duró Barbara                  97 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye    2019790           51:00         



N18B  (10)              

   310 Szabó Gyöngyvér Felíci        96 FLF Fehérlófia Sportegyesület     2009021   60:00   39:00   80:00 
   311 Bán Zsanett                   95 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó    2022181   64:00   35:00   68:00 
   312 Ratinland Zsófia              95 FLF Fehérlófia Sportegyesület     2033995   68:00   47:00   56:00 
   313 Kadocsa Rebeka                95 MAT Mazsola Tájfutó és Termész    2022193   72:00   51:00   74:00 
   314 Faragó Mária                  95 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye      45241   76:00   43:00   62:00 
   315 Üres                             Üres                                        80:00   49:00   53:00 
   316 Üres                             Üres                                        84:00   41:00   65:00 
   317 Üres                             Üres                                        88:00   33:00   59:00 
   318 Üres                             Üres                                        92:00   45:00   71:00 
   319 Üres                             Üres                                        96:00   37:00   77:00 



N21B  (15)              

   320 Kovács Júlia Virág            91 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó      505227   27:00   16:00   80:00 
   321 Balogh Katalin                83 FSC Futárok Sport Club              45972   29:00   24:00   76:00 
   322 Üres                             Üres                                        31:00   32:00   96:00 
   323 Kovács Ágnes                  81 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó      448990   33:00    6:00   64:00 
   324 Kisháziné Zombory Erika       78 HOD Hód-mentor sport és műpárt     888360   35:00   30:00   84:00 
   325 Üres                             Üres                                        37:00   28:00  104:00 
   326 Tóth Ágnes                    82 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó    2022185   39:00    4:00   56:00 
   327 Csőkör Katalin                85 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut     448962   41:00   20:00   52:00 
   328 Üres                             Üres                                        43:00   18:00  100:00 
   329 Goldmann Dóra                 93 SDS Salgótarjáni Dornyay Sport     443160   45:00   12:00   88:00 
   330 Pásztor Kata                  78 XNYU Nyugalomkárosítók SC                   47:00   10:00   68:00 
   331 Üres                             Üres                                        49:00   14:00   92:00 
   332 László Dzsenifer              91 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó               51:00   26:00   72:00 
   333 Üres                             Üres                                        53:00    8:00  108:00 
   334 Dömötör Csilla                83 SFC Széchenyi István Egyetem S     232761   55:00   22:00   60:00 



N21BR  (19)             

   372 Bartók Katalin                83 KAL Kalocsai Sport Egyesület        45994   58:00   63:00   69:00 
   373 Biró Fruzsina                 74 BEA Budapesti Egyetemi Atlétik      46133   60:00   71:00   77:00 
   374 Üres                             Üres                                        62:00   65:00   79:00 
   375 Dömötör Erika                 86 SFC Széchenyi István Egyetem S      46026   64:00   77:00   91:00 
   376 Spiegl Éva                    82 SMA Soproni Műegyetemi Atlétik              66:00   79:00   65:00 
   377 Üres                             Üres                                        68:00   83:00   97:00 
   378 Lada Nikolett                 79 BEA Budapesti Egyetemi Atlétik        964   94:00   93:00   99:00 
   379 Babić Ivana                   89 XPED PD Pobeda                     233069   72:00   69:00   73:00 
   380 Üres                             Üres                                        74:00   95:00   83:00 
   381 Zelena Dóra                   70 MAT Mazsola Tájfutó és Termész     505259   76:00   59:00   93:00 
   382 Üres                             Üres                                        78:00   89:00   67:00 
   383 Biró Aletta                   47 BEA Budapesti Egyetemi Atlétik      45481   80:00   61:00   81:00 
   384 Üres                             Üres                                        82:00   81:00   63:00 
   385 Novák Martina                 88 ETC Egri Testedző Club             502916   84:00   75:00   87:00 
   386 Üres                             Üres                                        86:00   91:00   95:00 
   387 Üres                             Üres                                        88:00   87:00   89:00 
   388 Üres                             Üres                                        90:00   73:00   75:00 
   389 Üres                             Üres                                        92:00   85:00   71:00 
   390 Üres                             Üres                                        70:00   67:00   85:00 



N21C  (16)              

   356 Kubacsek Éva                  87 FSC Futárok Sport Club             233652    2:00   28:00   31:00 
   357 Molnár Jeannette              67 SPA Tabáni Spartacus Sport és      505285    4:00   16:00    3:00 
   358 Péntek Gáborné                   BSC Balatonfüredi Sport Club       505293    6:00   10:00   15:00 
   359 Domán Fruzsina                93 THT Tapolcai Honvéd Sport Egye     233570    8:00   30:00   25:00 
   360 Üres                             Üres                                        10:00   12:00   17:00 
   361 Nagy Nóra                     71 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye     505253   12:00   26:00   27:00 
   362 Üres                             Üres                                        14:00   24:00    9:00 
   363 Baranyi Anikó                 75 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó      448958   16:00   18:00    5:00 
   364 Spiegl Judit                  75 SMA Soproni Műegyetemi Atlétik     233612   18:00    4:00   13:00 
   365 Üres                             Üres                                        20:00    6:00   21:00 
   366 Fábián Beatrix                74 FMT FŐMTERV SK                     448979   22:00    8:00   11:00 
   367 Üres                             Üres                                        24:00   32:00   29:00 
   368 Miklos Rita                   68 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     2022110   26:00   22:00   19:00 
   369 Dömötör Andrea                85 SFC Széchenyi István Egyetem S              28:00   34:00   23:00 
   370 Ódor Viktória                 72 FMT FŐMTERV SK                      46125           20:00    7:00 
   371 Sipos Judit                   54 HSE Hegyisport Szentendre Egye     222984           14:00         



N21E  (9)               

   219 Boros Anna                    70 SDS Salgótarjáni Dornyay Sport        928    3:00   10:00   10:00 
   220 Üres                             Üres                                         7:00   28:00   22:00 
   221 Jovanovic Sladjana            86 XOIN Orienteering club DIF         233238   11:00   25:00   40:00 
   222 Üres                             Üres                                        15:00   13:00   34:00 
   223 Üres                             Üres                                        19:00   16:00   28:00 
   224 Üres                             Üres                                        23:00   19:00   16:00 
   225 Zempléni Réka                 93 KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp     505231   27:00    4:00   46:00 
   226 Péley Dorottya                89 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         505292   31:00    7:00   52:00 
   227 Maksimovic Draga                 EK Egyesületen kívüli             1302835   35:00   22:00    4:00 



N35A  (12)              

   228 Üres                             Üres                                         3:00   60:00    4:00 
   229 Balogh Szilvia Odett          75 KAL Kalocsai Sport Egyesület       233620    5:00   38:00    8:00 
   230 Miklušová Dagmar              73 XRPI Rapid Bratislava              434835    7:00   42:00   40:00 
   231 Máriásné Kanász-Nagy Erzséb   77 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó                9:00   48:00   36:00 
   232 Üres                             Üres                                        11:00   46:00   32:00 
   233 Korsósné Hődör Katalin        73 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó       53327   13:00   44:00   28:00 
   234 Üres                             Üres                                        15:00   40:00   20:00 
   235 Majoros Szilvia               74 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó      888362   17:00   52:00   16:00 
   236 Üres                             Üres                                        19:00   54:00   44:00 
   237 Fövenyessy Gabriella          77 FMT FŐMTERV SK                     364741   21:00   58:00   24:00 
   238 Üres                             Üres                                        23:00   50:00   12:00 
   239 Rostás Anikó                  75 KAL Kalocsai Sport Egyesület        45449           56:00         



N35BR  (20)             

   391 Szépfalusi Márta              69 XNYU Nyugalomkárosítók SC                    2:00   64:00   54:00 
   392 Vékonyné Árva Katalin         73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        5630    4:00   84:00   38:00 
   393 Házy-Csuka Bettina            76 CBD Ceglédi Bem Vasutas             45228    6:00                 
   394 Kis Ágnes                     69 DAR Délalföldi Regionális Tájé      45244    8:00   58:00   34:00 
   395 Novai Magdolna                74 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye       4394   10:00   72:00   40:00 
   396 Ormay Éva                     63 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista S     332834   12:00   56:00   24:00 
   397 Simkó Livia                   73 MSE Megalódusz Sportegylet                  14:00   52:00   26:00 
   398 Üres                             Üres                                        16:00   80:00   52:00 
   399 Marosfalvi Eszter             73 SPA Tabáni Spartacus Sport és         866   18:00   60:00   28:00 
   400 Bay-Fodor Boglárka dr.        69 HSP Hidegkúti Spartacus Sport       46011   20:00   68:00   46:00 
   401 Mihályi Noémi                 74 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó               22:00   50:00   36:00 
   402 Üres                             Üres                                        24:00   48:00   48:00 
   403 Cserjés Andrea dr.            70 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyes     416699   26:00   66:00   50:00 
   404 Skropné Szuromi Éva           74 ARA Alba Regia Atlétikai Klub               28:00   74:00   32:00 
   405 Üres                             Üres                                        30:00   78:00   56:00 
   406 Csuka Dolli                   75 KAL Kalocsai Sport Egyesület        45229   32:00   70:00   44:00 
   407 Üres                             Üres                                        34:00   82:00   42:00 
   408 Lajtai Eszter                 77 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv      45379   36:00   62:00   30:00 
   409 Szabóné Gombási Julianna      64 DIS DISZ Közéleti, Kulturális      363492   38:00   76:00   58:00 
   410 Savanya Gyöngyi               73 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó      505204           54:00         



N40A  (19)              

   240 Németh Zsoltné                68 VHS Veszprémi Honvéd Sportegye     411961    2:00   18:00   27:00 
   241 Horváti Réka                  70 HSP Hidegkúti Spartacus Sport      233657    4:00   22:00   19:00 
   242 Hajas Csilla                  64 BEA Budapesti Egyetemi Atlétik     233618    6:00   36:00   33:00 
   243 Szerencsiné Csamangó Juszti   62 PUS Pusztamérgesi Sportegyesül      45489    8:00   26:00   21:00 
   244 Blum Henriette                70 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó       45572   10:00    6:00    7:00 
   245 Barnáné Szabó Irén            70 XKCS Kecskeméti Zöld Sportok E      45103   12:00   20:00   35:00 
   246 Juhászné Bálint Ildikó        67 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó     505241   14:00    2:00   23:00 
   247 Üres                             Üres                                        16:00   10:00   15:00 
   248 Federics Éva                  72 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut     233607   18:00   14:00   37:00 
   249 Üres                             Üres                                        20:00   30:00    5:00 
   250 Kiss Teodóra                  68 ETC Egri Testedző Club              45104   22:00    8:00   11:00 
   251 Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna     69 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi S     505277   24:00   12:00   13:00 
   252 Mihály Gyöngyi                71 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó               26:00   28:00   17:00 
   253 Üres                             Üres                                        28:00   16:00    9:00 
   254 Wengrin Ágnes                 69 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv      45455   30:00   24:00   25:00 
   255 Üres                             Üres                                        32:00    4:00   31:00 
   256 Šmelíková Hana                69 XRPI Rapid Bratislava              416825   34:00   38:00   29:00 
   257 Hajagos Istvánné              68 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv      45201           34:00    3:00 
   258 Kármán Katalin                58 HSE Hegyisport Szentendre Egye       4494           32:00         



N45A  (11)              

   259 Turcsánné Cseh Erzsébet       66 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         363490   36:00   51:00   21:00 
   260 Üres                             Üres                                        38:00   45:00   23:00 
   261 Tóth Marianna                 67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK           45107   40:00   47:00    9:00 
   262 Üres                             Üres                                        42:00   49:00   15:00 
   263 Lovas Ágnes                   67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK          222913   44:00   53:00   13:00 
   264 Üres                             Üres                                        46:00   41:00   19:00 
   265 Radics Anna                   65 ETC Egri Testedző Club             416659   48:00   39:00    5:00 
   266 Dalmadi Andrea                67 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyes     363454   50:00   55:00   17:00 
   267 Üres                             Üres                                        52:00   57:00   11:00 
   268 Juhas Irina                   63 XOIN Orienteering club DIF         233232   54:00   43:00    3:00 
   269 Üres                             Üres                                        56:00   37:00    7:00 



N50  (11)               

   552 Üres                             Üres                                         5:00   62:00    3:00 
   553 Babić Jelena                  62 XPED PD Pobeda                     233062    9:00   52:00    7:00 
   554 Üres                             Üres                                        13:00   56:00    9:00 
   555 Nemesházi Lászlóné            62 PSE Postás Sport Egyesület           4498   17:00   64:00   21:00 
   556 Üres                             Üres                                        21:00   60:00   19:00 
   557 Ludvig Ágnes                  54 MAF Műegyetemi Atlétikai és Fo      45375   25:00   48:00    5:00 
   558 Üres                             Üres                                        29:00   50:00   23:00 
   559 Hideg Istvánné                58 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó     332859   33:00   58:00   15:00 
   560 Üres                             Üres                                        37:00   66:00   13:00 
   561 Dömötörné Horváth Erzsébet    59 SFC Széchenyi István Egyetem S      45435   41:00   54:00   11:00 
   562 Marczis Márta                 61 ETC Egri Testedző Club             307513   45:00   68:00   17:00 



N55  (11)               

   563 Üres                             Üres                                        64:00   12:00   70:00 
   564 Szabó Anna                       XDLS Dél SE                                 66:00    6:00   68:00 
   565 Üres                             Üres                                        68:00   22:00   64:00 
   566 Cserpák Ferencné              55 HBS Honvéd Bottyán Sportegyesü     233590   70:00   20:00   76:00 
   567 Üres                             Üres                                        72:00    8:00   82:00 
   568 Szabó Zsuzsanna               54 EK Egyesületen kívüli                 935   74:00   14:00   62:00 
   569 Wieder Ilona                  53 VHS Veszprémi Honvéd Sportegye     307744   76:00    2:00   80:00 
   570 Veresné Sipos Etel            55 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyes      46016   78:00   10:00   72:00 
   571 Üres                             Üres                                        80:00    4:00   74:00 
   572 Spiegl Zsuzsanna              54 SMA Soproni Műegyetemi Atlétik       4719   82:00   16:00   66:00 
   573 Üres                             Üres                                        84:00   18:00   78:00 



N60  (14)               

   574 Bacanac Ljubica               52 XOIN Orienteering club DIF         428078    1:00    3:00   71:00 
   575 Üres                             Üres                                         5:00   27:00    5:00 
   576 üRES                             Üres                                         9:00   43:00   29:00 
   577 Üres                             Üres                                        13:00   19:00   83:00 
   578 Grant Julianna                48 BÖF Budai Ősforrás Sport Club      411999   17:00   31:00   35:00 
   579 Gombkötő Zsuzsanna            47 VTC Veszprémi Tájfutó Club         233530   21:00    7:00   47:00 
   580 Komár Béláné                  48 HER Balatonalmádi Herkules Spo      45208   25:00   47:00   17:00 
   581 Gömöri Éva                       XDLS Dél SE                                 29:00   23:00   59:00 
   582 Fischer Mária                 52 ARA Alba Regia Atlétikai Klub       46143   33:00   15:00   77:00 
   583 Üres                             Üres                                        37:00   11:00   65:00 
   584 Kotogány Ilona                   XDLS Dél SE                                 41:00   35:00   11:00 
   585 Üres                             Üres                                        45:00   51:00   41:00 
   586 Lovász Márta                     EK Egyesületen kívüli                       49:00   55:00   23:00 
   587 Üres                             Üres                                        53:00   39:00   53:00 



N65  (8)                

   588 Schell Antalné                42 PSE Postás SE                        4492   38:00   65:00   49:00 
   589 Üres                             Üres                                        42:00   37:00   61:00 
   590 Katona Anna                   45 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó               46:00   53:00   45:00 
   591 Üres                             Üres                                        50:00   57:00   41:00 
   592 Hanusz Mária                  45 OSC Orvosegyetem Sport Club         45418   54:00   61:00   37:00 
   593 Üres                             Üres                                        58:00   49:00   53:00 
   594 Csorja Ida                    45 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó     411970   62:00   45:00   57:00 
   595 Üres                             Üres                                        66:00   41:00   33:00 



NYK  (50)               

   411 Paráda László                    EK Egyesületen kívüli                        0:00   55:00   86:00 
   412 Csuka Zsigmond                50 CBD Ceglédi Bem Vasutas             45226    2:00   37:00   72:00 
   413 Wieder Ferenc                    VHS Veszprémi Honvéd Sportegye     448970    4:00   27:00   40:00 
   414 Simkó Zoltán                     EK Egyesületen kívüli                        6:00   97:00   32:00 
   415 Závoti Zsuzsa                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási               8:00   53:00    2:00 
   416 Üres                             Üres                                        10:00   49:00   66:00 
   417 Csank Csaba                      SFC Széchenyi István Egyetem S              12:00   81:00   52:00 
   418 Müller János                  40 PSE Postás Sport Egyesület         411940   14:00   65:00   36:00 
   419 Bobály Zsuzsanna                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv              16:00   63:00   84:00 
   420 Tertsch Antalné                  KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp     232768   18:00   69:00   96:00 
   421 Keleti Hanga                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetv              20:00   39:00   56:00 
   422 Gubicza Gézáné                   HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó              22:00   61:00   18:00 
   423 Sörös Zoltán                     FLF Fehérlófia Sportegyesület     2009008   24:00   13:00   12:00 
   424 Kovács Helga                     XMAH Mórahalom                              26:00   41:00   92:00 
   425 Üres                             Üres                                        28:00   73:00   14:00 
   426 Üres                             Üres                                        30:00   31:00   26:00 
   427 Üres                             Üres                                        32:00   85:00    8:00 
   428 Kiss György                      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  34:00    7:00   78:00 
   429 Üres                             Üres                                        36:00   75:00   76:00 
   430 Patkós Máté                   90 EK Egyesületen kívüli               45360   38:00   11:00   88:00 
   431 Pápai Tímea                      FLF Fehérlófia Sportegyesület     2009011   40:00   15:00   24:00 
   432 Zsoldos Rebeka                98 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó              42:00   35:00   82:00 
   433 Üres                             Üres                                        44:00   33:00   48:00 
   434 Üres                             Üres                                        46:00    9:00   62:00 
   435 Varga Martina                 02 EK Egyesületen kívüli                       48:00    1:00   58:00 
   436 Üres                             Üres                                        50:00   43:00   94:00 
   437 Niemeier Lea                     XOJE OJE Wappler                            52:00   17:00   30:00 
   438 Üres                             Üres                                        54:00   77:00   70:00 
   439 Üres                             Üres                                        56:00   51:00   38:00 
   440 Veres Pál                     57 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyes     363457   58:00   45:00   46:00 
   441 Üres                             Üres                                        60:00   93:00    6:00 
   442 Schell Anikó                  73 PSE Postás Sport Egyesület         411973   62:00    5:00   22:00 
   443 Üres                             Üres                                        64:00   99:00   10:00 
   444 Csurányi Eszter                  KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp      45319   66:00   57:00   54:00 
   445 Üres                             Üres                                        68:00   21:00   20:00 
   446 Üres                             Üres                                        70:00   67:00    4:00 
   447 Varga János                      EK Egyesületen kívüli                       72:00   23:00   50:00 
   448 Üres                             Üres                                        74:00   91:00   42:00 
   449 Üres                             Üres                                        76:00   89:00   28:00 
   450 Üres                             Üres                                        78:00   79:00   68:00 
   451 Üres                             Üres                                        80:00   47:00   74:00 
   452 Üres                             Üres                                        82:00    3:00   64:00 
   453 Üres                             Üres                                        84:00   71:00   44:00 
   454 Üres                             Üres                                        86:00   19:00   16:00 
   455 Üres                             Üres                                        88:00   59:00   34:00 
   456 Üres                             Üres                                        90:00   87:00   80:00 
   457 Üres                             Üres                                        92:00   29:00   90:00 
   458 Üres                             Üres                                        94:00   25:00   60:00 
   459 Üres                             Üres                                        96:00   95:00    0:00 
   460 Üres                             Üres                                        98:00   83:00   98:00 



Nyílt TH  (50)          

   682 Laborczi Tamás                   EK Egyesületen kívüli                        1:00   10:00   76:00 
   683 Orsányi Beatrix               78 PSE Postás Sport Egyesület          45370    3:00    6:00   44:00 
   684 Üres                             Üres                                         5:00   92:00   14:00 
   685 Üres                             Üres                                         7:00   68:00   36:00 
   686 Üres                             Üres                                        35:00   48:00   20:00 
   687 Üres                             Üres                                        11:00   74:00   30:00 
   688 Biró Áron                     77 BEA Budapesti Egyetemi Atlétik      45275   13:00   12:00   26:00 
   689 Németh Ferenc                 76 EK Egyesületen kívüli                       15:00   56:00    4:00 
   690 Üres                             Üres                                        17:00   50:00   42:00 
   691 Üres                             Üres                                        19:00   54:00   84:00 
   692 Fecz Andrea                   74 FMT FŐMTERV SK                              21:00   16:00   62:00 
   693 Üres                             Üres                                        23:00   72:00   64:00 
   694 Üres                             Üres                                        25:00   24:00   56:00 
   695 Nánási Krisztina                 MAT Mazsola Tájfutó és Termész    2022192   27:00   26:00         
   696 Üres                             Üres                                        29:00   88:00   86:00 
   697 Üres                             Üres                                        31:00   42:00   58:00 
   698 Üres                             Üres                                        33:00   40:00   18:00 
   699 Papp János Róbert             73 EK Egyesületen kívüli                        9:00    0:00   70:00 
   700 Üres                             Üres                                        37:00   80:00   92:00 
   701 Üres                             Üres                                        39:00   22:00    2:00 
   702 Ostorics Zsuzsanna            59 PSE Postás Sport Egyesület          45366   41:00   34:00         
   703 Üres                             Üres                                        43:00   36:00   28:00 
   704 Üres                             Üres                                        45:00   82:00    0:00 
   705 Ódor Viktória                 72 FMT FŐMTERV SK                      46125   47:00                 
   706 Üres                             Üres                                        49:00   90:00   34:00 
   707 Üres                             Üres                                        51:00   94:00   22:00 
   708 Üres                             Üres                                        53:00   52:00   16:00 
   709 Keleti Tamás                  70 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv     442884   55:00   62:00   78:00 
   710 Üres                             Üres                                        57:00   64:00   72:00 
   711 Szebeni Zsolt                    PSE Postás Sport Egyesület          45250   59:00   66:00   24:00 
   712 Üres                             Üres                                        61:00   76:00   66:00 
   713 Üres                             Üres                                        63:00   96:00   74:00 
   714 Üres                             Üres                                        65:00   86:00   46:00 
   715 Kiss Zsolt                    57 EK Egyesületen kívüli              222997   67:00   30:00   40:00 
   716 Üres                             Üres                                        69:00   20:00   52:00 
   717 Üres                             Üres                                        71:00   18:00   12:00 
   718 Üres                             Üres                                        73:00   38:00   10:00 
   719 Üres                             Üres                                        75:00   70:00   90:00 
   720 Üres                             Üres                                        77:00    2:00   60:00 
   721 Üres                             Üres                                        79:00   60:00   80:00 
   722 Üres                             Üres                                        81:00   84:00   54:00 
   723 Üres                             Üres                                        83:00   44:00   50:00 
   724 Üres                             Üres                                        85:00   14:00   68:00 
   725 Üres                             Üres                                        87:00   78:00   88:00 
   726 Üres                             Üres                                        89:00    4:00   38:00 
   727 Üres                             Üres                                        91:00   46:00    8:00 
   728 Üres                             Üres                                        93:00   32:00   32:00 
   729 Üres                             Üres                                        95:00   28:00   82:00 
   730 Üres                             Üres                                        97:00    8:00    6:00 
   731 Üres                             Üres                                        99:00   58:00   48:00 



Nyílt TR  (52)          

   630 Üres                             Üres                                         0:00   64:00   25:00 
   631 Péntek Gábor                     BSC Balatonfüredi Sport Club       345932    2:00   12:00   95:00 
   632 Üres                             Üres                                         4:00   86:00   93:00 
   633 Kővári Péter                  77 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási      46070    6:00   62:00   29:00 
   634 Üres                             Üres                                         8:00   78:00   67:00 
   635 Üres                             Üres                                        10:00   70:00   41:00 
   636 Üres                             Üres                                        12:00   74:00   65:00 
   637 Üres                             Üres                                        14:00   46:00   21:00 
   638 Üres                             Üres                                        16:00   48:00   45:00 
   639 Teo Dóra                         OSC Orvosegyetem Sport Club                 18:00   20:00   91:00 
   640 Üres                             Üres                                        20:00   22:00   49:00 
   641 Vékony Andor                  55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub         980   22:00   68:00   61:00 
   642 Üres                             Üres                                        24:00   24:00   37:00 
   643 Horváth Henrik                76 EK Egyesületen kívüli              332831   26:00   54:00    5:00 
   644 Üres                             Üres                                        28:00   72:00   87:00 
   645 Kéki Miklós                      EK Egyesületen kívüli                       30:00   34:00   35:00 
   646 Üres                             Üres                                        32:00   80:00   75:00 
   647 Toldi György                     SPA Tabáni Spartacus Sport és               34:00    8:00   23:00 
   648 Üres                             Üres                                        36:00   32:00   81:00 
   649 Novai György                     XDLS Dél SE                                 38:00   50:00   47:00 
   650 Üres                             Üres                                        40:00    4:00    7:00 
   651 Kerényi Zsolt                 65 EK Egyesületen kívüli              233695   42:00    2:00    9:00 
   652 Üres                             Üres                                        44:00   14:00   69:00 
   653 Várfoki Gabriella             68 EK Egyesületen kívüli              233624   46:00   28:00   85:00 
   654 Üres                             Üres                                        48:00   96:00   63:00 
   655 Balázs Ildikó                 75 EK Egyesületen kívüli              332830   50:00    6:00   71:00 
   656 Üres                             Üres                                        52:00   18:00   83:00 
   657 Okos Ernő                     48 ESP Egri Spartacus Tájékozódás              54:00   58:00   55:00 
   658 Üres                             Üres                                        56:00   98:00   57:00 
   659 Csányi László                 70 FMT FŐMTERV SK                     233681   58:00   16:00   51:00 
   660 Üres                             Üres                                        60:00   36:00   89:00 
   661 Üres                             Üres                                        62:00   26:00    1:00 
   662 Házy Zsolt                       CBD Ceglédi Bem Vasutas             45228   64:00                 
   663 Üres                             Üres                                        66:00   60:00   17:00 
   664 Üres                             Üres                                        68:00   94:00   97:00 
   665 Üres                             Üres                                        70:00   66:00   33:00 
   666 Üres                             Üres                                        72:00   10:00   79:00 
   667 Üres                             Üres                                        74:00   84:00   53:00 
   668 Üres                             Üres                                        76:00    0:00   77:00 
   669 Üres                             Üres                                        78:00   92:00   11:00 
   670 Üres                             Üres                                        80:00   76:00    3:00 
   671 Üres                             Üres                                        82:00   82:00   13:00 
   672 Üres                             Üres                                        84:00   56:00   19:00 
   673 Üres                             Üres                                        86:00   40:00   59:00 
   674 Üres                             Üres                                        88:00   90:00   39:00 
   675 Üres                             Üres                                        90:00   30:00   27:00 
   676 Üres                             Üres                                        92:00   88:00   15:00 
   677 Üres                             Üres                                        94:00   44:00   73:00 
   678 Üres                             Üres                                        96:00   52:00   31:00 
   679 Katona Ferenc dr.             56 HSE Hegyisport Szentendre Egye     233691           38:00         
   680 Nagy György                   58 PVM Pécsi Vörös Meteor SK          247063           42:00   99:00 
   681 Nánási Krisztina                 MAT Mazsola Tájfutó és Termész    2022192                   43:00