Maccabi Kupa 2012 klubonkénti rajtlista

Maccabi Kupa 2012P 2012.05.25. 0:26
Klubonkénti rajtlistakészítette: MT2003 Š Stephan Krämer 2005

Rajtsz Név                           SI dugó Kategóri      N1      N2      N3 


24  ARA Alba Regia Atléti HUN 

   582 Fischer Mária                   46143 N60        33:00   15:00   77:00 
   641 Vékony Andor                      980 Nyílt TR   22:00   68:00   61:00 
   276 Vékony Vanda                   443188 N14B       65:00   26:00   69:00 
   617 Vékony Janka                   443189 N10D       48:00   11:00   43:00 
   193 Skrop Róbert                          F21BR      85:00   76:00   94:00 
   151 Skrop Tamás                           F14C       11:00   43:00   37:00 
   348 Skrop Anna                            N12C       75:00    5:00   18:00 
   404 Skropné Szuromi Éva                   N35BR      28:00   74:00   32:00 
   392 Vékonyné Árva Katalin            5630 N35BR       4:00   84:00   38:00 



28  BTK Bakonyi Tájfutó K     

   511 Németh Jenő                    222921 F60        63:00   69:00   63:00 
   497 Ládi János                        993 F60         7:00    9:00   30:00 



64  HER Balatonalmádi Her HUN 

   501 Andrási Lajos                   45198 F60        23:00   33:00   21:00 
   524 Komár Béla                      45145 F65        16:00    7:00   43:00 
   580 Komár Béláné                    45208 N60        25:00   47:00   17:00 



30  BSC Balatonfüredi Spo HUN 

   306 Péntek Gréti                   363449 N16B       37:00   67:00   87:00 
   139 Péntek Márton                 2022218 F12C       33:00   59:00   72:00 
   631 Péntek Gábor                   345932 Nyílt TR    2:00   12:00   95:00 
   358 Péntek Gáborné                 505293 N21C        6:00   10:00   15:00 



33  BÖF Budai Ősforrás Sp HUN 

   578 Grant Julianna                 411999 N60        17:00   31:00   35:00 



34  BAL Budapesti Asztali     

   546 Kozma László                     4474 F75        10:00   13:00   21:00 



35  BEA Budapesti Egyetem HUN 

   383 Biró Aletta                     45481 N21BR      80:00   61:00   81:00 
   373 Biró Fruzsina                   46133 N21BR      60:00   71:00   77:00 
   378 Lada Nikolett                     964 N21BR      94:00   93:00   99:00 
    42 Töreky Ákos                      1000 F40A       66:00   25:00    7:00 
   242 Hajas Csilla                   233618 N40A        6:00   36:00   33:00 
   688 Biró Áron                       45275 Nyílt TH   13:00   12:00   26:00 



36  CBD Ceglédi Bem Vasut HUN 

   393 Házy-Csuka Bettina              45228 N35BR       6:00                 
   412 Csuka Zsigmond                  45226 NYK         2:00   37:00   72:00 
   662 Házy Zsolt                      45228 Nyílt TR   64:00                 
   596 Házy Zsolt Albert                     F10D        2:00                 



108 XCUS CUS Bologna      ITA 

     5 Bruno Andrea                          F21E       21:00   29:00   52:00 



42  DIS DISZ Közéleti, Ku HUN 

    45 Filó György                     45419 F45A        7:00   48:00   47:00 
   736 D. Szabó Gyula                2025031 F45BR      48:00   60:00   73:00 
   489 Szabó László                   233504 F55        20:00   33:00   32:00 
   189 Trócsányi Miklós                46068 F21BR      77:00   58:00   74:00 
   478 Trócsányi Zoltán                46069 F50        37:00   30:00    3:00 
   409 Szabóné Gombási Julianna       363492 N35BR      38:00   76:00   58:00 
    82 Trócsányi Péter               2025033 F16B        4:00    3:00    5:00 
   124 Szabó Marcell                 2008515 F12C        3:00   81:00   90:00 



942 XDLS Dél SE           HUN 

   581 Gömöri Éva                            N60        29:00   23:00   59:00 
   584 Kotogány Ilona                        N60        41:00   35:00   11:00 
   649 Novai György                          Nyílt TR   38:00   50:00   47:00 
   564 Szabó Anna                            N55        66:00    6:00   68:00 



222 DAR Délalföldi Region HUN 

   394 Kis Ágnes                       45244 N35BR       8:00   58:00   34:00 
   120 Szőri Kornél                   222976 F21B       50:00   36:00    4:00 



45  ESP Egri Spartacus Tá     

   657 Okos Ernő                             Nyílt TR   54:00   58:00   55:00 



46  ETC Egri Testedző Clu HUN 

   250 Kiss Teodóra                    45104 N40A       22:00    8:00   11:00 
   562 Marczis Márta                  307513 N50        45:00   68:00   17:00 
   519 Nagy Árpád dr.                    942 F65         6:00   19:00   45:00 
   385 Novák Martina                  502916 N21BR      84:00   75:00   87:00 
   265 Radics Anna                    416659 N45A       48:00   39:00    5:00 
   509 Tóth Sándor                       948 F60        55:00   77:00   48:00 



23  EK Egyesületen kívüli HUN 

   655 Balázs Ildikó                  332830 Nyílt TR   50:00    6:00   71:00 
   472 buda marcel                    406320 F50        25:00    6:00   24:00 
   643 Horváth Henrik                 332831 Nyílt TR   26:00   54:00    5:00 
   466 Katulin Tibor                   45523 F50        13:00   38:00    0:00 
   651 Kerényi Zsolt                  233695 Nyílt TR   42:00    2:00    9:00 
   168 Kis Zoltán                            F21C       44:00   26:00   11:00 
   689 Németh Ferenc                         Nyílt TH   15:00   56:00    4:00 
   699 Papp János Róbert                     Nyílt TH    9:00    0:00   70:00 
   430 Patkós Máté                     45360 NYK        38:00   11:00   88:00 
    38 SELLEI Szilard                 211769 F40A       50:00   13:00   28:00 
   743 Sladic Roman                   442575 F45BR      62:00   44:00   53:00 
   568 Szabó Zsuzsanna                   935 N55        74:00   14:00   62:00 
   653 Várfoki Gabriella              233624 Nyílt TR   46:00   28:00   85:00 
   435 Varga Martina                         NYK        48:00    1:00   58:00 
   510 Vitéz László                    45252 F60        59:00   49:00   42:00 
   715 Kiss Zsolt                     222997 Nyílt TH   67:00   30:00   40:00 
   645 Kéki Miklós                           Nyílt TR   30:00   34:00   35:00 
   159 Baranyi Gábor                         F21C        8:00   14:00    7:00 
   447 Varga János                           NYK        72:00   23:00   50:00 
   586 Lovász Márta                          N60        49:00   55:00   23:00 
   227 Maksimovic Draga              1302835 N21E       35:00   22:00    4:00 
   411 Paráda László                         NYK         0:00   55:00   86:00 
   414 Simkó Zoltán                          NYK         6:00   97:00   32:00 
   682 Laborczi Tamás                        Nyílt TH    1:00   10:00   76:00 



53  FLF Fehérlófia Sporte HUN 

   191 Balogh Róbert                 2009003 F21BR      81:00   52:00   70:00 
    29 Bernáth Zsolt                 2009004 F40A       14:00   39:00   40:00 
    41 Turschl Attila                2009005 F40A       62:00   35:00   16:00 
    80 Gyalus Gergő                  2009012 F14B       69:00   19:00   24:00 
   147 Bánhidy Levente               2009009 F14C        3:00   47:00   47:00 
   310 Szabó Gyöngyvér Felíci        2009021 N18B       60:00   39:00   80:00 
   312 Ratinland Zsófia              2033995 N18B       68:00   47:00   56:00 
   149 Péri Gergő                    2009019 F14C        7:00   33:00   43:00 
   125 Sörös Máté                    2009007 F12C        5:00   87:00   54:00 
   423 Sörös Zoltán                  2009008 NYK        24:00   13:00   12:00 
   431 Pápai Tímea                   2009011 NYK        40:00   15:00   24:00 



232 FSC Futárok Sport Clu HUN 

   321 Balogh Katalin                  45972 N21B       29:00   24:00   76:00 
   173 Balogh Péter                   232837 F21BR      45:00   48:00   96:00 
   356 Kubacsek Éva                   233652 N21C        2:00   28:00   31:00 
    35 Nemoda Ferenc                  307778 F40A       38:00    9:00   43:00 
   178 Petró Árpád                    232812 F21BR      55:00   54:00   66:00 
   166 Konkoly Gergő                         F21C       36:00   24:00   23:00 
   161 Szikra Zoltán                         F21C       16:00   20:00   19:00 



54  FMT FŐMTERV SK        HUN 

    62 Bérczes Miklós                 332845 F45A       75:00   30:00   44:00 
   659 Csányi László                  233681 Nyílt TR   58:00   16:00   51:00 
   507 Kaján László                   411902 F60        47:00   57:00   57:00 
   470 Nagy Zsolt                      45193 F50        21:00   14:00   36:00 
   705 Ódor Viktória                   46125 Nyílt TH   47:00                 
   370 Ódor Viktória                   46125 N21C               20:00    7:00 
   237 Fövenyessy Gabriella           364741 N35A       21:00   58:00   24:00 
    40 Buzás Gyula                    206225 F40A       58:00   11:00   10:00 
   692 Fecz Andrea                           Nyílt TH   21:00   16:00   62:00 
   366 Fábián Beatrix                 448979 N21C       22:00    8:00   11:00 



57  GYO Gyöngyösi Tájfutó HUN 

   205 Kiss György ifj.               232781 F35BR      56:00   75:00   44:00 
    14 Pintér Ábel                    505252 F21E               44:00         
   171 Győri János Attila             232806 F21C       56:00   32:00   31:00 
   428 Kiss György                           NYK        34:00    7:00   78:00 



60  HAV Havas Szabadidő K     

   520 Kéri Gerzson                   505202 F65         8:00   15:00   37:00 



61  HSE Hegyisport Szente HUN 

   486 Balla Sándor                     5622 F55        14:00   27:00   16:00 
   679 Katona Ferenc dr.              233691 Nyílt TR           38:00         
   258 Kármán Katalin                   4494 N40A               32:00         
    66 Zentai László                   45533 F45A               21:00         
   371 Sipos Judit                    222984 N21C               14:00         
    27 Muliter Gábor                  888341 F40A        6:00   29:00   34:00 



62  KOS Hegyvidék-KFKI Op HUN 

   461 Ormay György                   332835 F50         3:00   36:00   12:00 
   479 Zempléni András dr.            233619 F50        39:00   22:00    6:00 
   396 Ormay Éva                      332834 N35BR      12:00   56:00   24:00 
   613 Zempléni Lilla                 411949 N10D       40:00   33:00   55:00 



179 HSP Hidegkúti Spartac HUN 

    43 Néda László                    416668 F40A               23:00         
    48 Szitter Attila                   5620 F45A       19:00   57:00   17:00 
   503 Szűcs B. Levente                45176 F60        31:00    5:00   60:00 
   536 Nagy Dezső                     232658 F70        44:00   38:00   18:00 
   400 Bay-Fodor Boglárka dr.          46011 N35BR      20:00   68:00   46:00 
   241 Horváti Réka                   233657 N40A        4:00   22:00   19:00 
   598 Néda Tamás                            F10D        6:00   63:00   19:00 
   618 Néda Júlia                            N10D       50:00   25:00   67:00 



225 HBS Honvéd Bottyán Sp HUN 

   499 Kovács András                  222987 F60        15:00   41:00    9:00 
   482 László Károly id.             2006750 F55         6:00   23:00   18:00 
   515 Vincze István                    4466 F60                73:00   33:00 
   566 Cserpák Ferencné               233590 N55        70:00   20:00   76:00 



105 HOD Hód-mentor sport  HUN 

   324 Kisháziné Zombory Erika        888360 N21B       35:00   30:00   84:00 
   113 Petrócki Ádám                         F21B       36:00   30:00   10:00 
   141 Kisházi Gábor ifj.                    F12C       37:00   47:00   52:00 
   621 Kisházi Emma                          N10D       56:00   31:00   61:00 
   294 Molnár Viktória               2022187 N16B       13:00   39:00   72:00 
   622 Kaszás Nikolett                       N10D       58:00   29:00   47:00 
   620 Bónis Virág                           N10D       54:00   35:00   35:00 
   760 Kis Viktória                          N15-18C    29:00    5:00   61:00 
   762 Varga-Tóth Petra                      N15-18C    33:00   21:00   73:00 



65  HTC Hódmezővásárhelyi HUN 

   538 Bán Sándor                     411968 F70        48:00   32:00    4:00 
   477 Csonka Antal                   362969 F50        35:00    2:00   54:00 
   594 Csorja Ida                     411970 N65        62:00   45:00   57:00 
    37 Dezső Sándor                    45183 F40A       46:00   19:00   22:00 
   468 Hideg István                   332858 F50        17:00   20:00   42:00 
   559 Hideg Istvánné                 332859 N50        33:00   58:00   15:00 
    61 Juhász Gábor                   362955 F45A       71:00   24:00   38:00 
   246 Juhászné Bálint Ildikó         505241 N40A       14:00    2:00   23:00 
   326 Tóth Ágnes                    2022185 N21B       39:00    4:00   56:00 
   747 Hetényi Ferenc                 332857 F45BR      70:00   64:00   49:00 
    83 Hetényi Péter                 2022184 F16B        8:00   15:00   44:00 
   290 Gubicza Viktória              2022183 N16B        5:00   69:00   90:00 
   756 Dezső Gábor                  20221187 F15-18C    46:00   44:00   57:00 
   311 Bán Zsanett                   2022181 N18B       64:00   35:00   68:00 
   292 Molnár Krisztina              2022186 N16B        9:00   61:00   57:00 
    81 Süli Márk                     2022188 F14B       71:00    7:00   42:00 
   422 Gubicza Gézáné                        NYK        22:00   61:00   18:00 
   272 Szilágyi Anna-Lili            2022189 N14B       57:00   22:00   45:00 
    87 Vitális Csanád Örs            2022207 F16B       24:00    7:00   23:00 
   158 Kőszegi Máté                          F14C               53:00         
   134 Bán Péter                             F12C       23:00   77:00   74:00 
   335 Dezső Enikő                           N12C       49:00   39:00   36:00 
   136 Zsoldos Viktor                        F12C       27:00   63:00   68:00 
   432 Zsoldos Rebeka                        NYK        42:00   35:00   82:00 
   753 Gyöngyösi Viktor                46018 F15-18C    40:00   56:00   63:00 



440 XJSZ Jászapáti, Mészá HUN 

    58 Zagyi László                    45166 F45A       59:00   54:00   29:00 



73  KAL Kalocsai Sport Eg HUN 

   229 Balogh Szilvia Odett           233620 N35A        5:00   38:00    8:00 
   372 Bartók Katalin                  45994 N21BR      58:00   63:00   69:00 
    26 Borbás Nándor                   45487 F35A                6:00         
   406 Csuka Dolli                     45229 N35BR      32:00   70:00   44:00 
    12 Dénes Zoltán                     2913 F21E               32:00         
   239 Rostás Anikó                    45449 N35A               56:00         
   175 Spiegl Máté                    233611 F21BR      49:00   68:00   98:00 
   625 Simon Lilla Napsugár                  N10D       64:00   37:00   41:00 



940 XKCS Kecskeméti Zöld  HUN 

   245 Barnáné Szabó Irén              45103 N40A       12:00   20:00   35:00 
   733 Barna István                   233593 F45BR      42:00   52:00   59:00 
   765 Barna Szilvia Ágnes                   N15-18C    39:00   11:00   67:00 



105 XKNY Kőbányai Barango HUN 

   513 Komoróczki András              448972 F60        71:00   25:00   27:00 



80  KST Kőbányai Sirály T HUN 

    57 Szunyog József dr.               5616 F45A       55:00   27:00   56:00 
    59 Tertsch Antal                    5615 F45A       63:00    3:00   26:00 
   516 Vida István                      5617 F65         0:00   35:00   59:00 
   465 Hegedüs Béla                   232807 F50        11:00   28:00   27:00 
   146 Nemoda Soma                    363415 F14C        1:00   49:00   53:00 
   444 Csurányi Eszter                 45319 NYK        66:00   57:00   54:00 
   420 Tertsch Antalné                232768 NYK        18:00   69:00   96:00 
   225 Zempléni Réka                  505231 N21E       27:00    4:00   46:00 



966 XLOM LZ OMAHA         AUT 

   533 Grabenhofer Wilhelm            427673 F65        34:00    1:00   33:00 
   531 Benedek Robert                   7190 F65        30:00   25:00   57:00 
   523 Graf Josef                       7102 F65        14:00   31:00   47:00 



226 MCB Maccabi Vívó és A HUN 

   142 Paskuj Áron                           F12C       39:00   51:00   58:00 
   137 Paskuj Benjámin                       F12C       29:00   43:00   64:00 



749 MAT Mazsola Tájfutó é HUN 

    33 Báder Attila                   307549 F40A       30:00   37:00    4:00 
    55 Horváth Sándor                 505260 F45A       47:00   66:00   53:00 
   381 Zelena Dóra                    505259 N21BR      76:00   59:00   93:00 
   313 Kadocsa Rebeka                2022193 N18B       72:00   51:00   74:00 
   301 Horváth Hanga                  505258 N16B       27:00   37:00   54:00 
    47 Kadocsa Gábor                  362953 F45A       15:00   51:00    8:00 
   751 Kadocsa Levente                 45550 F15-18C    36:00   48:00   67:00 
   127 Horváth Csongor                505257 F12C        9:00   53:00   84:00 
   304 Tóth Blanka                    339829 N16B       33:00   41:00   63:00 
    71 Tóth Balázs                   2022195 F14B       51:00   31:00   15:00 
   215 Tóth László                    363485 F35BR      76:00   67:00   40:00 
   112 Finta Zoltán                   362977 F21B       34:00   54:00   43:00 
   282 Finta Sára Katalin            2022192 N14B       77:00    4:00   43:00 
   695 Nánási Krisztina              2022192 Nyílt TH   27:00   26:00         
   681 Nánási Krisztina              2022192 Nyílt TR                   43:00 
   767 Mach Berta                     448955 N15-18C    43:00   19:00   75:00 
   597 Báder Kristóf                 2022191 F10D        4:00   65:00   21:00 
   599 Finta András István            448953 F10D        8:00   47:00    3:00 
   123 Kadocsa Benjámin               339827 F12C        1:00   83:00   82:00 



86  MSE Megalódusz Sporte HUN 

   505 Bogdanovits András               4461 F60        39:00   65:00   15:00 
   397 Simkó Livia                           N35BR      14:00   52:00   26:00 



101 XMAH Mórahalom        HUN 

   342 Gubicz Kata                           N12C       63:00   19:00   26:00 
   140 Csillag Roland                        F12C       35:00   55:00   92:00 
   154 Tóth Ádám                             F14C       17:00   41:00   41:00 
   126 Domján István                         F12C        7:00   69:00   50:00 
   424 Kovács Helga                          NYK        26:00   41:00   92:00 
   156 Mójzes László                         F14C       21:00   37:00   55:00 
   144 Túri Róbert                           F12C       43:00   79:00   70:00 
   163 Kiss Balázs                           F21C       24:00   30:00   29:00 
   169 Gubicz Máté                           F21C       48:00   12:00   15:00 
   350 Domján Blanka                         N12C       79:00    9:00   40:00 
   610 Csáki Marcell                         F10D       30:00   57:00    9:00 
   628 Karsai Holda                          N10D       70:00   15:00   57:00 



89  MAF Műegyetemi Atléti HUN 

   488 Ludvig István                   45376 F55        18:00   21:00   28:00 
   557 Ludvig Ágnes                    45375 N50        25:00   48:00    5:00 
   186 Sági Péter                     888370 F21BR      71:00   46:00   68:00 
    64 Dalos Attila                   233595 F45A       83:00   60:00   65:00 
   626 Dalos Réka                     363496 N10D       66:00   17:00   45:00 



104 XNYU Nyugalomkárosító HUN 

   391 Szépfalusi Márta                      N35BR       2:00   64:00   54:00 
   203 Ambrusch Ferenc                       F35BR      52:00   51:00   78:00 
   755 Ambrusch Ferenc ifj.                  F15-18C    44:00   52:00   59:00 
   341 Ambrusch Márta                        N12C       61:00   23:00   20:00 
   330 Pásztor Kata                          N21B       47:00   10:00   68:00 



408 XOAK OAK Novi Sad     SRB 

   197 Zagar Vujadin                  233100 F35BR      40:00   73:00   74:00 



108 XOJE OJE Wappler      AUT 

   115 Ballik Thomas                    6871 F21B       40:00   56:00   40:00 
   119 Srb Alexander                  730503 F21B       48:00   46:00    7:00 
   121 Kropatschek Franz              730000 F21B       52:00   38:00   34:00 
     1 Glaner Franz                   800600 F21E        5:00    5:00   16:00 
   109 Bichl Daniel                   307644 F21B       28:00   42:00   13:00 
   117 Puchegger Stephan              800026 F21B       44:00   32:00   25:00 
   111 Schwaiger Florian              515000 F21B       32:00   50:00   19:00 
   437 Niemeier Lea                          NYK        52:00   17:00   30:00 



106 XOIN Orienteering clu SRB 

   268 Juhas Irina                    233232 N45A       54:00   43:00    3:00 
   221 Jovanovic Sladjana             233238 N21E       11:00   25:00   40:00 
   517 Isailovic Miodrag              233252 F65         2:00    3:00   31:00 
   574 Bacanac Ljubica                428078 N60         1:00    3:00   71:00 
   172 Radanovic Vladan               233007 F21BR      43:00   74:00   82:00 
   210 Savovic Dejan                  991975 F35BR      66:00   71:00   82:00 
   746 Radosavljevic Branislav        233233 F45BR      68:00   72:00   63:00 
   484 Tasic Zivota                   428081 F55        10:00   25:00   30:00 



96  OSC Orvosegyetem Spor HUN 

   592 Hanusz Mária                    45418 N65        54:00   61:00   37:00 
   506 Hegedűs Zoltán                  45417 F60        43:00   29:00   45:00 
   108 Szlatényi Ferenc               416633 F21B       26:00   44:00   31:00 
   639 Teo Dóra                              Nyílt TR   18:00   20:00   91:00 



759 XORT OT RTANJ         SRB 

     3 Maksimovic Blazo              1642011 F21E       13:00   14:00   58:00 
    11 Maksimovic Nikola              233191 F21E       45:00   20:00   46:00 
     7 Popovic Dejan                  233259 F21E       29:00   35:00   22:00 



634 XOXX OTK              SRB 

    16 Avramović Dejan                435111 F35A        4:00   10:00         
   303 Milosevic Milica               435105 N16B       31:00   57:00         
   297 Ilic Milica                    435132 N16B       19:00   47:00         



910 XPED PD Pobeda        SRB 

   184 Ranitović Stefan               410171 F21BR      67:00   60:00   84:00 
   553 Babić Jelena                   233062 N50         9:00   52:00    7:00 
   379 Babić Ivana                    233069 N21BR      72:00   69:00   73:00 
   475 Babić Dušan                    233085 F50        31:00   24:00   45:00 
   177 Živanović Andreja                     F21BR      53:00   64:00  100:00 
    10 Krnjaic Dusan                 2034116 F21E       41:00   17:00   40:00 
     8 Bilic Nikola                  2028730 F21E       33:00   41:00   70:00 
    90 Bilic Stefan                   430624 F16B       36:00   21:00   35:00 



108 PSE Postás SE             

   588 Schell Antalné                   4492 N65        38:00   65:00   49:00 



102 PSE Postás Sport Egye HUN 

   526 Jelinek István                   4496 F65        20:00   23:00   41:00 
   462 Nemesházi László                 4497 F50         5:00    8:00   18:00 
   555 Nemesházi Lászlóné               4498 N50        17:00   64:00   21:00 
   683 Orsányi Beatrix                 45370 Nyílt TH    3:00    6:00   44:00 
   702 Ostorics Zsuzsanna              45366 Nyílt TH   41:00   34:00         
   540 Rédl Gábor dr.                 233596 F70        52:00   28:00    6:00 
   542 Schell Antal                     4491 F70        56:00   42:00   14:00 
   199 Schell Antal ifj.               45537 F35BR      44:00   57:00   50:00 
   418 Müller János                   411940 NYK        14:00   65:00   36:00 
   442 Schell Anikó                   411973 NYK        62:00    5:00   22:00 
   711 Szebeni Zsolt                   45250 Nyílt TH   59:00   66:00   24:00 



103 PUS Pusztamérgesi Spo HUN 

   243 Szerencsiné Csamangó Jusztin    45489 N40A        8:00   26:00   21:00 
   135 Masa Bence                            F12C       25:00   49:00   88:00 
   340 Szabó Melinda                         N12C       59:00   13:00   12:00 
   145 Sziráczki Norbert                     F12C               73:00   80:00 
   606 Sziráczki Simon                       F10D       22:00   41:00   13:00 



99  POE Pécsi Orvos-Egész HUN 

   494 Nagy Balázs                    505275 F55        30:00   19:00   20:00 
   734 Tóth Zsolt                     505276 F45BR      44:00   70:00   71:00 
   251 Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna      505277 N40A       24:00   12:00   13:00 



100 PVS Pécsi Vasutas Spo HUN 

   740 Pataki Gábor                   670122 F45BR      56:00   66:00   45:00 
   226 Péley Dorottya                 505292 N21E       31:00    7:00   52:00 
    60 Rosinger Zsolt                  45106 F45A       67:00   12:00   41:00 
     6 Turcsán Gábor                  502917 F21E       25:00   23:00   28:00 
    53 Turcsán János                  363500 F45A       39:00   39:00   20:00 
   259 Turcsánné Cseh Erzsébet        363490 N45A       36:00   51:00   21:00 
   291 Becze Rita                    1396119 N16B        7:00   73:00   75:00 
    95 Tóth Péter                    1396129 F16B       56:00    9:00   32:00 
   270 Pataki Réka Dalida             990801 N14B       53:00   36:00   53:00 
   614 Pataki Virág Lara              911002 N10D       42:00    7:00   59:00 
    15 Topán László                   505256 F21E               11:00         



101 PVM Pécsi Vörös Meteo HUN 

   263 Lovas Ágnes                    222913 N45A       44:00   53:00   13:00 
   680 Nagy György                    247063 Nyílt TR           42:00   99:00 
   261 Tóth Marianna                   45107 N45A       40:00   47:00    9:00 
   492 Kürti István                   339879 F55        26:00    7:00   12:00 



106 XRPI Rapid Bratislava SVK 

    19 Mikluš Marián                  435208 F35A       10:00    2:00   61:00 
   102 Hraboš Matej                  2012280 F18B       63:00   46:00   88:00 
   284 Hrabošová Magdaléna            416559 N14B       81:00   10:00   35:00 
   230 Miklušová Dagmar               434835 N35A        7:00   42:00   40:00 
   274 Miklušová Tereza               435207 N14B       61:00   28:00   57:00 
    24 Šmelík Juraj                   307355 F35A       20:00   20:00   73:00 
   279 Šmelíková Tereza               338220 N14B       71:00   42:00   51:00 
   256 Šmelíková Hana                 416825 N40A       34:00   38:00   29:00 



72  SDS Salgótarjáni Dorn HUN 

   219 Boros Anna                        928 N21E        3:00   10:00   10:00 
   329 Goldmann Dóra                  443160 N21B       45:00   12:00   88:00 
    31 Goldmann Róbert                   927 F40A       22:00   15:00   46:00 
   302 Goldmann Júlia                 443161 N16B       29:00   75:00   93:00 
   338 Goldmann Kata                         N12C       55:00   41:00   16:00 



108 SMA Soproni Műegyetem HUN 

   376 Spiegl Éva                            N21BR      66:00   79:00   65:00 
   572 Spiegl Zsuzsanna                 4719 N55        82:00   16:00   66:00 
   364 Spiegl Judit                   233612 N21C       18:00    4:00   13:00 



487 SZU Szegedi Bokorugró HUN 

   244 Blum Henriette                  45572 N40A       10:00    6:00    7:00 
   481 Blum László id.                 45574 F55         4:00   15:00   14:00 
   534 Felföldi Károly dr.             45236 F65                 5:00         
    65 Hajnács Tamás Csaba            222978 F45A                6:00         
   233 Korsósné Hődör Katalin          53327 N35A       13:00   44:00   28:00 
   410 Savanya Gyöngyi                505204 N35BR              54:00         
   320 Kovács Júlia Virág             505227 N21B       27:00   16:00   80:00 
   590 Katona Anna                           N65        46:00   53:00   45:00 
   278 Czibolya Lili                 2019803 N14B       69:00   32:00   71:00 
   363 Baranyi Anikó                  448958 N21C       16:00   18:00    5:00 
   629 Hajnács Lili                  2019807 N10D               13:00         
   401 Mihályi Noémi                         N35BR      22:00   50:00   36:00 
    72 Kálmán Máté                           F14B       53:00   21:00   39:00 
    78 Kálmán Bendegúz Bence                 F14B       65:00   17:00    6:00 
   344 Veszelka Noémi                2022107 N12C       67:00   21:00   22:00 
   368 Miklos Rita                   2022110 N21C       26:00   22:00   19:00 
   323 Kovács Ágnes                   448990 N21B       33:00    6:00   64:00 
   351 Berta Brigitta                2022109 N12C       81:00    1:00   38:00 
   604 Czibolya Gergő                2022106 F10D       18:00   43:00   17:00 
   608 Kálmán Gergő                          F10D       26:00   55:00   25:00 
   283 Hegyi Diána                   2022111 N14B       79:00   40:00   59:00 
   281 Tóth Zsófia                   2022112 N14B       75:00    6:00   63:00 
   623 Máriás Diána Nóra                     N10D       60:00   19:00   37:00 
    76 Máriás Dávid Márk                     F14B       61:00   13:00   21:00 
    85 Máriás Bence Dániel                   F16B       16:00   23:00   11:00 
   231 Máriásné Kanász-Nagy Erzsébe          N35A        9:00   48:00   36:00 
   332 László Dzsenifer                      N21B       51:00   26:00   72:00 
   346 Apró Vivien Dóra                      N12C       71:00   35:00   34:00 
   164 Tóth Zoltán                           F21C       28:00   18:00   27:00 
   235 Majoros Szilvia                888362 N35A       17:00   52:00   16:00 
   252 Mihály Gyöngyi                        N40A       26:00   28:00   17:00 



113 SZV Szegedi Vasutas S HUN 

   187 Bodó Tibor                      45906 F21BR      73:00   72:00   92:00 
    51 Gera Tibor                      45218 F45A       31:00    9:00   14:00 
    13 Lévai Ferenc                    45486 F21E               38:00         
     4 Novai György                    45225 F21E       17:00    8:00   64:00 
   521 Pásztor Imre                    45272 F65        10:00   11:00   29:00 
    44 Riesing József                  45234 F45A        3:00   33:00   59:00 
   529 Sindely Pál dr.                 45237 F65        26:00   29:00   49:00 
     9 Szabó Zsolt                     45326 F21E       37:00   26:00   34:00 
    63 Szokol Lajos                    45233 F45A       79:00   18:00   32:00 
   738 Király Pál                            F45BR      52:00   78:00   41:00 
    96 Masa Máté                     2019797 F16B                5:00   47:00 
   299 Gera Krisztina                2019793 N16B       23:00   63:00   78:00 
   105 Krokavecz Simon                 45215 F18B       75:00   37:00   85:00 
   395 Novai Magdolna                   4394 N35BR      10:00   72:00   40:00 
    91 Bíró Péter                    2019799 F16B       40:00   27:00   38:00 
   314 Faragó Mária                    45241 N18B       76:00   43:00   62:00 
   271 Korsós Zsófia                         N14B       55:00   16:00   47:00 
   361 Nagy Nóra                      505253 N21C       12:00   26:00   27:00 
   201 Mátrai Róbert                         F35BR      48:00   63:00   46:00 
   213 Kiss Attila                           F35BR      72:00   55:00   62:00 
   132 Korsós Márton                         F12C       19:00   61:00   76:00 
   293 Csuka Bonita Zsófia            363484 N16B       11:00   55:00   66:00 
   273 Szabó Dorina                          N14B       59:00   20:00   55:00 
   349 Szokol Kamilla                        N12C       77:00    3:00   14:00 
   296 Zsiros Csenge                   45219 N16B       17:00   43:00   96:00 
   280 Vajda Luca                            N14B       73:00   24:00   67:00 
   143 Kovács-Deák Zsombor                   F12C       41:00   75:00   48:00 
    93 Kruppai Gábor                         F16B       48:00   13:00   17:00 
   308 Duró Krisztina                2019792 N16B               59:00         
   309 Duró Barbara                  2019790 N16B               51:00         
    74 Sarnyai Benedek                       F14B       57:00    9:00   30:00 
   345 Pálfi Fanni                           N12C       69:00    7:00    6:00 
   128 Jónás Ferenc                          F12C       11:00   65:00   60:00 
    69 Gyólai Péter                          F14B       47:00   27:00   48:00 
   337 Orosz Borbála                         N12C       53:00   11:00   10:00 
   619 Riesing Eszter                        N10D       52:00   27:00   53:00 
   339 Riesing Hanna                         N12C       57:00   15:00   24:00 
   607 Szabó Levente                         F10D       24:00   61:00   27:00 
   343 Szűcs Borbála                         N12C       65:00   31:00    2:00 
   130 Győri Bertalan                        F12C       15:00   57:00   86:00 
   347 Bukor Anna                            N12C       73:00   27:00   30:00 
   611 Pálfi Fruzsina                        N10D       36:00   21:00   49:00 



115 HRF Szolnoki Honvéd S HUN 

   403 Cserjés Andrea dr.             416699 N35BR      26:00   66:00   50:00 
   266 Dalmadi Andrea                 363454 N45A       50:00   55:00   17:00 
    50 Szász Tibor                    363456 F45A       27:00   45:00   23:00 
   440 Veres Pál                      363457 NYK        58:00   45:00   46:00 
   570 Veresné Sipos Etel              46016 N55        78:00   10:00   72:00 
   744 Vincze Károly                  232794 F45BR      64:00   62:00   43:00 
   496 Budai Ferenc                   363451 F55        34:00   31:00    8:00 
   153 Fox Dániel                      46015 F14C       15:00   31:00   49:00 



110 SFC Széchenyi István  HUN 

   369 Dömötör Andrea                        N21C       28:00   34:00   23:00 
   334 Dömötör Csilla                 232761 N21B       55:00   22:00   60:00 
   375 Dömötör Erika                   46026 N21BR      64:00   77:00   91:00 
   748 Dömötör Imre                    45436 F45BR      72:00   68:00   65:00 
   561 Dömötörné Horváth Erzsébet      45435 N50        41:00   54:00   11:00 
   417 Csank Csaba                           NYK        12:00   81:00   52:00 



119 SPA Tabáni Spartacus  HUN 

   399 Marosfalvi Eszter                 866 N35BR      18:00   60:00   28:00 
   498 Máthé István                     4511 F60        11:00   13:00   54:00 
    79 Turschl Bence                 2009006 F14B       67:00    5:00   36:00 
   758 Toldi Bence                    232818 F15-18C    50:00   40:00   53:00 
    68 Ormay Mihály                  2022123 F14B       45:00   25:00   12:00 
   277 Hajnal Dorottya                  4508 N14B       67:00   14:00   65:00 
   104 Dalos Áron                     363495 F18B       71:00   52:00   79:00 
   601 Toldi Levente                 2022139 F10D       12:00   51:00    5:00 
   647 Toldi György                          Nyílt TR   34:00    8:00   23:00 
   357 Molnár Jeannette               505285 N21C        4:00   16:00    3:00 



120 THT Tapolcai Honvéd S HUN 

   359 Domán Fruzsina                 233570 N21C        8:00   30:00   25:00 
   474 Domán Gábor                    888350 F50        29:00   40:00   30:00 
   194 Domán Rajmund                   45354 F21BR      87:00   70:00   78:00 
    21 Molnár Zoltán                  888348 F35A       14:00   16:00   55:00 
   202 Tömösközy Tamás                 45456 F35BR      50:00   39:00   66:00 
   749 Zoboki Mihály                         F45BR      74:00   48:00   57:00 



108 THS Taszár Honvéd SE      

    39 Paróczi Zsolt                 1396186 F40A       54:00   17:00   31:00 



230 TTT Tatai Tömegsport  HUN 

   248 Federics Éva                   233607 N40A       18:00   14:00   37:00 
    34 Gillich György                  46146 F40A       34:00   31:00   49:00 
   212 Pap Attila                     505254 F35BR      70:00   47:00   70:00 
   275 Gillich Dóra                          N14B       63:00    8:00   39:00 
   327 Csőkör Katalin                 448962 N21B       41:00   20:00   52:00 
   615 Gillich Luca                          N10D       44:00    9:00   51:00 



125 TTE Tipo Tájfutó és K HUN 

   209 Allwinger Herwig               800000 F35BR      64:00   43:00   56:00 
   544 Bogdány Miklós                 363474 F70        60:00   36:00   10:00 
   732 Faggyas László                  45458 F45BR      40:00   74:00   67:00 
   182 Gombkötő Péter                 332841 F21BR      63:00   50:00   88:00 
   528 Gombkötő Péter dr.              45138 F65        24:00   17:00   53:00 
   480 Hajagos István                  45391 F50                18:00   15:00 
   257 Hajagos Istvánné                45201 N40A               34:00    3:00 
   525 Hargitai István                411927 F65        18:00                 
   408 Lajtai Eszter                   45379 N35BR      36:00   62:00   30:00 
   483 Meichl Géza                     45491 F55         8:00    5:00   22:00 
   207 Molnár Attila                  701224 F35BR      60:00   61:00   60:00 
   491 Pap László                       4473 F55        24:00   29:00   26:00 
   548 Rácz Márton                    416652 F75        18:00   21:00    5:00 
   463 Takács Csaba                    45254 F50         7:00   12:00   21:00 
   254 Wengrin Ágnes                   45455 N40A       30:00   24:00   25:00 
   217 Ipsics László                  222980 F35BR      80:00   49:00   52:00 
   295 Faggyas Petra                  363461 N16B       15:00   65:00   69:00 
   709 Keleti Tamás                   442884 Nyílt TH   55:00   62:00   78:00 
   763 Klepah Vanda                   206357 N15-18C    35:00    7:00   71:00 
   612 Faggyas Zsófia                        N10D       38:00    3:00   65:00 
   603 Keleti Domonkos                       F10D       16:00   67:00   15:00 
   419 Bobály Zsuzsanna                      NYK        16:00   63:00   84:00 
   421 Keleti Hanga                          NYK        20:00   39:00   56:00 
   750 Simara Balázs                         F15-18C    34:00   50:00   51:00 
   764 Klepah Dalma                   206356 N15-18C    37:00   17:00   77:00 



131 VHS Veszprémi Honvéd  HUN 

   569 Wieder Ilona                   307744 N55        76:00    2:00   80:00 
   741 Németh Zsolt                   411963 F45BR      58:00   56:00   61:00 
   240 Németh Zsoltné                 411961 N40A        2:00   18:00   27:00 
   413 Wieder Ferenc                  448970 NYK         4:00   27:00   40:00 
   131 Rein Lehel                            F12C       17:00   71:00   56:00 



132 VTC Veszprémi Tájfutó HUN 

   512 Bikki Sándor                   888339 F60        67:00   45:00   39:00 
   485 Csöngei Dezső                  411906 F55        12:00   11:00    6:00 
   579 Gombkötő Zsuzsanna             233530 N60        21:00    7:00   47:00 
   467 Tóth Károly                     45187 F50        15:00   34:00   48:00 
   508 Tüskés György                  307582 F60        51:00   21:00   51:00 



134 ZTC Zalaegerszegi Táj HUN 

   633 Kővári Péter                    46070 Nyílt TR    6:00   62:00   29:00 
    18 Mitró Zoltán                   222965 F35A        8:00   12:00   67:00 
   415 Závoti Zsuzsa                         NYK         8:00   53:00    2:00 
   122 Novai Éva                      505210 F21B       54:00   48:00   37:00